Автор Тема: История на героя  (Прочетена 2039 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

alexn1999

  • Гост
История на героя
« -: Юли 25, 2011, 11:25:19 am »
Мисле ,че е удачно да има история на героите относно гилдиите в които е бил. Няакъв дневник в профила на героя.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:История на героя
« Отговор #1 -: Юли 25, 2011, 11:38:55 am »
Бих се съгласил да се направи подобно нещо само и единствено ако е лична информация стига с тази открита информация.Не знам защо е нужно всичко да е открито.Лично на мене не ми харесва така даже бих скрил още неща от профила си.Даже ще е добре да се направи опция подобно на тази за наемниците да можеш да показваш части от профила си на който поискаш.Примерно не искаш някои ти гледа битките скриваш ги само за тебе или за хората в гилда ти или другата опция пак за всички.Предметите нека се показват те са добра реклама  :D.Но да вкарвате още открита информация става прекалено много.Направо едно досие си имам и то е достъпно за всички от профила ми с едно цъкване.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:История на героя
« Отговор #2 -: Юли 25, 2011, 11:40:46 am »
Бих се съгласил да се направи подобно нещо само и единствено ако е лична информация стига с тази открита информация.Не знам защо е нужно всичко да е открито.Лично на мене не ми харесва така даже бих скрил още неща от профила си.Даже ще е добре да се направи опция подобно на тази за наемниците да можеш да показваш части от профила си на който поискаш.Примерно не искаш някои ти гледа битките скриваш ги само за тебе или за хората в гилда ти или другата опция пак за всички.Предметите нека се показват те са добра реклама  :D.Но да вкарвате още открита информация става прекалено много.Направо едно досие си имам и то е достъпно за всички от профила ми с едно цъкване.
подкрепям мнението на иволвър въпреки че съм вписал доста лична инфо не бих си показвал битките примерно на всеки или предметите :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:История на героя
« Отговор #3 -: Юли 25, 2011, 11:43:13 am »
Предметите аз бих се пак си е реклама за майстора и така съм получавал оферти да продам нещо.Но ето примерно за битките не искам да ми се показват.Не искам всеки да ми гледа наемниците и да знае с кво бия,кви са им уменията,къде бия за дроп и т.н, освен ако аз не съм решил да ги покажа на някои.Съответно не искам да се знае и в кой гилдии ходя или в кой зони обикалям или къде копая или в колко часа съм на линия и .т.н.  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:История на героя
« Отговор #4 -: Юли 25, 2011, 11:47:18 am »
те са реклама ама в основа на тях човек може си пресметне дали има шанс да те бие а като не може ги види ще се замисли повечко :) а за реклама може ги покажеш на някой който искаш да ги види. да си има примерно опция да се показва дадена инфо на конкретен играч :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:История на героя
« Отговор #5 -: Юли 25, 2011, 11:48:54 am »
за предметите по героя ли става дума или за тези който изработваш примерно?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:История на героя
« Отговор #6 -: Юли 25, 2011, 11:51:54 am »
защо не и за двете :) все пак няма по-добра реклама за майстора от доволен клиент :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:История на героя
« Отговор #7 -: Юли 26, 2011, 09:34:36 am »
Предложението е добро.
Ще го помислим.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts