Автор Тема: Въпроси за комплети  (Прочетена 4516 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Въпроси за комплети
« Отговор #15 -: Август 09, 2011, 06:58:40 am »
:D......щом това е толкова рядко бижу то сигурно всички ще се избиете за него.Кой знае какви цени от по 1000-2000 диаманта ще има за бижуто
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Въпроси за комплети
« Отговор #16 -: Август 09, 2011, 03:43:49 pm »
:D......щом това е толкова рядко бижу то сигурно всички ще се избиете за него.Кой знае какви цени от по 1000-2000 диаманта ще има за бижуто
Цени по 1000-2000 диаманта са лудост за комплект от дроп , а и за каквото и да е друго бижу или каквато и да е част от екипировката .
Комплекта е с много високи бонуси за трета категория и ме накара да проявя интерес към него .
Бонуса от комплекта е 48 интелект + 36 ловкост и то без да се вземат допълнителните точки на бижутата отделно .

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Въпроси за комплети
« Отговор #17 -: Август 09, 2011, 05:01:50 pm »
Е нямах буквално предвид 1000-2000 диаманта.Но както казваш комплекта е добър,а и може би това е едно от 10тина,ако не и единственото такова бижу.Ако трябва да сме точно това го оскъпява доста.
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Въпроси за комплети
« Отговор #18 -: Август 09, 2011, 05:47:55 pm »
Е нямах буквално предвид 1000-2000 диаманта.Но както казваш комплекта е добър,а и може би това е едно от 10тина,ако не и единственото такова бижу.Ако трябва да сме точно това го оскъпява доста.

Колкото и да е уникално едно бижу няма да го излагам като предмет за "Сотбис" , а ще се ползва в играта .
Снощи се смях , че точно на мен се падна в зона , а аз бях най-изявения Тома Неверни , че съществува тази част от комплектите , но се надявам да зачести "посещението" му и при другите играчи .
По мои , а предполагам и на други играчи се оказва , че комплектите от трета категория са много по смислени като бонуси от тези в горната категория .
Но след пренаписването на бонусите на комплектите може да чакаме и приятни изненади.
« Последна редакция: Август 09, 2011, 05:49:38 pm от styrshel »

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Въпроси за комплети
« Отговор #19 -: Август 09, 2011, 07:09:49 pm »
Кога и във всички ли категории ще пренаписват бонусите от комплектите.И това а увеличаване на бонусите или в смяната им ще се изразява.
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Въпроси за комплети
« Отговор #20 -: Август 09, 2011, 07:23:42 pm »
Кога и във всички ли категории ще пренаписват бонусите от комплектите.И това а увеличаване на бонусите или в смяната им ще се изразява.
Ами поста е в същата тема просто отиди на първата страница и виж.Търпение за всичко и ще разбереме в какво ще се изразява промяната.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Въпроси за комплети
« Отговор #21 -: Август 09, 2011, 09:11:44 pm »
Като оставим настрана глупавия и адски неуместен сарказъм на Шереметев, който, честно казано, започва да ми идва в повече, в момента тече пренаписване на бонусите на комплектите, за да ги пригодим към новите реалности в играта.
Затова е възможно да се виждат някакви временни несъответствия във визуализирането на бонусите.
Съвсем скоро всичко ще си дойде на мястото.
Позовах се на информацията дадена от Отон .