Автор Тема: Не е честно - Плячка  (Прочетена 11790 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #15 -: Юли 30, 2011, 09:53:28 pm »
Изобщо не е тъпо стига се оплаквали за такива глупости.играйте си само в белите зони като не искате ви бият или си стегнете наемниците няма друг вариант

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #16 -: Юли 30, 2011, 10:00:10 pm »
Изобщо не е тъпо стига се оплаквали за такива глупости.играйте си само в белите зони като не искате ви бият или си стегнете наемниците няма друг вариант
точно. отлично го каза иволвър.
а за щетите казах че не виждам смисъл до толкова че всички останали оръжия са направени като релните само ножките и мет. копията имат разлика. на това се чудя защо е така.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #17 -: Юли 31, 2011, 12:15:03 am »
Тук според мен идеята е друга, а именно:отиваш в частната провинция да купуваш, демек да оставяш пари на управниците на същата, и вместо да си таргашиш спокойно идва Муньо Комплекса и те фраска, като същия е от Гилдията управник на провинцията без да му пука че ти спонсорираш гилдийката му със злато..................отдавна съм забранила на гилдията си да тъгува каквото и да е в такива провинции, просто управниците трябва да заслужат поне малко златото което ще оставим в гилдията им.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #18 -: Юли 31, 2011, 07:21:06 am »
Правилно

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #19 -: Юли 31, 2011, 06:02:15 pm »
вие маи се правите на луди всички...ако не се лъжа мисълта е след успешна защита защо героя защитник неприбира поне % от екипировката на атакуващият го в злато....мисла че това пита колегата  :-X


*

Karma: +3/-9
  • [-]

Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил Ел. поща Лично съобщение (Неактивен)
   
   
Не е честно - Плячка
« -: Вчера в 14:28:00 »
   Отговори с цитатЦитат
Ако станеш жертва на плячкосване, имаш задоволни загуби. НО когато устоиш на плячкосването (победиш нападателя), нищо не печелиш. Също така може 30 ниво герой да бъде нападнат от 39 ниво + помощници 43 ниво например. Считам че е добре да има някакъв вид "акциз" при подобни срещи.
 ???
« Последна редакция: Юли 31, 2011, 06:08:44 pm от EVIL »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #20 -: Юли 31, 2011, 06:16:44 pm »
вие маи се правите на луди всички...


С теб конкуренция не правим........... :)


По темата на колегата е изписано доста, и аз съм за това ако победя някой на плячка да му прибирам част от златото даже и като съм пячосвана и съм го заявила вече в друга тема(по същият въпрос), но няма кой да прегледа старите теми(с търсачката-не случайно е поставена там) и да прочете внимателно и после да си питат ТАМ, а не в нова където всички на ново да изкажат същите предположения...............


Кой е лудият сега ?? ?? ................................................................................................!!?
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #21 -: Юли 31, 2011, 06:33:20 pm »
вие,оспамихте темата а с това можеше да започнеш....и не ми цитираи части от текстове{ в случая го правиш} а целите съобщения за да небъда криворазбран

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #22 -: Юли 31, 2011, 06:40:45 pm »
ОК, аз съм сгрешилата в случая и ти се извинявам лично то теб слънчице, моля те не се горещи, но темата е в Общи приказки и спама не само че е разрешен, но и е препоръчителен............... :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #23 -: Юли 31, 2011, 06:55:36 pm »
аз съм за това щом някой те удари и неуспее да те победи също да се взима наказателно злато понеже често се случва когато устоиш на агресора да имаш за поправка няколко меркове,а какво си виновен че някой иска да те ограби а не успява би трябвало тогава ти да си го плячкосал
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #24 -: Юли 31, 2011, 06:57:29 pm »
 :-*

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #25 -: Юли 31, 2011, 07:00:11 pm »
а какво си виновен че някой иска да те ограби а не успява би трябвало тогава ти да си го плячкосал


Така е, и примерно процента за това да е по висок за устоялия на атаката в сравнение на този % за победа...............
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #26 -: Юли 31, 2011, 07:05:19 pm »
така така,да си доидем на думата ....x4 например ,все пак е защита,неизбира противник

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #27 -: Юли 31, 2011, 07:16:03 pm »
и на мен би харесало да се направи по този начин само че има една уловка. някои като мен дори в зона няма да нападнат по-слаб противник(да го ступаш заради някой/я приятел/ка не се бори :)) само че ако се направи това ще е във вреда на равностойните битки по зоните но пък ще създаде препятствие за страхливците които търсят по-слаби от тях за което съм ЗА с двете ръце а и друг + е че ще има повече интрига в равностойните битки :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #28 -: Юли 31, 2011, 07:19:54 pm »
Да и няма нужда от циркаджийски номера, като изключване на наемки при копане и събличане на основното снаряжение на героя и замяната му с обикновено.............. ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #29 -: Юли 31, 2011, 07:35:39 pm »
в този ред на мисли ми хрумна още една идея. освен 4х повече злато за защитника да се намали загубата на здравина за защитника или ако екипа прецени че си има умение за това да се качи %-та загуба на здравина за нападателя. пък да видим тогава на кой му стиска и кой само си чеши езика :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)