Автор Тема: Не е честно - Плячка  (Прочетена 10647 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Не е честно - Плячка
« -: Юли 30, 2011, 02:28:00 pm »
Ако станеш жертва на плячкосване, имаш задоволни загуби. НО когато устоиш на плячкосването (победиш нападателя), нищо не печелиш. Също така може 30 ниво герой да бъде нападнат от 39 ниво + помощници 43 ниво например. Считам че е добре да има някакъв вид "акциз" при подобни срещи.

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #1 -: Юли 30, 2011, 04:33:45 pm »
Не бой се - няма да ти обърнат внимание  ???

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #2 -: Юли 30, 2011, 04:37:54 pm »
в опасните провинции важът правилата на уличния бой. всеки може да напада всеки там. иначе казано това не ти е арената където се спазват определени правила.
казано по друг начин все едно да искаш на улицата разни бабаити да искат да се бият с теб в честен бой все едно сте в спортна зала за бойни спортове, доджо и т.н. просто няма как да стане. в такава зона или си голям раздавач на пердах или ако още не си пораснал си намираш меркове или герои приятели които да те пазят когато си в такава зона.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #4 -: Юли 30, 2011, 06:19:57 pm »
Даа, не е честно, но такъв е живота.............
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #5 -: Юли 30, 2011, 07:22:59 pm »
BERSERK по правилата на уличния бой , който победи взима парите... тука не е така. Иначе според мен е добре, този който победи при плячкосване да ограбва другия.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #6 -: Юли 30, 2011, 07:28:20 pm »
попаднал си на тарикат който знае какво да прави затова нищо не си взел. ето какъв е номера. преди да отидеш в опасна провинция има едно чудо наречено банка. взима ти 1% такса за депозита ама е по-добре от алтернативата. ако си с герой който се набутва със занаятчийска стъпка имаш два избора: да рискуваш да се набуташ с поравяне на екипировката(кожарите нямат избор в това отношение) или да я оставиш в дома и раницата и да сложиш нещо падналото се от дроп поне оръжие да може да идеш в зоната. така не ти пука дали ще те нападне някой защото няма да изгубиш нищо.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #7 -: Юли 30, 2011, 07:44:36 pm »
Ти май не разбра. Герой с 5те си помощника напада мен и 5те ми помощника. Аз го побеждавам и нищо не печеля, защото той е натиснал Плячкосай, а не аз. Тва е тъпо.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #8 -: Юли 30, 2011, 07:49:52 pm »
ти не схващаш. това което казах важи и когато решиш да грабиш с тази разлика че не си махаш екипировката. накратко оставяш си златото в банката и това е. особено ловец с с подходящи ботуши и скаут или какъвто и да е герой с орден на пътешественика го правят много лесно този номер.
ето ти пак уличен пример. напада те някой пребиваш го обаче като му пребъркаш джобовете няма нищо. как ще му откраднеш парите тогава?
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #9 -: Юли 30, 2011, 07:56:12 pm »
Няма как да няма нищо.Пак ти трябва злато за надници и лечение ако нещо се обърка.Няма да ходиш през 5 минутки до банката че са ти убили един наемник и после пак за толкова да се върнеш.Да ако имаш моментално става,но пак е досадно.Така,че нападателя трябва да има пари.Отделно има екипировка.Един герой облечен с епици от легендарни или дори епични рецепти дава доста пари за ремонт.И от там могат да се вземат пари както той ти взима ако те бие.Така,че вариант да се направи така има.Въпроса е че и преди е разисквано това и не е взето под внимание и така си е направено.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #10 -: Юли 30, 2011, 08:03:25 pm »
в К2 и К3 е възможно макар да не е често явление. за в К4 и К5 вече ще му трябват някакви пари у него ама не ми се вярва да тръгнеш с голямата кесия в такава провинция :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #11 -: Юли 30, 2011, 08:13:02 pm »
Еми няма значение това.Нищо лично ама аз категория 1 до 3 не ги броя изобщо за нещо кой знае какво.От 4та нагоре е сериозната игра.Примерно в 6та едни наемници искат по 60к за надница на битка.В 7ма виждал ли си колко искат?Там как ще тръгнеш.А за лечение колко искат или за ремонт.А от 1 до 3та в колко зони може да те ударят?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #12 -: Юли 30, 2011, 08:15:15 pm »
нека човека каже в коя категория му се е случило. ако е ниските е възможно да няма злато у себе си но да стане в горните трябва да има някакъв бъг. това се опитвам да кажа.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #13 -: Юли 30, 2011, 09:39:51 pm »
Проблема не е в това бе хора...Мене ме е яд (4 кат) че отивам да изълнявам мисия... героят си отива в провинцията и аз понеже не гледам как пътува 26 минути примерно, те си го набили, ама юнашки бой изял. Това е дразнещото нещо. Майната им на парите имам си ги колкото щеш - 5 мерка искат 10 000 за лечението а героят ми за поправка 6-7 000. Дразнещо е че вместо мисия аз си гледам как пътува келеша. Тъмногория не е добре измислена и др в 4 кат. Тъпо е да те дерът в самата провинция, и отделно и в бойната зона!  ;)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Не е честно - Плячка
« Отговор #14 -: Юли 30, 2011, 09:44:46 pm »
доколкото знам докато пътуваш може те ударят само на предизвикателство а то не взима здравина. ако са ударили като в зона значи "има нещо гнило в Дания"
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)