Автор Тема: Герой и мерков, върнати с 56 нива назад...  (Прочетена 1394 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Здравейте!

Героят ми в свят 2 на име Boby_, който вчера беше в края на 66-то ниво, днес е 10-то ниво, разсъблечен с вещи и оръжия в склада си, облечен в някакви "дрипи" от първа категория. Един от наемниците ми е бил застигнат от същата нерадостна съдба и от (мисля) 66-то или 67-мо ниво е върнат на 7-мо. Останалите меркове са си на съответните нива, но с нулев опит.
Променени са и имената на последните ми двама наемници.
На всичко отгоре героят разполага с точно 835 точки за действие.
Много моля някой от екипа да провери какво става и да възстанови вчерашното положение на нещата.
Предварително благодаря!

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Re:Герой и мерков, върнати с 56 нива назад...
« Отговор #1 -: Юли 31, 2011, 12:23:09 pm »
Имам проблем и с друг акаунт - Bobby_. При него занаятчийските умения са върнати в първи клас (т. е. във втора категория).

Други членове на гилдията също се оплакват от последното. Мисля, че ще е доста разумно да възстановите базата от вчерашния бекъп - така пораженията ще са минимални.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Герой и мерков, върнати с 56 нива назад...
« Отговор #2 -: Юли 31, 2011, 01:24:49 pm »
Пишете с повече информация на мен и Отон на лични съобщения.

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Герой и мерков, върнати с 56 нива назад...
« Отговор #3 -: Август 01, 2011, 02:58:40 pm »
При проведен тест на част от нов модул на играта по погрешка са били рестартирани 2 акаунта (boby_ и svetliomakkk4) в реалния свят, вместо в тестовия. Акаунтите с всички техни предмети, наемници и т.н. са възстановени, плюс компенсация диаманти от името на екипа.

Съжаляваме за случилото се, недоразумението в екипа е отстранено и вече няма да се провеждат експерименти на реалния вместо на тестовия сървър..