Автор Тема: Занаят 2  (Прочетена 1400 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Enravota

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +10/-17
    • Профил
    • Ел. поща
Занаят 2
« -: Август 01, 2011, 10:56:57 am »
   
Re:Занаят
« Отговор #38 -: Днес в 08:13:33 »
   
Повече занаятчийски точки няма да бъдат възстановявани.

Отон е дал отговор на този въпрос, ясно. Но остава един друг въпрос. За 40 занаятчийски точки съм похарчил грубо 15 диаманта  +/- 2. Тях някой дали ще ми ги възстанови или остават и те за моя сметка? Не мисля, че в тази платена игра следва аз да нося последствията от сривове в системата.

Очаквам бърз отговор и много моля да не ми се трие темата!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Занаят 2
« Отговор #1 -: Август 01, 2011, 02:38:39 pm »
                    


Това как ти се струва, добра компенсация ли е за теб, ако не те устройва кажи, все ще измислим нещо друго..............
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Занаят 2
« Отговор #2 -: Август 01, 2011, 02:50:23 pm »
Според мене е повече от добра за тея 15д.С този уикенд ще вдигнеш майстора до зелени без проблеми.Успех

Неактивен Enravota

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +10/-17
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаят 2
« Отговор #3 -: Август 01, 2011, 04:23:01 pm »
Така! Благодаря на преждеписавшите за загрижеността! Въпросът не е в 15 или 150 или 1500 диаманта. Въпросът е принципен. Претърпял съм загуби - дължат ми компенсация. И между другото са се обогатили неоснователно за моя сметка, но това е друг въпрос. За съжаление, както винаги бития си е бит и така нататък.....

mitika, това е добра компенсация и я дължат на всички играчи, защото тяхната, пак подчертавам ПЛАТЕНА игра се скапа. Що се отнася до мен лично - не, това не е компенсация на моите загуби. Но както и да е, не е за сефте тук и явно няма да е за последен път. Клиентът никога няма право, това е по стар български обичай...... Комунистичестият капитализъм има още доста да учи, дано се научи някога!

Приятна вечер на всички!

Неактивен ivelinah

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +9/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаят 2
« Отговор #4 -: Август 01, 2011, 05:33:26 pm »
Това е игра. А тя може да се играе и без купуване на диаманти/е, понякога се налага/. Просто трябва търпение, изработване на ресурси, предмети и продаване, а със спечелените пари си купувате диаманти. Поне моята тактика е такава. Успех в играта.