Автор Тема: предложения за ново масово умение на ловците  (Прочетена 5340 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
стрелците са единствения клас без умения като бойния вик например. затова имам няколко предложения. не казвам да се въведе всичко а просто предлагам варианти и примерни стойности.
1. какво ще кажете да се направи промяна освен щета отровата да отнема и процент от атрибутните точки като бойния вик или само процент от атрибутите без да нанася щета все пак е отрова а има най-различни отрови като най-често използвани са тези атакуващи цялото тяло:) а не отделни зони. не наведнъж както бойния вик а постепенно примерно след първия изтрел да отмема по 1% след втория 2% 3,4 и т.н до 24% или пък да отнема точки 3,6,9 и т.н
2. умение подобно на благословията на мистиците. в смисъл като си вземе наемници героя да може да ги учи на уменията които знае като разбира се не може се надхвърля максимума за дадено умение като категория и като цяло. естествено това да работи само с ловците наемници.
ето пример. героя е с орлово око 3 а наемника няма такова. в този случай да използва умението и наемника да се сдобие с орлово око 3 :)
предлагам тези умения само за героите а наемниците нека са както са сега. ако ми хрумне още нещо  ще го добавя.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #1 -: Август 04, 2011, 09:21:52 am »
Или пък да намали всички атрибути на поразената цел с 12% за първите три рунда. Без да се съчетава със "Залп" може би. За герои, разчитащи на ловци и преследвачи, ще е полезно срещу босовете (залага се на "бърза битка", което обикновено става с повече ловци в групата).

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #2 -: Август 04, 2011, 10:01:26 am »
шереметев идеята ми е ловците да си имат умение уникално за героите а при наемниците да липсва както са бойния вик, лидерството, божествената благословия и проклятието на мрака. освен това да е силно като тях. както е сега положението един герой ловец не се отличава по нищо от наемник ловец.
примерно сега един тъмен мистик прави проклятието на ловец пада залпа с едно при което биеш един противник по-малко. ако той се пази с ловци получа един удар предимство в всеки рунд и ако има и пазител който да привлече огъня това натежава още повече. пък да не говорим яростния като махне 24% от всички атрибути колко сила кръв ловкост точност и дух отиват на кино. в някои случаи ако не греша това ще ти изключи екипировката от сметките и върви се спасявай. така че смятам че е редно ловците също да имат такова умение за да има повече баланс в такива битки.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #3 -: Август 04, 2011, 10:40:08 am »
В никой случай екипировка няма да "отпадне" заради загуба на нужната сила. Така е писано в древните форумни дебри по волята на Таткото, така и ще бъде во веки, да се слави името му!!!

А и можеш да си сигурен, че умение, намалящо атрибутите на всеки поразен противник с 12% на момента (и за следващите два рунда) ще стане едно от най-ценените при ловците.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #4 -: Август 04, 2011, 10:56:51 am »
не съм казал че идеята е лоша :) кефи ме и в варианта който каза. просто казах че ми се иска да се отличава героя ловец от наемника ловец и в същото време да е силно умението.
така както го каза би било готино а още по-добре да важи със залпа за да порази всички врагове.
а за екипировката казах че може и да греша защото помня че беше обсъждана но не помня какъв беше резулта а почти всеки който чуе че играя с арбалет ми казва сменяй на лък а не виждам какво друго би могло да е толкова страшно че освен задължителните плетени брони за ловеца с арбалет да падат при направен боен вик. щом не падат не виждам какво толкова се стряскат хората.
« Последна редакция: Август 04, 2011, 11:13:01 am от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #5 -: Август 04, 2011, 05:11:13 pm »
Броните не падат нито тъмен маг нито свиреп може да ти ги бутне.Като цяло съм за някакво умение за стрелците което да е на този принцип.Вече как да бъде точно нз защото не ми се мисли дори,но ако се вкара нещо подобно с проценти и при ловците ще настоявам и за такова нещо при мистиците :D.
Щото реално погледнато един маг е силен до 5та категория и след 5та категория тея 50точност,сила,ловкост за който трябват по сумати точки грам не се усещат особено ако се биеш срещу свиреп или някакъв моб с рев който ти свалят по 24% от сичко.Се пак 24% от 1000 примерно не са изобщо малко.
Има и друго което е ,едно е да си ловец друго е да си преследвач.Разликата е доста сериозна.И ако се даде силно умение за преследвачите което да е масаво и да взима сумати атрибути не виждам кой ще бие подобен герой  :D.

Впрочем това с отровата ми харесва.Но да не бъде процент и така повече ще се ползва.Сяко ниво да взима и някакви атрибути.Обаче да не е от всичките атрибути.А от всеки герой да сваля от основните му атрибути примерно.Отравяш войн той губи от жизнеността си допълнително + силата.отравяш един маг той почва да губи ловкостта си и интелекта си  :D и така с стрелците
« Последна редакция: Август 04, 2011, 05:15:02 pm от Ivolver »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #6 -: Август 04, 2011, 05:19:55 pm »
Според мене вече е време и на стрелците да се даде наистина добро умение което да се изравни с виковете и крясъците на бойците и с божествената е мрачните проклятия на маговете.........................


Очаквам desperado16 да се изкаже по въпроса, ще се чуят добри идеи, каквито е правил не веднъж по този въпрос..................
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #7 -: Август 04, 2011, 05:23:35 pm »
И аз съм на мнение,че отдавна даже трябваше да имат някакво умение,но само ме плаши какво може да стане с преследвачите.Примерно един светъл и тъмен маг са противоположни герой и нямат никакви съществени разлики.Обаче ловец и преследвач са доста различни герой.Ловеца разчита на един обсег и това е.А преследвача най-напомпаният герой,с прилични щети от две оръжия,блок при камите,бонуси в проценти при оръжията им,избягвания и сега с масово умение надали има кой да го бие.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #8 -: Август 04, 2011, 05:26:40 pm »
добре де обясних кое ме заблуди за бронята не ме яжте така :D
в случая говоря за ловците да се измисли нещо преследвачите нека ги защитава някой който им е фен. идеята ми е героя да има умения с което да отнема процент от атрибутните точки :) или да взема по малко точки всеки рунд на принципа на отровата. защото хайде то екипировката няма да падне ама като ти прецакат интелекта и жижнеността оставаш с по-малко рундове в които да използваш залпа освен това тези 24% от жижнеността са доста кръв което при щетите на яростния си е почти сигурна смъртна присъда. силата сваля процент от блока което се усеща макар да не е така сериозен като на воина обаче след бойния вик не става за нищо. пазителя също е изрод с неговото лидерство като си накачи атрибутите даже с арбалет не пада лесно(като за пазител де *hihi*) пък мистиците също са добре светлия пести точки за умения тъмния пък отслабва уменията.
или пък както предложих воторо умение което да прави ловците наемници яки като героя независмо бхазово колко са смотани което ще си взима порядъчно количество дух в началото на битката или пък по малко дух всеки рунд. и да си важи само в ловците за сметка на голямата си сила.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #9 -: Август 04, 2011, 05:31:11 pm »
Второто ти предложение,честно казано не ми харесва.Релно за да го ползваш трябва да вземеш осокатени ловци с тебе.Да после ще бъдат в битката с повече умения,но такова нещо трябва да взима сериозно количество дух.При положение,че и без това духът на никой ловец не стига доста трудно някои би си позволил да взима такива наемници и да ползва сумати дух всяка битка за да им добави едно орлово око.Не казвам,че не си струва за орловото око дадено от примера ти просто духът ти ще свърши още по-средата на първата битка.Така,че подкрепям идеята с отровата  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #10 -: Август 04, 2011, 05:35:49 pm »
и аз съм за идеята с отровата :) пък както казах в първия пост просто давам примерни цифри в примерите. значи второто предложение отпада за мен и да видим как да украсим първото и да се молим ловците, админите да направят тази промяна :)
все пак ловците имаме обсега и умение за крит заедно с прецизността които правят оръжията ни опустошителни особено арбалета единственото което липсва е добро масово умение което да се противопоставя на уменията на другите класове.
« Последна редакция: Август 04, 2011, 05:45:18 pm от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #11 -: Август 04, 2011, 05:45:37 pm »
Ловците нищо нямат  :D.Това че имаш обсег ако се изправиш срещу мистик или преследвач ще влезнат доста малко удари.Крита го забрави срещу тях.А пък арбалета - най-прецаканото оръжия от всички ти взима от основните бонуси и те прави още по-слаб отколкото си.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #12 -: Август 04, 2011, 05:55:26 pm »
арбалета взима от атрибутите но пък щетата му е къде по-добра от на лъка което срещу тежкобронирани врагове се усеща яко. преследвача все пак е правен да противодейства на ловеца:) свирепия и пазителя са в същите отношения така да се каже мистиците също. срещу мистика ще влязат по-малко удари ама ако съм както си трябва с плетените брони ще видим кой ще е ступания :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #13 -: Август 04, 2011, 07:09:11 pm »
Аз съм против това.И сега ловците са достатъчно силни,трябва да има някакъв баланс.
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения за ново масово умение на ловците
« Отговор #14 -: Август 04, 2011, 07:14:43 pm »
какво сме силни? ти съзнаваш ли каква работа върши бойния вик например. само бойния вик отнема 240т. на бос с 1000 жизнени сам си прави сметката колко кръв е това и същия този воин може да си е с меркове ловци. при това сваля и останалите атрибути правейки го къде по-лесна цел. какъв баланс виждаш в това а?
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)