Автор Тема: Умения Пазител  (Прочетена 4927 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Умения Пазител
« -: Август 06, 2011, 10:24:38 am »
Питам за съвет относно пазител 30 ниво. Инвестирал съм в следните:
Защитна позиция 7/7, Командир на наемници 5/5, Позиция на Пазителя 5/7, Лидерство 4/7, Провокация 4/7.
Имам още 5 точки.
В какво да ги инвестирам.
Очаквам мнения на врели и кипели в битки пазители ;)
Предварително благодаря!

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #1 -: Август 06, 2011, 11:44:54 am »
Аз не съм врял и кипял :),но не бих слагал провокация на героя.Определено не бих искал да бият по него.
Освен на тези които си изброил(изкл. провокация), на моя съм сложил на майсторство с щит,контраатака,майсторство с бронята и с меч за една ръка.
Аз съм доволен,в трета минавам многостепенните сам.
First in, last out.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #2 -: Август 06, 2011, 12:03:40 pm »
Ако ще си преразпределяш точките бих ти предложил Защитна Позиция на 5/7 и командир на наемници 5/5 така ще спестиш 2 точки.

Позиция на Пазителя, Лидерство, Майсторство с Бронята, Контраатака, Майсторство с меч за 1 ръка на тези точки слагай основно.
viruskiril свят-2

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #3 -: Август 06, 2011, 01:21:02 pm »
Ако ще си преразпределяш точките бих ти предложил Защитна Позиция на 5/7 и командир на наемници 5/5 така ще спестиш 2 точки.

Позиция на Пазителя, Лидерство, Майсторство с Бронята, Контраатака, Майсторство с меч за 1 ръка на тези точки слагай основно.
А не иска ли макса защитна позиция за да можеш да сложиш позиция на пазителя  :)

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #4 -: Август 06, 2011, 02:09:18 pm »
Доколкото аз знам не  :)
viruskiril свят-2

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #5 -: Август 06, 2011, 02:11:07 pm »
А не иска ли макса защитна позиция за да можеш да сложиш позиция на пазителя  :)

Доколкото аз знам не  :)



Да, да ама не, иска естествено.Той от къде ще го знае, човека иска мнение от врял и кипял боец, а не спамер №1  :)......................


Слагай както ти каза kolo, а тази провокация я изключи, или най добре преразпредели и не слагай на нея иначе ще те спукват от бой, а ти не търсиш такъв ефект предполагам........ ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #6 -: Август 06, 2011, 04:47:43 pm »
Да става ли дума за провокация при главен герой никой не слага защото бият по героя ти,но при наемник е задължителна.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #7 -: Август 06, 2011, 08:55:18 pm »
Питам за съвет относно пазител 30 ниво. Инвестирал съм в следните:
Защитна позиция 7/7, Командир на наемници 5/5, Позиция на Пазителя 5/7, Лидерство 4/7, Провокация 4/7.
Имам още 5 точки.
В какво да ги инвестирам.
Очаквам мнения на врели и кипели в битки пазители ;)
Предварително благодаря!


приятел,вместо да пълниш форума с тъпи и ненужни въпроси разгледай уменията на топ играчите в дадената категория и ако си малко в час ще разбереш какво да качваш.струва ми се че трупате публикаций тук а не че нещо ви интересува.а и от такива съвет не взимай ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Умения Пазител
« Отговор #8 -: Август 06, 2011, 11:02:06 pm »
Mr_Bean никой не ти иска съвета.
Благодаря на останалите.
Пропуснах, че главния ми герой е пазител и няма смисъл от провокация, но засега носи на бой:)
За защитна позиция иска на максимум естествено иначе не пуска позиция на пазителя.
Засега не смятам да давам 15 диаманта за преразпределение, освен ако екипа понататък не пусне безплатно.

Неактивен Korhil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Умения Пазител
« Отговор #9 -: Август 18, 2011, 01:14:49 pm »
Хъм, де да знам да ти кажа според мене провокацията е не само необходима но и задължителна ако героя ти е пазител....да поясня защо:

1 - тогава можеш да имаш 5 наемника които да правят "демидж" стрелци с арбалет и преследвачи с ножове.
2 - Пазителя е танк, като главен герой се предполага ,че е с най-добрата възможна за играча екипировка и съответно ще
издъжи най-дълго срещу сериозен опепнент. Докато наемниците падат от един-два удара.
3 - Наемниците при главен герой пазител са тези, които нанасят сериозните поражения, колкото по-дълго са живи толкова повече щети ще нанесат.
4 - При умение провокация и повече нападатели повисоко КПД има контраатаката а тя е сериозен кос в уменията на пазителя.

Не съм разбирач от класа но съм играл само пазител и се справям задоволително. Ако те е страх да те бият и съответно не искаш провокация тогава развивай свиреп войн, така поне ще правиш повече поражения.

Ако все пак решиш да развиваш пазител си търсиш хубав лек меч със задължително умение засада и щит с доста блок по този начин групата ти става много силна - лошото е само когато епичен противник пердаши със залп или въртележка тогава няма как да опазиш наемниците и работата е само на късмет.

Пазителя според мене е много силен срешу мобове, но само когато има добри наменици да правят пораженията :) срещу играчи е в диапазона от средно до слабо според противника.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #10 -: Август 18, 2011, 02:17:59 pm »
А играл ли си пазител в по-висока категория от 4та?Примерно в някоя в която босовете праскат по 5-10-25-30к щети?При подобни щети и позиция на пазителя няма да ти помогне нито контрата и блока.Все ще те ударят и тогава си умрял за макс 2 удара.Пазителя е силен спор няма,но помисли защо повечето играчи нагоре ползват войни пред пазители особено 6-7 категория.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #11 -: Август 18, 2011, 02:49:33 pm »
А играл ли си пазител в по-висока категория от 4та?Примерно в някоя в която босовете праскат по 5-10-25-30к щети?При подобни щети и позиция на пазителя няма да ти помогне нито контрата и блока.Все ще те ударят и тогава си умрял за макс 2 удара.Пазителя е силен спор няма,но помисли защо повечето играчи нагоре ползват войни пред пазители особено 6-7 категория.

цаката е да не се стига до атака от страна на босовете в т6 и т7 че независимо с какъв войн си шанса ти е мижав.лично предпочитам пазител пред свиреп.незнам защо.имам и от двата сорта.всеки един си има и предимства и недостатъци.въпрос на вкус и нужда.

Неактивен Korhil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Умения Пазител
« Отговор #12 -: Август 18, 2011, 04:29:00 pm »
Ами в момента мъча 5та - Вожд от вечнобелите краища го взех, но сега мъча другите само 44 ниво съм и ми е стара акипиравката.... ако се озоря може и да преразпределям нямам представа на по сложните приключения какво се случва....с тъмния яростен от 4та обаче бая ядове имах докато го мина. Но при всички положения демиджа който ми прави героя е най ниския от цялата банда така че ми се струва разумно поне да обира шамарите....нов съм в 5та ако се окаже че не става ще постна пак в темата. Но пазител с провокация и наемници с арбалети и двама с ножки работи добре поне началото на 5та с изключение на тъмния яростен в Тъмногория, на с него всички имат проблеми.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #13 -: Август 18, 2011, 05:06:10 pm »
цаката е да не се стига до атака от страна на босовете в т6 и т7 че независимо с какъв войн си шанса ти е мижав.лично предпочитам пазител пред свиреп.незнам защо.имам и от двата сорта.всеки един си има и предимства и недостатъци.въпрос на вкус и нужда.
Именно въпроса е да убиеш бързо.Бойния вик сваля доста атрибути на противника включително много жизненост от секи един опонент.

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Умения Пазител
« Отговор #14 -: Август 18, 2011, 05:32:11 pm »

Имай предвид че бронята, щитът и меча ми са много силни изработки *9 ниво рецепти
Според мене майст. с бронята е задължително. Аз лично не ти препоръчвам провокация да слагаш освен ако не смяташ да го правиш целия с лилави итеми от лилави рецетпи!
При условие че всичките ти наемници са ЛОВЦИ тогава е добре да имаш и провокация на макс.