Автор Тема: Злите саблезъби от ключа към кървавата земя  (Прочетена 3512 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Няколко пъти се пробвам да мина последната стъпка от "Ключът на кървавата земя" и все запъвам до 9 битка в многостепенната зона. Там излизат едни 4 черни съблезъба 55 ниво и ме спират. Много се зачудих как така два от тях умират веднага а останалите два ми попиляват героя и наемниците. Пък то се оказа че въпреки че са еднакви зверове от едно ниво, вторите два са всъщност са с двойни показатели спрямо първите два. Не е ли логично еднаквите гадини да имат еднакви показатели защото иначе излиза че се бия не срещу 4 а на практика срещу 6 саблезъби

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Злите саблезъби от ключа към кървавата земя
« Отговор #1 -: Август 06, 2011, 09:02:49 pm »
Логично е ако са еднакви.В случая не е така едните са редки другите са обикновени разликата е огромна и редките трябва да са по-силни естествено.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Злите саблезъби от ключа към кървавата земя
« Отговор #2 -: Август 06, 2011, 09:05:35 pm »
а и си прави сметка че щом преди боса почват редките противници боса е от легендарен нагоре и ако не си готов да го спукаш от бой нямаш работа в зоната.(това е общовалидно правило за всички категории ако греша поправете ме)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Злите саблезъби от ключа към кървавата земя
« Отговор #3 -: Август 06, 2011, 09:09:28 pm »
Ами като цяло човек трябва си прави сметката където и какво може да бие.
С един арбалет тука само не става това не ти е 4-5 категория.Ловци с по 280-350 точност като неговите пропускат дори редките котета камо ли някое епично.А мистик с нема и 200 ловкост си е направо подигравка с мистиците.Че те в 2-3 категория имат по-силни мистици като изключим щетата и уменията  :D

А иначе относно котетата да допълня.Че те са си еднакви и няма проблем тука.Двете обикновени са еднакви и двете редки са си еднакви.Се пак ти какво искаш епично коте да има атрибути като на обикновено ли  :D

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Злите саблезъби от ключа към кървавата земя
« Отговор #4 -: Август 06, 2011, 09:13:50 pm »
Ами като цяло човек трябва си прави сметката където и какво може да бие.
С един арбалет тука само не става това не ти е 4-5 категория.Ловци с по 280-350 точност като неговите пропускат дори редките котета камо ли някое епично.А мистик с нема и 200 ловкост си е направо подигравка с мистиците.Че те в 2-3 категория имат по-силни мистици като изключим щетата и уменията  :D

А иначе относно котетата да допълня.Че те са си еднакви и няма проблем тука.Двете обикновени са еднакви и двете редки са си еднакви.Се пак ти какво искаш епично коте да има атрибути като на обикновено ли  :D


Ама Мистичето му е с арбалет :)
viruskiril свят-2

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Злите саблезъби от ключа към кървавата земя
« Отговор #5 -: Август 06, 2011, 09:17:11 pm »
Ми и аз да взема да ви отговоря тогава. Редките и обикновенните саблезъби що не вземат да се различават някак визуално. Мистика може да изглежда слаб ама е взет 46 ниво пък сега е 55. Някой ако намери по-добър дето да си заслужава парите да се обади. Пък и светлите мистици станаха като цяло смешни, тъмните са в пъти по-полезни. Пък ако смятате че приключенията са само за тези дето си обличат героя и наемниците от горе до долу в червено скоро май ще трябва да измисляте нова игра

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Злите саблезъби от ключа към кървавата земя
« Отговор #6 -: Август 06, 2011, 09:21:44 pm »
да сложиш на мистик арбалет е тъпо ама я му сложи кама и щит да видиш какъв бияч се получава :) особено при мощна кама, добър блок и развита контра. ако пък е и с 10 лекуване и майсторство с лекуването е направо бон бон.
Ми и аз да взема да ви отговоря тогава. Редките и обикновенните саблезъби що не вземат да се различават някак визуално. Мистика може да изглежда слаб ама е взет 46 ниво пък сега е 55. Някой ако намери по-добър дето да си заслужава парите да се обади. Пък и светлите мистици станаха като цяло смешни, тъмните са в пъти по-полезни. Пък ако смятате че приключенията са само за тези дето си обличат героя и наемниците от горе до долу в червено скоро май ще трябва да измисляте нова игра
те се различават:) аурата им е както на уникалните предмети
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Злите саблезъби от ключа към кървавата земя
« Отговор #7 -: Август 06, 2011, 09:26:35 pm »
При мен аури няма. Нито на зверовете нито на предметите.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Злите саблезъби от ключа към кървавата земя
« Отговор #8 -: Август 06, 2011, 09:29:02 pm »
Абе като цяло не е тъпо се пак целта е да свърши битката по-бързо още в обсега.Но да не забелязах че е с арбалет.И не съм казал,че приключенията са само за червени играчи,но поне ловците ти да имат повече точност от ловците на мулето ми което е в 5та и най-силното по него е някоя и друга легенда.А иначе поне за тъмния маг си прав много по-лесно ще ти е като той вземе по 500 здраве на враг и 50 точност примерно и има вцепеняване.
При мен аури няма. Нито на зверовете нито на предметите.
как така няма аури?Я изчисти кеш и сичко квото можеш.Ако не стане пробвай и други браузъри.И кажи с кой играеш сега?Щото си имат аура сичките от редки до епични същества.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Злите саблезъби от ключа към кървавата земя
« Отговор #9 -: Август 06, 2011, 09:38:52 pm »
Аз винаги съм си играл с един герой. И последния път когато правих амулети трябваше да им чета един по-един показателите за да видя кой какъв е. Иначе между обикновенните и превъзходните амулети нямаше грам визуална разлика. И мистика със скапания арбалет и малка точност не е много по-зле с целенето от ловците

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Злите саблезъби от ключа към кървавата земя
« Отговор #10 -: Август 06, 2011, 09:45:50 pm »
превъзходните предмети имат сива аура. човек прегледай си браузърите чисти кеш ала бала всичко наред има и теми в форума чети прави струвай да почне ти показва нещата както трябва и ще ти е къде по-лесно.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Злите саблезъби от ключа към кървавата земя
« Отговор #11 -: Август 06, 2011, 09:55:44 pm »
Аз винаги съм си играл с един герой. И последния път когато правих амулети трябваше да им чета един по-един показателите за да видя кой какъв е. Иначе между обикновенните и превъзходните амулети нямаше грам визуална разлика. И мистика със скапания арбалет и малка точност не е много по-зле с целенето от ловците
Кофти е така пробвай да го оправиш.И с друг браузър ако трябва.Иначе за предметите повярвай ако ти дам сега 2 предмета без аура няма познаеш кой какъв е  :D и редкия ще има повече атрибути от епика  *hihi*
а за мистика точно това е целта.Особено ако беше тъмен с болест и взима 500 здраве от секи.При едно парти от 6 моба това ти е 3к здраве + още някои удар ако направи с арбалета и целта просто е да свърши битката преди да свърши обсега.Иначе тези ловци не струват и ще изпадат като круши ако са сами.