Автор Тема: Рационално предложение  (Прочетена 7085 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Рационално предложение
« -: Август 07, 2011, 02:32:15 pm »
Не знам за вас но това че трябва да си правиш отделен акаунт за всеки герои ми се струва глупаво и нерационално.
Предложението ми е да се направи така че да може от един акаунт да можеш да си правиш повече от един герой. Когато се влиза, просто да се избира с кой герой искаш да играеш. За да не стават разбира се прекалено много може да се направи лимит от 5 или 8 героя на акаунт.
Другото което също няма да е лоша идея е да се направи възможно триенето на герой.
Много се разочаровах като не ми хареса как се развива героя ми и исках да направя нов, но открих че трябва да зарежа този акаунт и да направя нов.

Коментирайте с одобрения или неодобрения, и дайте още идеи ако някой се сеща нещо по-полезно.
Надявам се да стигне и до екипа!

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #1 -: Август 07, 2011, 05:04:03 pm »
Не разбирам какво имаш предвид под "Много се разочаровах като не ми хареса как се развива героя ми ..." . Играя с всички типажи в играта и с гаранция мога да споделя , че може да изживееш някакво разочарование в определен миг , но при добро пренареждане на точките и хубава екипировка няма да са чести тези моменти .
Героят е като твое продължение и вложените в него грижи се отплащат многократно . Играта дава възможности за поправка на "грешки" .

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Рационално предложение
« Отговор #2 -: Август 07, 2011, 05:23:51 pm »
Виж си екстрите към премиума- активираш ордена на ученика за 50 диаманта и после цял месец ще си правиш експерименти, защото преразпределянето на точки за атрибути и умения ще ти е безплатно.

Относно предложението ти- съществува още от добрите стари времена. На мен също ми харесва идеята, обаче осъществяването ѝ не е наложително.

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #3 -: Август 08, 2011, 10:27:27 pm »
Еми вижте сега приятели. Идеята ми е че играта е безплатна и не смятам да си купувам диаманти. Вие малко така ми го обяснявате в страната с розовите сънища където има безкрай диаманти и мога да правя каквото си искам.
Първото което беше че си пропилях безплатното преразпределяне. Второто не бях сигурен за самият клас на героя преди да поиграя малко с него.

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #4 -: Август 08, 2011, 10:34:51 pm »
А пък и предложението ми не променя нищо освен да ти спестява малко нерви. Рестартиране на герой или правене на нов акаунт... Каква е разликата?
Същото е и с повечето герои в един акаунт. Дали ще имам 3 различни или един от който се логвам ми спестява просто няколко секунди и просто правенето на 10 излишни нови имейла...

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #5 -: Август 08, 2011, 10:35:05 pm »
Еми вижте сега приятели. Идеята ми е че играта е безплатна и не смятам да си купувам диаманти. Вие малко така ми го обяснявате в страната с розовите сънища където има безкрай диаманти и мога да правя каквото си искам.
Първото което беше че си пропилях безплатното преразпределяне. Второто не бях сигурен за самият клас на героя преди да поиграя малко с него.
Диаманти може да си купиш и с продажба на ресурс , а не със СМС .Възможностите за добиване на диаманти са много . Има приключения с награди , които започват от трета категория , а с екипировка от магазините и добре подбрани наемници се минават повечето зони. Падат зелени итеми в зоните и те ще ти помогнат с екипировката .
Колкото и да е оплескан героя е възможно да се коригира .

Пожелавам ти повече търпение и спорна игра !

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #6 -: Август 08, 2011, 10:38:15 pm »
А пък и предложението ми не променя нищо освен да ти спестява малко нерви. Рестартиране на герой или правене на нов акаунт... Каква е разликата?
Същото е и с повечето герои в един акаунт. Дали ще имам 3 различни или един от който се логвам ми спестява просто няколко секунди и просто правенето на 10 излишни нови имейла...
Позволи  ми да споделя , че с много акаунти не се играе лесно и най-добрата бройка е три акаунта максимум , а останалото те води до леко побъркване с напредването на категориите .

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #7 -: Август 08, 2011, 10:42:19 pm »
Диаманти може да си купиш и с продажба на ресурс , а не със СМС .Възможностите за добиване на диаманти са много . Има приключения с награди , които започват от трета категория , а с екипировка от магазините и добре подбрани наемници се минават повечето зони. Падат зелени итеми в зоните и те ще ти помогнат с екипировката .
Колкото и да е оплескан героя е възможно да се коригира .

Пожелавам ти повече търпение и спорна игра !
Еми търпението, си прав, малко ми лиспва и като цяло доста бавно се развива малко.
Второто ми трябват направо промишлено количество злато за да си набавя въпросните диаманти.
Третото ми е че няма кой знае какъв проблем да се направи. Няма да бъде екипа на загуба, а просто ще се спести някакво късо време за играчите и излишни имейли.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #8 -: Август 08, 2011, 10:48:09 pm »
Какво промишлено количество злато,че не мога да разбера?Иска ти 15д за преразпределение,не 1000.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #9 -: Август 08, 2011, 10:54:41 pm »
говори за цената на диамантите в злато на аукциона. виж наградите в диманти са такива че ти трябва 1-2 мисии за да събереш 15 диаманта и да преразпределиш. колкото до класа стара практика което спестява нерви е когато си нов да влезеш първо в форума и да видиш какво са писали опитните играчи за класовете. така със сигурност ще избереш това което най-много ти харесва.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #10 -: Август 08, 2011, 11:01:34 pm »
И колко е цената на диамантите?15д са няма и 6 млн в момента за колко време се изкарват с няколко героя?Това не са оправдания

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #11 -: Август 08, 2011, 11:04:30 pm »
не е но на някои се виждат много. когато си се развил достатъчно да дадеш 6 млн. е нищо ама когато си в началото се чудиш как се изкарва това злато и ти се вижда много. затова дадох примера с мисиите по-горе
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #12 -: Август 08, 2011, 11:23:08 pm »
не е но на някои се виждат много. когато си се развил достатъчно да дадеш 6 млн. е нищо ама когато си в началото се чудиш как се изкарва това злато и ти се вижда много. затова дадох примера с мисиите по-горе
в първа категория от продажба на леки кожи , въглища , мед се вадят добри капитали . В свят четири , където цари мизерия за всичко е предизвикателство да се играе , но в последно време предпочитам да мизерствам там и да ми е интересно , а влизам да играя по-рядко тук  при цялото насищане на пазара .
Играя без да купувам диаманти и се справям добре . За пример ще дам герой на Питх , който изкласи  пета категорияи е 49ниво  с дрехи от дроп , награди от приключения и закупени в магазините . Диамантите в свят четири варират от 200 000 до 1 000 000 бройката .
Та моето мнение е , че баба знае 2 и 200 и на всеки проблем се намира решението стига да се въоръжиш с търпение .

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #13 -: Август 09, 2011, 11:01:35 pm »
И колко е цената на диамантите?15д са няма и 6 млн в момента за колко време се изкарват с няколко героя?Това не са оправдания
Чакай бе човек какви оправдания. Имам чуството че съм малък и баща ми ме наказва.
Стига моля ти се играя играта за забавление а ти ми се караш за оправдания.
И ето го пак момента "с няколко героя". В тая тема говоря за мулти акаунтинга и изтриването на героя а ти точно ми обясняваш как се печелели пари с няколко...
Говорим за: няколко героя в акаунт и за триене на герои. Зарежи ги парите...

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #14 -: Август 09, 2011, 11:15:12 pm »
няма какво да зарязва. не веднъж е имало ужилени от обирачи на акаунти и гилдии. да изгубиш няколко предмета или злато или пък муле е едно но да ти отиде на кино целия акаунт със всички средства които си вложил в него си е твърде голям риск. колкото и да се пази човек винаги може го метнат. да ми откраднат муле е едно ама да ми замине героя в който съм инвестирал много средства е ама съвсем друга работа. докато си направиш ново муле може да разчиташ на помощ от гилдията. да си направиш герой от 0та или да превърнеш муле в герой вече е скъсващо нервите занимание да не говорим за много загубени средства които няма да може се въстановят. от тази гледна точка съм против предложението ти.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)