Автор Тема: Рационално предложение  (Прочетена 6418 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #15 -: Август 10, 2011, 12:08:49 am »
Всеки си има мнение но на всяка игра е така както аз предлагам и никой досега не се е оплакал така че не знам
А и кой по дяволите краде акаунти??
Имам предвид че никой хакер с такива способности няма да се хаби да краде акаунти на такава игра...

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #16 -: Август 10, 2011, 07:00:15 am »
ако щеш вярвай но не веднъж е пламвал форума заради поредният случай на открадната екипировка злато и диаманти след като е била нацелена паролата. може се разровиш с търсачката да видиш кои са писали а колко други не са не се знае.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #17 -: Август 10, 2011, 07:06:57 am »
Всеки си има мнение но на всяка игра е така както аз предлагам и никой досега не се е оплакал така че не знам
А и кой по дяволите краде акаунти??
Имам предвид че никой хакер с такива способности няма да се хаби да краде акаунти на такава игра...

Ооо,приятелю колко бъркаш,на мен лично са ми крали 2 героя , единия даже от тази игра.Поради простата причина,че и аз си мислих като теб -кой ще краде и за тва лесни пароли и тн.И добре че успях да си го върна,но междувременно беше вкаран в гилдия,обран и беше взет заем от негово име и цялата процедура ти е ясна,а другия беше от друга игра ,лидер на гилдия високо ниво и той замина но неможах да си го върна поради структурата на играта,така че не си мисли че няма такива хора

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #18 -: Август 10, 2011, 09:31:47 am »
Е вижте сега момчета. Аз не мисля че ползвате парола 1234 или така нататък. Аз си имам стандарти пароли които са трудни за разбиване. Аз все си мислех че ми говорите са някакви разбивачи на акаунти със сложни пароли.
Ако това което казвам се въведе просто хората трябва да се отнасят по сериозно с акаунтите си. Ползвайте цифри които не са свързани с вас по никакъв начин. Смесете ги с главни и малки букви разбъркани в цифрите и ако мислите че няма да се объркате използвайте и позволените знаци като част от паролата си. По този начин не само не може да се налучка ами и хакер ще се види в чудо да я разбие. :-X

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #19 -: Август 10, 2011, 09:35:09 am »
ако щеш вярвай но не веднъж е пламвал форума заради поредният случай на открадната екипировка злато и диаманти след като е била нацелена паролата. може се разровиш с търсачката да видиш кои са писали а колко други не са не се знае.
Аз мога да се разровя ама щом паролата на някого може да бъде нацелена значи той да си бере ядовете за откраднатия акаунт. Никога  не трябва да се ползва парола която може да бъде нацелена по дяволите...

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #20 -: Август 10, 2011, 09:39:05 am »
А и между другото страшни хора сте обаче. Никой никога не се осъмни в играта в тия форуми.
Предложения за промени никой не одобрява. Ако може такава да си остане во век и веков и тва е...
Ето сега имам "карма +2/-5". Сигурен съм обаче че ако сложа 2 - 3 теми колко е прекрасна играта ще стана с ужасно много плюсове.
Аз все си мислех че е хубаво да има и критика и предложения за да може да се промени играта в положителна насока и да се развива ама явно старите кучета си обичат ретрото...

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #21 -: Август 10, 2011, 09:55:04 am »
момчето според мен донякъде има право хаида да помислим реално над това което казва за героите в един акаунт! Ако даден играч има 5 акаунта от които 2 силни и развити мислите ли че дадения хакер ще се цели в мулетата или обречените акаунти тои ще се цели в големия и напреднал така че дали ще имам 5 акаунта и 5 маила или един акаунт един меил и в него героите е горе долу еднакво защото какво ще направиш ако ти вземат силните герои а останеш с мулета кат 5 да речем с дрехи от 3та и по една кирка за ресурс? Помислете над това !А друг е въпроса за многото акаунти и многото имеили за регистрация Разберете това е интернет пространство и всеки регистрирал се потребител повишава част от месечния доход на администраторите все пак играта е безплатна но само като регистрация ако искаш да я играш и да си напред иска и средства Но това е друга тема Успешен ден и приятна игра на всички!

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #22 -: Август 10, 2011, 10:03:25 am »
аиде браво и аз отнесох карамата след като хората са много обидчиви тука Момчета нито критика търпите нито нищо а когато грешката е при вас интересно ми е кои ви намаля кармата!Уникална работа сте :)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #23 -: Август 10, 2011, 10:55:36 am »
мога ви дам пример с сервиза в който си поправям компютъра и лап топа. човека е спец учил много с много опит в областта и ми го каза. всяка парола може да се разбие с декодер. колкото е по-сложна толкова по-вече време иска ама се разбива рано или късно. бях си направил парола за профила в компютъра сложна по всички стандарти за да не ми се бъркат нашите в работата ми. обаче при едно разчистване бележника в който беше паролата отиде на боклука. закарахме компютъра при техника и той разби паролата за около 2 часа. така че няма 100% защита колкото и да внимава човек. за мен лично мога да кажа играл съм такава игра и там влизането е по-сложно от тук. влиза се парола и поща. признавам удобно е да са ти от един акаунт и премиума да важи за всички герои. обаче ако екипа реши да приеме това предложение трябва се вземат по-строги мерки при влизането в акаунта. примерно потребителско име което задължително да се съвпада с това на някой герои поща и парола. може се добави и лична информация примерно уникален въпрос и някаква специална за човека дата или нещо друго което няма да позволиш да го научи този и онзи. според мен това е компромисния вариант. ако не е нещо от този сорт или по-сложно си оставам против предложението.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #24 -: Август 10, 2011, 11:06:42 am »
а не не аз нямам предвид като активираш премиум на акауната да ти важи за всички герои в него просто от един акаунт да са героите но всеки по отделно да си важи с екстрите в него!просто да се избегне логването с много акаунти но това няма значение според мен тука защото мултиакаунтите не са забранени а има браузър игри в които са така че може би този вариант отпада пък и съгласете се като е разрешене мулти акаута колко ще може да движиш 10-20 наи много 3-4 другите ще са ти пълнеж и когато имаш време но това е мое мнение!

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Рационално предложение
« Отговор #25 -: Август 10, 2011, 12:09:47 pm »



Един акаунт - три слота за три различни герои.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #26 -: Август 10, 2011, 11:48:22 pm »
мога ви дам пример с сервиза в който си поправям компютъра и лап топа. човека е спец учил много с много опит в областта и ми го каза. всяка парола може да се разбие с декодер. колкото е по-сложна толкова по-вече време иска ама се разбива рано или късно. бях си направил парола за профила в компютъра сложна по всички стандарти за да не ми се бъркат нашите в работата ми. обаче при едно разчистване бележника в който беше паролата отиде на боклука. закарахме компютъра при техника и той разби паролата за около 2 часа. така че няма 100% защита колкото и да внимава човек. за мен лично мога да кажа играл съм такава игра и там влизането е по-сложно от тук. влиза се парола и поща. признавам удобно е да са ти от един акаунт и премиума да важи за всички герои. обаче ако екипа реши да приеме това предложение трябва се вземат по-строги мерки при влизането в акаунта. примерно потребителско име което задължително да се съвпада с това на някой герои поща и парола. може се добави и лична информация примерно уникален въпрос и някаква специална за човека дата или нещо друго което няма да позволиш да го научи този и онзи. според мен това е компромисния вариант. ако не е нещо от този сорт или по-сложно си оставам против предложението.
Именно!
Винаги може да се направи по сигурен акаунта.
Само че виж сега за декодера. Тази работа ми е ясна ама виж разликата.
Ти си от твоя си компютър хакера е от негов, някъде там. Имаш антивирусна. Единствената връзка ти е през интернет а имаш Firewall който блокира нежеланите пакети. Ако зависи от теб няма да разрешиш достъп.
А за твоя приятел с декодера. Ти отиваш при него с цел той да ти разбие паролата. Даваш му достъп до самия лаптоп и всичко останало. Най-важното - той има хардуерна връзка. Той може да е запознат, ама не знам ти запознат ли си, че разликата между това да ти бърникат в компа през хардуера и това да се опитват да получат достъп до информацията ти просто през IP без това да му е разрешено е... меко казано от небето до земята.
Та там е въпроса който аз изтъкнах. Ако има хакер който е способен да проникне в компютъра ти през IP, да ти разбие firewall-a, да мине през антивирусната и да започне да ти тършува из кеша с паролите използвани в интернет, незнам какъв космически огромен кретен трябва да е, за да ти вземе паролата на тая игра, а не примерно номера на кредитната карта. Няма как да се случи това.
Първо може да се засили сигурността на акаунтите и второ все още не може никой да ме убеди че някой може да разбие добре приготвена парола ако си предпазлив (включен firewall, антивирусна и забраняване достъпа на нежелан и непознат софтуер).
« Последна редакция: Август 11, 2011, 12:01:09 am от panglot »

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #27 -: Август 10, 2011, 11:54:58 pm »
аиде браво и аз отнесох карамата след като хората са много обидчиви тука Момчета нито критика търпите нито нищо а когато грешката е при вас интересно ми е кои ви намаля кармата!Уникална работа сте :)
Ами така е брат всеки си знае неговото.
Когато почна да критикувам веднага се излива един негативизъм. Не чак хейт ама никой никога не се съгласява с нито една критика. Аз някой път не разбирам тия хора да не са вербувани и да им плащат че чак толкова нито 1 критика не се приема за играта.
Аз като пиша по форумите или имам въпрос, или давам критика за може по някакъв начин евентуално да се подобри играта. Няма смисъл да хваля и добрите страни на играта при положение че всеки в този форум ги знае или ако не ги знае ще ги открие сам. Но относно критиката никой досега никога не е приел нито една от критиките които съм постнал. Всички казват "Аа, нее. Добре си е така. Няма смисъл да се променя. Те модераторите си знаят." или пък почват да ми изтъкват ред констатации които почти всичките за мен за безпочвени ама както и да е... Всеки си знае за него си само че ме учудва, че тук сякаш всички си знаят едно...

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Рационално предложение
« Отговор #28 -: Август 10, 2011, 11:55:28 pm »



Един акаунт - три слота за три различни герои.
Ии ето една добра идея!!!