Автор Тема: Редки клещи  (Прочетена 1976 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Редки клещи
« -: Август 11, 2011, 06:59:17 pm »
Тъй като в раздел "Въпроси" никой не сметна за необходимо да даде отговор, поставям проблема и тук, пък дано някой от екопа най-сетне вземе отношение.
От занаятчийските магазини масово липсват редки клещи, а има редки екземпляри от всички останали инструменти. За пореден път моля за отговор - ще има ли или не такива инструменти? Става въпрос за Свят 2, ето тук е описан проблема по-подробноhttp://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=26869.0

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Редки клещи
« Отговор #1 -: Септември 05, 2011, 02:42:55 pm »
Пак тръгнах да търся сини клещи и пак не намирам! Знам, че сега са почивни дни, но и в работните не обръщате внимание на този въпрос. Е, аз пък периодично ще ви лазя по нервите, със слабата надежда, че все на някой ще му писне и ще вземе да свърши работата.
И така, ето (отново) няколко провинции, в които заветните клещи не бяха открити: Офалия, Града на Императорите, Ветровитите краища, Симлия.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Редки клещи
« Отговор #2 -: Септември 05, 2011, 02:56:48 pm »



Намерих ти едни, ако те устройва категорията пращай 15 диаманта да ти ги купя и да ти ги дам......
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Редки клещи
« Отговор #3 -: Септември 05, 2011, 03:42:58 pm »
Интересното което е като цяло е че при някои акаунти има клещи по магазините.Разгледах сега и при мене.Един герой има клещи, друг няма.
Така,че съвета ми е с повече акаунти все ще намериш някои в който има клещи за да не чакаш  :D

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Редки клещи
« Отговор #4 -: Септември 05, 2011, 06:32:04 pm »



Намерих ти едни, ако те устройва категорията пращай 15 диаманта да ти ги купя и да ти ги дам......

До 4-та категория ми вършат работа. В по-горе цитираната тема, ако не ме лъже паметта, тези клещи 5-та кат. се споменават, като единствените възможни за намиране в момента (Вечно белите краища).
Интересното което е като цяло е че при някои акаунти има клещи по магазините.Разгледах сега и при мене.Един герой има клещи, друг няма.
Така,че съвета ми е с повече акаунти все ще намериш някои в който има клещи за да не чакаш  :D
Със седем героя щом не откривам, не знам дали някой без да е програмист, би могъл да помогне.

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Редки клещи
« Отговор #5 -: Септември 12, 2011, 08:57:34 am »
...И продължава да няма сини клещи под 5-то ниво... интересно каква ли е причината съзнателно да се игнорира проблема вече няколко месеца...

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Редки клещи
« Отговор #6 -: Септември 12, 2011, 10:34:57 am »
Знаеме за това. Ще се разгледа при първа възможност.