Автор Тема: за многостепенните зони  (Прочетена 1497 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
за многостепенните зони
« -: Август 11, 2011, 10:27:10 pm »
Здр не съм чел всички предложения и не знам това дали го няма някъде и доколко е уместно но ми хрума следната идея! Така и така има различни зони в които се фарми част от тях многостепенни друга не! Идеята ми ако ходиш да фармиш дадена такава зона но тя да е многостепенна непременно да речем на 5тия или 10тия път след като завършиш поредното фармене да ти генерира автоматично още една битка с бос доста по силен за тази зона както да речем излиза амазонката в приключението за кат5 и дроп-а от него да е такъв че поне 80% от това което ще даде да може да го ползваме ако не от герои то за мерк да става.Като въпросният бос не е задължително да може да се минава всеки път.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:за многостепенните зони
« Отговор #1 -: Август 11, 2011, 10:36:00 pm »
Лично аз съм против идеята.Хората прекалено много се оплакват от силни босове от 4та категория нагоре и особено нови приключения като се вкарат пък камо ли да ти пусне някакъв бос който е в пъти по-силен от сегашните и да те пребива като куче.Няма смисъл да има бос дет ще го бият 1-2 воина само.Отделно нагоре сичко си струва пари от лечение на наемници до ремонт на екипировка.
А относно дропа бяхме казвали наскоро,че не трябва в играта дропа да е водещ за екипировка при играчите.Даже напротив нелогично е някакъв бос дет фермиш да ти пуска по-добри неща от изработки за които се дават сумати диаманти ресурси и т.н.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:за многостепенните зони
« Отговор #2 -: Август 16, 2011, 12:20:03 pm »
Лично аз съм против идеята.


Аз също, още един допълнителен бос няма да е много от полза за дропа, а само ще натовари бюджета за издръжката на героя и наемките.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:за многостепенните зони
« Отговор #3 -: Август 16, 2011, 01:00:54 pm »
и аз съм против това предложение. дори при сегашния дроп някой късметлия може да си събере комплект който струва между 500 000 и 1 000 000 ако е голям късметлия може и по-скъп да намери. давам го като пример просто. в момент от дроп падат добри неща и човек може да се екипира прилично от дроп и награди ако има известна доза късмет. повече от това няма нужда защото както каза иволвър това ще навреди на занаятчиите а имено те са тези които хвърлят много средства да изработят даден предмет. освен това заради пазарните изисквания понякога са на загуба и ако дропа беше както предлагаш нямаше да има начин да си избият парите а повярвай преди да си вдиганал ниво да фармиш някой бос все си купил някои страхотни изработки от занаятчиите поне за героя ако не и за партито. това че някои продават или си слагат предмети от дроп е въпрос на доза късмет и най-добре да си остане така защото в противен случй няма да останат майстори които да работят и тогава облечени като уроди ще са само шепа късметлии които ако знаят как да играят няма да има кой да ги бие а това обезсмисля и играта в крайна сметка.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)