Автор Тема: предлагам  (Прочетена 1783 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
предлагам
« -: Август 12, 2011, 07:30:30 pm »
1.Особено за от категория 6 и нагоре.....предлагам да се въведено нов атрибут при изработката на бижутата....а именно шанс за пускане на комплект.За да не се прекалява може да се направи максимума от този допълнителен атрибут да е 4-5 на бижу и общо максималният шанс да е 10 или 15%.

2.И второто ми предложение е:Когато ти купят предмет от аукциона да ти изписва кой ти го е купил.За другите майстори не знам,но на мен ми е интересно кой купува изработените от мен предмети.
« Последна редакция: Август 12, 2011, 07:40:07 pm от burzata_strela »
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предлагам
« Отговор #1 -: Август 13, 2011, 08:57:56 am »
Аз съм ЗА и за 2те предложения нищо, че вчера влязох във 6та :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предлагам
« Отговор #2 -: Август 13, 2011, 09:14:55 am »
1 Бижутата излизат и без това ужасни и в момента със сичките тези проценти,здраве и дух,че да ги тъпчиш с още проценти.И отделно което е комплектите са най-уникалните части в играта и ако имаш късмет най-силните.Не може ей така да им качиш процента на 20% секи ще се екипира от горе до долу в комплекти.Така че съм твърдо ПРОТИВ
2 Също безмислено предложение поне за мене.Изобщо не ме вълнува кой какво купува и така си е много добре.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:предлагам
« Отговор #3 -: Август 13, 2011, 08:15:46 pm »
3. Според мен е тъпо че подзанаятчийските рецепти са научени.Погледнато реално....ако щех свързано с живота....човек или съответно герой не се ражда научен на нищо.Освен че съм за закупуване и падане от битки на подзанаятчийските рецепти,според мен трябва да се направи и рецепта за производството на кървав кристал.Тази рецепта може да представлява нещо като легендарна рецепта в подзанаята(съответно е еднократна) и да може да се научава от всички видове занаяти.Естествено пускането на такава рецепта ще е много ограничено,да кажем от сорта на 0,5%
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предлагам
« Отговор #4 -: Август 13, 2011, 08:26:31 pm »
Погледнато реално това,че ги научаваш автоматично и не падат като рецепти не означава,че ги знаеш още от самото раждане.Се пак за да обработваш 7ма категория трябва да си в нея и да имаш некви точки в другите категории,което предполага,че имаш опит и си се научил да работиш с руда.Мисля че така си е много добре направено.Реално ако погледнеш дори намирането на някои редки рецепти в момента е трудно,а камо ли за ресурси.Където ще ги хабиш с 1 пускане за обработка.
А относно рецептата за кървавият кристал как мислиш,че ще стане?И какво ще представлява тази рецепта?
1-во събирането на няколко руди от долните категории и тези от 6та и става кървав кристал?
2-ро копаеш рудата и после се обработва само чрез легендарната рецепта ли?
Щото ако е така напълно обезмисляш кървавият замък.И без това в момента никоя гилдия не го превзема,а с тая еднократна рядка рецепта правенето на кървав кристал става толкова рядко,че никой няма и да тръгне да взима замъка.