Автор Тема: Нападение за плячка едновременно с битка с бос  (Прочетена 2176 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Не знам защо толкова си харесвате моментното състояние ама си е смешно. Не може в секундата в който съм свършил битката с боса и ме е върнало в града веднагически някой да ме е нападнал и победил. И това става толкова светкавично че нито се вижда кой ме напада в профила ми нито горе се вижда някой да е в провинцията

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Нападение за плячка едновременно с битка с бос
« Отговор #1 -: Август 13, 2011, 07:31:27 pm »
точно 2 секунди ми трябват за да отида в зоната,да те пребия и да изчезна без проблеми без дори да си ме видял.
Къде е проблема не виждам просто си нямал късмет.А относно запазването на биткте проблема е от много отдавна има доста теми по въпроса,но още не е оправен.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нападение за плячка едновременно с битка с бос
« Отговор #2 -: Август 13, 2011, 07:34:32 pm »
да ама за да го направиш за 2 секунди трябва да знаеш точно в кой момент се появявам в града. щото на мен първата ми работа след такава битка е точно да се махна от града.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Нападение за плячка едновременно с битка с бос
« Отговор #3 -: Август 13, 2011, 07:46:19 pm »
Ми не е нужно.Обикалям си за плячка секи ден въпрос на късмет е точно в този момент да си се върнал в града аз с моето мигновено да съм отишъл точно тогава и да съм те видял в града и ти докато обновиш и се изнесеш да съм те ударил.
Говоря хипотетично не,че аз съм те ударил найстина.Но се случва въпрос на късмет е.Удряли са ме само като се появя някъде в някоя зона и обратното забравял съм си героя в градовете и изобщо не са ме удряли с часове.Това е.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нападение за плячка едновременно с битка с бос
« Отговор #4 -: Август 13, 2011, 07:56:55 pm »
Абе знаем че в тая игра има големи късметлии. Направо се чудя как издържа джакпота в тотото при наличието на такива хора

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Нападение за плячка едновременно с битка с бос
« Отговор #5 -: Август 13, 2011, 08:03:06 pm »
Глупости говориш вече.
Секи е бил удрях поне веднъж на секундата когато е пристигнал в някои град.Просто лошо стечение на обстоятелствата.
Няма какво да се каже повече по темата

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Нападение за плячка едновременно с битка с бос
« Отговор #6 -: Август 14, 2011, 08:19:33 am »
Решението на този проблем е като приключиш битката с боса да не натискаш бутона "към града" а да отидеш на мигновенно пътуване плюс и от там да си избереш дестинация в която да отидеш.Това естествено важи когато имаш активирани съответните екстри.. ;)

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нападение за плячка едновременно с битка с бос
« Отговор #7 -: Август 14, 2011, 07:49:32 pm »
Решението на този проблем е като приключиш битката с боса да не натискаш бутона "към града" а да отидеш на мигновенно пътуване плюс и от там да си избереш дестинация в която да отидеш.Това естествено важи когато имаш активирани съответните екстри.. ;)

Само баровците си го позволяват :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Нападение за плячка едновременно с битка с бос
« Отговор #8 -: Август 14, 2011, 07:52:37 pm »
А какво пречи като цъкнеш на битката, да цъкнеш на картата и да излезнеш веднага от зоната?Шанса да те ударят е доста малък и не е нужно да имаш платени опции.