Автор Тема: карагандска каменоломна  (Прочетена 8687 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
карагандска каменоломна
« -: Август 13, 2011, 07:50:30 pm »
Абе според наградата на дали е кой знае колко труден боса,но аз искам все пак да попитам какъв е
Тоест какво животно/хуманоид и вида му
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2011, 12:08:05 pm »
ако говориш за приключението Заговор срещу заговорниците и си на тази стъпка накрая излиза лилав бехемот на мен ми излиза все сам- не мога да го мина за сега но казват че излиза и с парти от други живтони но не знам какви са само това мога да ти кажа Бехемот е и ходи след 55 ниво :)

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #2 -: Октомври 10, 2011, 12:18:12 pm »
сега видях и в темата - Това бъг ли е? е дадена и снимка на въпроснят бехемот може да се ориентираш ;)

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #3 -: Октомври 10, 2011, 12:43:49 pm »
Лилав бехемот е средна трудност, не е много ловък и точен,но има 60к кръв.На мен ми е излизал винаги сам.5-6 пъти съм минал от там.
Ако си със свиреп воин за главен герой + 5 наемника стрелци с арбалети(гледай арбалетите да имат по големи поражения примерно да ги докараш до към 950-1000 максималните)не би трябвало да имаш трудности при него,свирепия му сваля кръвта до към 45-46 000 не помня колко точно беше и после арбалетите го довършват,до като им свърши обсега е умрял.
със тъмен маг се бие също толкова лесно колкото и със свиреп,пак с 5 наемника стрелци с арбалети.
за основен герой стрелец може с лък или арбалет няма голяма разлика важното е да вкарва критове.+4 наемника с арбалети и един тъмен мистик с вцепеняване и там ако има някоя друга благинка към вцепеняването идеално.
С преследвач за основен герой не съм го минавал,също и с пазител и светъл мистик,просто нямам такива персонажи  :)

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2011, 09:33:19 pm »
Към матроса: ако това е бос средна трудност бих казал следното еднакво е с босът в ледената кула за 5та кат една от непреодолимите зони за категорията си както една е 2ра стъпка тази е малко по нататък но мисля че в началото на едно приключение или по средата да имаш такъв бос не малко леко казано неуместно, но след като има хора дето са го минали явно е преудолимо , моля нека някои които го е минавал да сподели опит както за мерковете си така и за предметите с които се е получило защото аз ходя с 4 предмета по мен които дават бонус на бехемот и за 15ти път не се получава!

pithtath

  • Гост
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2011, 10:02:56 pm »
Ами матроса си мина стъпката в ледената кула кат. 5, свят 4. С екипировка от дроп и магазини. Ще си мине и бехемота без проблем. Прав е за него. Но ледената кула е сравнително силна зона за споменатите условия на обличане. Аз не успях да я мина от 2-3 опита и я зарязах. Но не беше непреодолима.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #6 -: Октомври 18, 2011, 10:01:20 am »
Към матроса: ако това е бос средна трудност бих казал следното еднакво е с босът в ледената кула за 5та кат една от непреодолимите зони за категорията си както една е 2ра стъпка тази е малко по нататък но мисля че в началото на едно приключение или по средата да имаш такъв бос не малко леко казано неуместно, но след като има хора дето са го минали явно е преудолимо , моля нека някои които го е минавал да сподели опит както за мерковете си така и за предметите с които се е получило защото аз ходя с 4 предмета по мен които дават бонус на бехемот и за 15ти път не се получава!

С какъв основен герой играеш? и какво ти е партито та виждаш толкова зор в тая каменоломна.
Опиши малко подробности ако наемниците са ти стрелци колко точност са,колко са им мин.макс. поражения,кое ниво са,ей такива неща.
или дай име в играта да разгледаме някой твой бой с тоя бехемот да видим кво те мъчи  :)
Пък и щом тоя бехемот толкова те озорва,не знам как ще минеш другите приключения,като там има доста по трудни гадини,същия бехемот го пуска само че с група от 4-5 други меркове в каменната грамада и става доста по труден за убиване,има крилати зверове.Съблезъбите и те доста по трудни от бехемота има тъмни яростни бойци и морски демони дето ша та бият като тъпан  :D
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 10:12:24 am от Matros »

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #7 -: Октомври 18, 2011, 11:47:21 pm »
героят ми е пазител ! биех с парти от 4ма стрелци+тъмен маг след това пробвах с 4ма стрелци +още  един пазител след това 4ма стрелци +свиреп , след това 3ма стрелци преследвач и свиреп абе смятаи поне 20 пъти съм ходил там да речем че до момента от 5та до тоя бехемот в 6та всяка многостепенне съм я минавал ако не от 1вия то от 2рия път не знам тук какво се получва и къде се греши! При това слагам и кървави арбалети и мечове!

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #8 -: Октомври 19, 2011, 12:19:33 am »
Завърти си основния герой на свиреп воин,пазителя е ефикасен до пета категория в шеста увисва яко.Сложи му за парти 5 стрелеца с арбалети и бехемата ще падне като гнила круша.
И задължително на основния герой ръгни боен вик на макс,другите точки ги разпредели както ти харесва,но за предпочитане е две оръжия да има и бесерк.Няма да имаш проблеми почти никъде с тоя екип стига стрелците да са читави.Гледай да имат точност над 420-430 примерно и добри поражения мин. над 500 и макс. над 980-1000.За отделни приключения може правиш смяни в партито за това си остави един пазител,мистик или преследвач,но основната група на воина е 5 стрелци,тях си развивай основно.Това е.

Успех!
« Последна редакция: Октомври 19, 2011, 12:32:30 am от Matros »

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #9 -: Октомври 19, 2011, 12:01:00 pm »
героят ми е пазител ! биех с парти от 4ма стрелци+тъмен маг след това пробвах с 4ма стрелци +още  един пазител след това 4ма стрелци +свиреп , след това 3ма стрелци преследвач и свиреп абе смятаи поне 20 пъти съм ходил там да речем че до момента от 5та до тоя бехемот в 6та всяка многостепенне съм я минавал ако не от 1вия то от 2рия път не знам тук какво се получва и къде се греши! При това слагам и кървави арбалети и мечове!

Погледни битката на hilti  в тази зона. Наемниците са облечени пет за четири. Оръжията са епични, като само единият арбалет е с обхват.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен mihailivanov

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #10 -: Ноември 17, 2011, 12:18:52 pm »
Аз го минах бехемота и то с по слаби арбалети от 3ти опит може да видите битката ми в любими надявам се да съм от полза :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #11 -: Ноември 17, 2011, 05:39:52 pm »
Аз го минах бехемота и то с по слаби арбалети от 3ти опит може да видите битката ми в любими надявам се да съм от полза :)
Готина битка ама с воин лесно да се минава всичко.Иначе поне ме радва какъв дроп ти е пуснал направо  *freak*

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #12 -: Ноември 17, 2011, 07:26:48 pm »
Дропа за тази зона не е необичаен, важното да видим каква е наградата от там, винаги е било нещо супер за категорията, или поне при мен е било така. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

pithtath

  • Гост
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #13 -: Ноември 24, 2011, 09:06:25 pm »
За малко да не успее да ме изяде. Обаче успя. 6 пъти.
Ще вкарам двама преследвачи в схемата.
Готово.
« Последна редакция: Ноември 25, 2011, 04:19:21 pm от pithtath »

Dan_Juan

  • Гост
Re:карагандска каменоломна
« Отговор #14 -: Февруари 11, 2012, 09:43:04 pm »
И аз пробвах с 2 преследвачи и то доста ловки и точни че и с кървави ножки но ги отвя  :o
Още са ми ниски нива мерковете но скоро ще падне  :)