Автор Тема: проблем с аукциона  (Прочетена 4375 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vellell

  • Гост
Re:проблем с аукциона
« Отговор #15 -: Август 22, 2011, 09:31:01 pm »
то хубаво го има бутона но често се случва дори с него да не се оправи защото зарежда бавно промените а понякога директно забива. забелязал съм го с всички герои които имам.

Така хубаво ми заби и на мен, че без да искам докато чаках натиснах по погрешка бутона за наддаване и след малко ще се окажа горд собственик на боздуган - 5 кат и за него ще платя около 2 млн.....а боздугана е толкова калпав, че ще го продам на мига на пазара...

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:проблем с аукциона
« Отговор #16 -: Август 22, 2011, 09:33:23 pm »
супер да ти пусна още няколко боздугана ако искаш  :D
наистина си лагва и при мене има лаг когато го ползвам понякога което е кофти.Въпреки по-удобният вид лага понякога ме отказва да ползвам аукциона.И откакто е въведен го посещавам по-рядко заради това.

vellell

  • Гост
Re:проблем с аукциона
« Отговор #17 -: Август 22, 2011, 09:37:03 pm »
супер да ти пусна още няколко боздугана ако искаш  :D
наистина си лагва и при мене има лаг когато го ползвам понякога което е кофти.Въпреки по-удобният вид лага понякога ме отказва да ползвам аукциона.И откакто е въведен го посещавам по-рядко заради това.

По добре не, че така изтръпнах при мисълта какъв "хубав" предмет ще си купя, че няма да издържа на емоцията да закупя още няколко подобни.....колкото до пазара си прав че е мн дразнещ този лаг, а и напоследък няма в него нищичко, а 10-на намника чакат за дрешки....

Неактивен miro7707

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 64
  • Karma: +7/-11
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с аукциона
« Отговор #18 -: Август 24, 2011, 11:25:35 am »