Автор Тема: бъгнато равенство  (Прочетена 1734 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dani91

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-4
    • Профил
бъгнато равенство
« -: Юли 25, 2009, 12:05:45 am »
уважаеми админнистратори , не за пръв път ми се случва нелепо равенство при битка , но мисля че това вече е нереално и нелепо. Моля ако е възможно подобни бъгове за напред да бъдат отстранени.
1 забележете броят на нанесените от героят ми критични удари
2 забележете общият брой нанесени удари
3 и за капак забелжете общият demage със всичките удари и критични попадения върху животните
Ако греша и това не е бъг моля да бъда извинен
Благодаря предварително

« Последна редакция: Юли 25, 2009, 12:15:22 am от dani91 »

Неактивен marto_mart_1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 68
  • Karma: +10/-9
  • serra Angel
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъгнато равенство
« Отговор #1 -: Юли 25, 2009, 08:11:41 am »
това нищо не доказва освен згрешените цифри тва е бъг не си се бил само с 1 лъв такава зона няма маи лъвовете са 3 пусни пълния доклад от мисията
« Последна редакция: Юли 25, 2009, 08:13:29 am от marto_mart_1 »
„Войнът не знае болка, ни умора. Той не знае страх, нито отстъпление. Бие се, дори да остане сам. Бие се, докато умре.''-http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?board=20.0

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:бъгнато равенство
« Отговор #2 -: Юли 25, 2009, 08:37:42 am »
Лъвовете са 2, гледайте хубаво (отляво на картинката на лъва има два меча, което означава, че има още едно животно - може да е лъв може или нещо друго, зависи къде се биеш). Освен това воините имат едно умение - "въртележка" - при успешното му прилагане героят може да удари и двамата противници (или 3-ма, 4-ма, ако има такива). В такъв случай броят на нанесените удари може да бъде по-голям от броя на рундовете. Не съм сигурна само (тъй като не играя с воин) дали на 15-то ниво воинът може да научи "въртележката", или има изискване да е 3-та категория.

Неактивен dani91

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:бъгнато равенство
« Отговор #3 -: Юли 25, 2009, 08:51:50 am »
да лъвовете са два обаче не съм снимал пурвия защото на него не съм му зел апсолиутно ништо и от 100 удара нямам 1 попадение. Героя е 15  ниво а това е Сонория доло скалите поредните битки.

Неактивен marto_mart_1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 68
  • Karma: +10/-9
  • serra Angel
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъгнато равенство
« Отговор #4 -: Юли 25, 2009, 09:12:58 am »
маи всичко си е наред при тва че не си го удрял няма бъг лъвовете са много ловки а ти имаш точност 5 какво искаш ти си си съсипал героя тои е точен кат сляпа баба ти сигорно държиш рекорда по наи малко нанесени поражения  ;D
« Последна редакция: Юли 25, 2009, 09:15:58 am от marto_mart_1 »
„Войнът не знае болка, ни умора. Той не знае страх, нито отстъпление. Бие се, дори да остане сам. Бие се, докато умре.''-http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?board=20.0

HAMELEON

  • Гост
Re:бъгнато равенство
« Отговор #5 -: Юли 25, 2009, 11:57:40 am »
уважаеми админнистратори , не за пръв път ми се случва нелепо равенство при битка , но мисля че това вече е нереално и нелепо. Моля ако е възможно подобни бъгове за напред да бъдат отстранени.
1 забележете броят на нанесените от героят ми критични удари
2 забележете общият брой нанесени удари
3 и за капак забелжете общият demage със всичките удари и критични попадения върху животните
Ако греша и това не е бъг моля да бъда извинен
Благодаря предварително



   Това е възможно най- бъгавата битка.
   Жалко ,че няма пълен доклад за да се види как точно се постигат 84/100 успешни атаки с 12 критични удара от които крайния резултат е 4,9 поражения върху противника и това всичкото при поражение на оръжието 25.9-68.3 :o :o :o

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъгнато равенство
« Отговор #6 -: Юли 25, 2009, 12:39:07 pm »
Определено има бъг, няма нужда от повече спам в темата.

Оставам на програмистите да го погледнат в Понеделник.