Автор Тема: умения при наемниците  (Прочетена 1645 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
умения при наемниците
« -: Август 22, 2011, 10:53:30 am »
може ли да задам въпроса,след като се махнаха от наемниците мистици на мрака умението проклятие на мрака защо има ще герои с мистици с това умение не трябва ли да се махне
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:умения при наемниците
« Отговор #1 -: Август 22, 2011, 11:26:10 am »
Дай пример да видим този наемник.И ако е възможно подробен доклад да видим дали се ползва това умение?
Иначе дет се вика заварено положение.Както сега има хора с арбалети с +6 обсег базов,или още има играчи 30 ниво с 38-9 ниво екипировка така и с тея мистици предполагам е.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:умения при наемниците
« Отговор #2 -: Август 22, 2011, 11:29:05 am »
уменията лидерство боен вик божествена благословия и проклятие на мрака са махнати от наемниците защото комбинациите от тях особено всички заедно може се бие само от същата или по-силна комбинация. който извади късмет да ги събере всички силни с тези умения става практически непобедим защото комбинацията от тях решава битката преди да е започнала. затова за да има баланс в силите тези умения са оставени само за героите.
ако не схващаш за какво говоря сам си сметни как ще биеш някой ако нямаш комбинацията защото ето ти ефекта и:
лидерство качва атрибутите на граупата с 24% бойния вик сваля 24% от атрибутите на врага обащата разлика при равностойни врагове без ефекта им е 48% в полза на единия освен това божетвената добавя +1 към всички умения на групата а проклятието сваля по 1 точка на враговете. така че този който има комбинацията става супер силен само заради наемниците камо ли ако знае и какво прави и как да екипира себе си и тях. ето затова е направено така както е в момента.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:умения при наемниците
« Отговор #3 -: Август 22, 2011, 11:37:37 am »
може ли да задам въпроса,след като се махнаха от наемниците мистици на мрака умението проклятие на мрака защо има ще герои с мистици с това умение не трябва ли да се махне
Умението беше премахнато от наемниците , героят тъмен мистик си го има това умение и никога не е споменавано то да се премахне .
Ако става дума за наети преди много време наемници мистици с това умение , тези които са ги развивали и обличали си ги ползват.
От една страна не  е редно да го има това умение на наемник , от друга те са взети преди много време ,вдигани в нива и обличани само заради това умение .
Може би е някакъв компромисен вариант да се замени с други умения , но това ще отнеме   доста време .
 

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:умения при наемниците
« Отговор #4 -: Август 22, 2011, 02:09:54 pm »
това умение особено от наемник дава голямо преимущество,би трябвало щом вече няма такива умения да се премахнат и старите,същото стана и с арбалетите в 7-ма,отначало ги пуснаха с обхват 10(аз лично се бях запасил с 6) но после ги намалиха на обхват 5,няма заварено положение щом вече е премахнато това умение не трябва да се среща при никой наемник,аз съм видял поне 3-ма герои да имат такива наемници
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:умения при наемниците
« Отговор #5 -: Август 22, 2011, 05:52:56 pm »
ми обхватите с 10 са си бъгави за това бяха премахнати,но ако разгледаш примерно някои и друг герой в 5та ще видиш се някои с арбалет 6+1 което вече не може да се произвежда ама човека си има 1 удар повече от обикновените играчи който са дали пари за някоя добра изработка