Автор Тема: някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD  (Прочетена 4410 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« -: Август 22, 2011, 08:58:47 pm »
http://prikachi.com/images.php?images/119/3726119P.png

Май екипът е решил да върне онези мои тъй любими бонусчета за възстановяване на кръв и мана върху бижутата  :-X
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #1 -: Август 22, 2011, 09:07:06 pm »
Ехеее, аз отдавна ги работя тези рецепти в К4...............




                           



Ето ти пръстенче и амулет........ :)
« Последна редакция: Август 22, 2011, 09:11:55 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #2 -: Август 22, 2011, 09:16:55 pm »
Хич не ми зарежда снимката,но от това което виждам от поста на mitika,че тея рецепти не са ли стари?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #3 -: Август 22, 2011, 09:22:48 pm »
Ами не, от бижутера от който ги извадих е в 4-та има-няма 4-5 месеца и имам по около 100 изработки, това значи поне по 2 рецепти съм изпапкала...........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #4 -: Август 22, 2011, 09:36:03 pm »
Както винаги изоставам  *ice*
Възстановяването на час ли е ?
Вижда ми се малко... недостатъчни тези стойности :)

Знам, че преди имаше такива рецепти, но бях останал с впечатлението, че са ги махнали по някое време... пък после никъде не съм прочел да са ги пуснали наново. А и никой не се е оплакал, че такива бонуси му се лепят по бижутата, а са "безполезни".
 Еквивалент за мана има ли?
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #5 -: Август 22, 2011, 09:40:31 pm »
Еми тези бонуси не се лепят по сички бижута щото и аз правя бижута и не са ми падали такива бонуси.
Така,че предполагам се падат само от тези специални рецепти.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #6 -: Август 22, 2011, 09:43:28 pm »
И агнето сито и вълкът цял  *hihi* Значи екипът е успял да угоди на всички ^ ^
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #7 -: Август 22, 2011, 09:46:53 pm »
Сега и бонуса за чудовищата от оръжията да изчезнат, ако може.......................... :-[
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #8 -: Август 22, 2011, 09:52:30 pm »
Аз пък предлагам здравето и духът от бижутерските рецепти да се премахнат нека си излизат като жизненост и интелект.И също така процентите да излизат от специални рецепти като тази.Смисъл то има такава рецепта само с проценти базово,но въпроса е да не излизат поне от други рецепти тези проценти.Ще е супер  :D

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #9 -: Август 22, 2011, 09:55:12 pm »
Сега и бонуса за чудовищата от оръжията да изчезнат, ако може.......................... :-[
ДА ДА ДА... Да се махат или да преразгледат в коя категория какво дава! Бе я по-добре да се махат!  ;D  *hmm*

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #10 -: Август 22, 2011, 10:00:10 pm »
ако махнат бонусите за чудовища на оръжията или ги направят бонус срещу даден тип чудовище както мисля шереметев беше предлагал на времето ще е готино. за пример мога си дам героя в свят 3 VAMPWOLF взех му епик за 25к злато просто защото бонуса за чудовище който се е паднал е срещу еретик а такива в К2 няма. тези бонуси срещу чудовище съкрушителен удар и други такива умения превръщат и най-якото на вид оръжие в пълен боклук.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #11 -: Август 22, 2011, 10:13:41 pm »
На мен пък ми се ще героят сам да ходи да си бие. Като му свършат колбите-да прати някой наемник да се доизлекува и да донесе още колби и наново...  :-X
Или поне като излезнеш от гората да можеш да яхнеш някой домашен любимец за по-бързо придвижване. Някой от ония големите вълци може да са подходящи. За мистичката в групата- някой прилеп- все пак е дама.
В прочем преди време в "как да играем" на ловците бяха приписали някакво умение звероукротител.
Предполагам е било замислено да можеш да си хващаш животно за мерк след като го убиеш. Всяко следващо ниво увеличаваше атрибутите на домашното животно с определена стойност спрямо див опонент. В "задай въпрос" се направиха, че съм имал в предвид умението лов, във форума никой никаква реакция не показа. Скоро умението бе изрязано как да играем.
Ако го нямах снимано щях да си помисля, че съм сънувал нещо *hihi*

Бонусите срещу чудовища много ги уважавам, проблемът е в това, че не можеш да си ги избираш :Д Идеята на Шереметев не беше лоша. Може да се направи и като обвързването с предметите-оръжието да дава определен процент бонус при изработката, а врагът да се определи при първата битка с екипирано съответното оръжие- с каквото се сбиеш първо- бонусът си остава срещу него :)
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #12 -: Август 22, 2011, 10:34:31 pm »
Бонусите срещу чудовища много ги уважавам.............................................



А тези бонуси като са за горна категория чудовища в 75% от случаите за какво са ни?............За това става въпрос като има бонус наистина да е такъв и да е от същата категория....... :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #13 -: Август 22, 2011, 11:31:16 pm »


А тези бонуси като са за горна категория чудовища в 75% от случаите за какво са ни?............За това става въпрос като има бонус наистина да е такъв и да е от същата категория....... :)
Това имах предвид!

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:някаква се... ъ-ъ-ъ модерна рецепта xD
« Отговор #14 -: Август 22, 2011, 11:38:14 pm »
Преди много , много години ............. екипа обясни , че всички бонуси са съобразени с категорията , но не всички мобове са пуснати по зоните . Има теми във форума с дискусии по въпросите с бонусите и ако на някой му  е интересно може да ги намери , а рецептите трябваше да не се появяват и ако паднат на някой да съобщава къде са му се паднали тия бижутерски благинки .