Автор Тема: проблем  (Прочетена 26558 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #60 -: Август 24, 2011, 07:35:58 pm »
Защото в пътя е най-лесно за ловци :)

Апропо, svetliomakkk4 бие в пътя с два наемника...значи ми се струва е прекалено лесно :)
« Последна редакция: Август 24, 2011, 07:39:55 pm от pithtath »

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #61 -: Август 24, 2011, 07:43:00 pm »
много съм благодарен на екипа за бързата намеса и че оправиха така добре пораженията на мобовете(защо ли нашите намалиха а после техните)сега гигантския скорпион удря вместо със 12 000 със 10 000 това си е голяма разлика при положение че вървят по 2-ма в парти,амоите а както и на всички други наемници които са със по 3-4000 живот сигурно са много благодарни че пак ги убиват от първия път,господата май мислят че сме малоумни.и на половина да им намалят пораженията пак оставаме в най добрия случай без наемници и пак отидоха 500-600 000 за ремонт и то след всяка битка,няма битка без да са убили почти всички наемници понеже нашите стрелци са направо смешни като удрят с епичните си арбалети за по 100 диаманта със 350-400 поражения тези скорпиони напомпани със по 44 000 живот,а приключенията може ли да ми кажат как се минават със мистик или стрелец 2 от задачите където на 10-та стъпка има по 1 тарантула със над 42 000 живот,поражения над 10 000,въртележка а даже и вцепеняване,със воин се моля когато я стигна а със мистиците изобщо не съм почнал приключенията понеже даже и 69 ниво да станат пак няма как да се мине задачата,не се ли убие тарантулата преди да те доближи ти отиват всички стрелци  защото с една въртележка и без нито 1 пропуск ги мачка от 1-вия път,какво ви пречиха нашите и преди смешни поражения срещу тези направо казано богопомазани врагове дето ни ги изпречихте срещу нас,трябваше не нашите поражения да пипате а да оправите тези нереални противници,нека да ми каже някой как с мистик и с какви наемници и каква екипировка се минава тази тарантула
с полицай,радио и mitika не се спори

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #62 -: Август 24, 2011, 07:47:01 pm »
framel, пожелавам ти след рестарта да се пуснеш воин, да помислиш повече как да си конфигурираш 12-те наемника и да си облекчиш адските мъки, като по този начин облекчиш и нашите...Успех!

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #63 -: Август 24, 2011, 08:04:59 pm »
за изяснение имам 6 героя 3 мистика и 3-ма воини,погледни на gogo75 последната битка няма да я махам до утре,и нека ми кажете кой герой във 7-ма е по добре екипиран и има по добри наемници от gogo75,този герой ми излезе над 10 000 диаманта за екипиране на него наемниците и рефреши по таверните и това само откато е във 7-ма категория,до вчера се гордеех с него а сега го мачкат като смешник по зоните,svetliomakkk4    се биел със двама на дивия път на мен днес 10 човека ми ревът че вече умират като мухи там,вие май не знаете какво означава потребител или клиент,аз работя в такава сфера и нашата секретарка недоволни клиенти редовно са я докарвали до сълзи но тя горката не смее да им каже нищо понеже при нас важи мотото клиентът винаги е прав,щом сме недоволни трябва да направите така нещата че както преди повече от 2 години влизахме с удоволствие да се разтоварим в играта,като клиент ви казвам че искам да харча по 5-10 000 диаманта на месец,как ще ме привлечете да го направя,би трябвало от всяка платена услуга клиентът да изпитва някакво удовлетворение,ако не е така тогава премахнете диамантите и кажете даваме ви абсолютно безплатна игра млъквайте,при това положение ще подвием опашки
« Последна редакция: Август 24, 2011, 08:16:55 pm от framel »
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #64 -: Август 24, 2011, 08:12:51 pm »
Чакаи сега не се разбрахме за рестарта така като гледам че пишеш (след рестарта) да разбирам ли че е задължителен тук се търси отговор. И  по скоро ще се самоубия отколкото да се върна в 1во ниво дори и пари да ми давате хахахахахаха та камо ли за картинка в профила :D

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #65 -: Август 24, 2011, 08:18:42 pm »
И незнам кой бие с 2 наемника в пътя но аз си минах приключенията в 6та нормално имам си 5 стрелеца екипирани с епици но в 7ма всичко свърши почти безполезни ми станаха щом не може да се мръдне в приключенията и не говоря само от мое име и кое ниво си ти и мина ли ги  приключенията много ми е интересно. И за какъв рестарт говориш като не виждам други приключения освен 2те които са пуснати които нямат минаване.Е все пак говоря за свят 3. в 2ри незнам какви ги вършите там сте повечко хора ние в 3ти сме 25 човека в 7ма.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #66 -: Август 24, 2011, 08:21:09 pm »
С базуки ли е тоя с 2та наемника жалко че не мога да го видя как обива 5 човек-звяр с 2 наемника с кво е екипирам незнам копни ми една битка моля те :)

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #67 -: Август 24, 2011, 08:25:33 pm »
Защото в пътя е най-лесно за ловци :)

Апропо, svetliomakkk4 бие в пътя с два наемника...значи ми се струва е прекалено лесно :)

Няма много разлика дали си със стрелци или не. И с войни и с мистици зоните така са направени, че те спукват от бой. Framel да не ти показва легендарните алигатори и морски демони 61 ниво. Просто в 7ма има 2 зони, това е! Като цяло доста лошо конструирана без голям избор. Игрови и икономически.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #68 -: Август 24, 2011, 08:25:40 pm »
Е аз едно време бях върл фен на gogo75, не е за вярване, че ти и той сте един и същ човек. Gogo75 никога не се оплаква :).

Gogo75, ако е този дето си мисля де, Morska-reacro? Навремето?

А скорпиончетата, framel, с ножкарчета, така няма да стане. Имат гигант само 1, за 4 критични и се свалят. А ще имаш шанс 75% и да им избегнеш. Сега, ако не успееш в обсега и си аут :).
« Последна редакция: Август 24, 2011, 08:41:57 pm от pithtath »

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #69 -: Август 24, 2011, 09:09:50 pm »
аз играя с гого75 просто тук съм регистриран като фрамел и чрез него пиша,за героя са ми писали на лично в играта десетки хора че героят много им харесва,другите ми герои са framel.amatiora.valldim.voivod и fasomaso.на всичките съм хвърлил страшно много усилия и средства да ги развия в занаятите на максимално,до преди няколко месеца някой да е чул аз да се оплаквам от играта но след 7-ма категория даже мога спокойно да кажа най добрия герой със най добрите наемници gogo75 в 7-ма вече е жалък

gogo75 свиреп воин екипиран със комплекта управлението на човека звяр,мечове 2 епични единия от комплект + амулета,здраве 21914,броня 13591,точност 462,поражения 1357-2560

това е партито от 5 наемника  с което вече ме правят на смешен

стрелец 65 ниво-орлово око 3,залп 5,критичен 6,прецизност 4,майсторство с арбалет 7,пронизващ изстрел 5,точност 527,арбалет 5+1 епичен
стрелец 66 ниво-орлов око 3,залп 5 ,прецизност 7,майсторство с арбалет 7,пронизващ изстрел 7,точност 505,арбалет 5+1 епичен
стрелец 68 ниво-орлово око 3,залп 5,критичен удар 7,прецизност 7,майсторство с арбалет 7,точност 498,арбалет 5+1 обхват епичен
стрелец 67 ниво,орлово око 3,залп 5,отрова 13,критичен 7,пронизващ изстрел 7,точност 446,арбалет 5+1 епичен
стрелец 63 ниво,орлово око 3,залп 10,прецизност 10,майсторство с арбалет 10,унищожител 5,точност 450,арбалет 5+1 легендарен

пазител 67 ниво,провокация 10,позиция на пазителя 7,майсторство със щит 9,майсторство с бронята 5,майсторство с меч за една ръка 5,здраве 17922,броня 19360,екипиран с комплекта на управението на човека звяр както и свирепия ми воин
 преследвачите ми пък са направо мечта пак със комплекти 7-ма,кажете колко усилия ми е струвало всичко това да намеря такива наемници и екипировка само аз си знам
 
поправката на всички след загуба излиза със надницата на 1,4 мил злато,обща надница 161 000 злато за 12 битки докато стигна бос 2 мил,след 20-30 загуби може и да взема мечтаните 10-15 диаманта
« Последна редакция: Август 24, 2011, 09:30:31 pm от framel »
с полицай,радио и mitika не се спори

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #70 -: Август 24, 2011, 09:21:41 pm »
Виждам ти аз наемниците, има какво още да се желае, наеми си и ножкарчета и опитай скорпионите с тях. И едно нещо забравяте всички - кат. 7 съвсем не сте я развили още. Затова Ви е по-трудно, което се добавя върху присъщото й трудно като най-висока категория :).


И една хитринка от мен, която надявам се няма да премахнат, тъй като аз искам на Вас да Ви е добре и да не се оплаквате - вземете си наемници кат. 5, ще ги вдигнете много бързо в кат. 7 с новото генериране на точките. Пък там все ще намерите зона от която да печелите добре и да се позакрепите. Ай успех.
« Последна редакция: Август 24, 2011, 09:25:30 pm от pithtath »

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #71 -: Август 24, 2011, 09:32:42 pm »
Няма да има кой знае каква разлика с тия ножкарчета ми се струва! За нула време ще минат 12 рунда и после пак на мармалад!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #72 -: Август 24, 2011, 09:34:46 pm »
Виждам ти аз наемниците, има какво още да се желае, наеми си и ножкарчета и опитай скорпионите с тях. И едно нещо забравяте всички - кат. 7 съвсем не сте я развили още. Затова Ви е по-трудно, което се добавя върху присъщото й трудно като най-висока категория :).


И една хитринка от мен, която надявам се няма да премахнат, тъй като аз искам на Вас да Ви е добре и да не се оплаквате - вземете си наемници кат. 5, ще ги вдигнете много бързо в кат. 7 с новото генериране на точките. Пък там все ще намерите зона от която да печелите добре и да се позакрепите. Ай успех.

Аз правя брони,оръжия и бижута в щабове почти на макс,което пак не е достатъчно да побеждаваш скорпионите за които писа фрамел.Кое е другото което не сме развили?
За хитринката май май освен фрамел няма много играчи с наети наемници в 7к *hihi*щом никой друг не се оплаква от скъпото лечение :Pтова си е доста стара обществена тайна,която само той не знае.
А наемките му са доста слаби за 7к,моите в 6к са с по-добри показатели,не е лошо човек да се огледа преди да пише.....че става смешен

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #73 -: Август 24, 2011, 09:38:51 pm »
Виждам ти аз наемниците, има какво още да се желае, наеми си и ножкарчета и опитай скорпионите с тях. И едно нещо забравяте всички - кат. 7 съвсем не сте я развили още. Затова Ви е по-трудно, което се добавя върху присъщото й трудно като най-висока категория :)

докато не се качиш ти да ни покажеш как се прави няма надежда ще си бият хората в една зона и тва е *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #74 -: Август 24, 2011, 09:40:26 pm »
Съгласен съм. Както и ти вярвам, че сте развили щабове и т.н. Но колко епични оръжия имате от епични рецепти и т.н. Не съм запознат изобщо с кат. 7, но за една добре развита кат. и с повече играчи, производство и т.н. не би трябвало скорпиончетата да са особен проблем. Коефициентът при оръжията е общо взето x2 за всяка следваща кат. Значи, ако в 5-та аз имам наемници с 1800 максимални щети, за 6-та следва 3600, за 7-ма - 7200. 7200 при критичен върху скорпионче? Не знам, опитайте...