Автор Тема: проблем  (Прочетена 26556 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #75 -: Август 24, 2011, 09:41:22 pm »
А наемките му са доста слаби за 7к,моите в 6к са с по-добри показатели,не е лошо човек да се огледа преди да пише.....че става смешен-бандитко дай показателите на наемниците си и кажи на гого какво повече може да имат стрелците като показатели,не говори глупости това е най доброто,а докато дигнеш наемник от 55 ниво до 65 ниво за да почнеш да се биеш в 7-ма със новите оръжия и екипировка колко години ще гледаш отстрани и ще подсмърчаш,хайде пробвай със твоите супер наемници приключенията в 7ма да видим дали ти няма да станеш смешен и за какво са пуснати тогава наемниците 7-ма
с полицай,радио и mitika не се спори

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #76 -: Август 24, 2011, 09:49:35 pm »
Не се карайте, бандитко е опитен играч. Намниците кат. 7 са пуснати, за да можете след много старателен подбор да намерите наемници с умения по-хубави от максималното за кат. 6. Ама и Ви излизат доста соленичко, нали така? Значи - кат. 5 наемници и вдигаш, до 31 декември 2011 си готов и после си свирукаш. Ще ги позлваш само за да трупат парички, няма да се оплакваш и ще можеш да рестартираш някои от героите си. Чиста работа.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #77 -: Август 24, 2011, 09:58:44 pm »
Съгласен съм. Както и ти вярвам, че сте развили щабове и т.н. Но колко епични оръжия имате от епични рецепти и т.н. Не съм запознат изобщо с кат. 7, но за една добре развита кат. и с повече играчи, производство и т.н. не би трябвало скорпиончетата да са особен проблем. Коефициентът при оръжията е общо взето x2 за всяка следваща кат. Значи, ако в 5-та аз имам наемници с 1800 максимални щети, за 6-та следва 3600, за 7-ма - 7200. 7200 при критичен върху скорпионче? Не знам, опитайте...

Това с епичните рецепти не променя гледката,вече има доста добри изработки 68 ниво и едва ли нещо 69 ще ни изненада,да не говорим,че сме се нагледали вече на изработки 48 и 58 ниво много по-добри от 49 и 59.Аз и не се оплаквам от трудността на 7к,защото в 5к например вече е направо грозно,с 4-5 стрелци облечени с добре подбран дроп си биеш навсякъде....Просто не ми допада да се правим,че зверовете в 7к са си с нормалната трудност,какъв е проблема да се кажа "Да,по-трудни са" или пък да видим първо как е и после да даваме мнения.

Не се заяждам с никой,нито пък имам намерение да се карам.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #78 -: Август 24, 2011, 10:12:22 pm »
7-ма е много трудна категория и затова ми харесва. Изискват се обаче много инвестиции и умения за да биеш навсякъде. Също така се изисква и 65-то ниво на партито, че да се екипира с добри оръжия. Обаче колкото и да си обличам преследвача и партито с максимални стойности на екипировката пак ще излезне злия бос и ще Ревне -24%. Това последното вече се изтърка, но за жалост си остава факт  8)

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #79 -: Август 24, 2011, 10:14:42 pm »
Обаче колкото и да си обличам преследвача и партито с максимални стойности на екипировката пак ще излезне злия бос и ще Ревне -24%. Това последното вече се изтърка, но за жалост си остава факт  8)

Да се надяваме, че след Нова Година ще има промени в този аспект  *freak*

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #80 -: Август 24, 2011, 10:17:59 pm »
А наемките му са доста слаби за 7к,моите в 6к са с по-добри показатели,не е лошо човек да се огледа преди да пише.....че става смешен-бандитко дай показателите на наемниците си и кажи на гого какво повече може да имат стрелците като показатели,не говори глупости това е най доброто,а докато дигнеш наемник от 55 ниво до 65 ниво за да почнеш да се биеш в 7-ма със новите оръжия и екипировка колко години ще гледаш отстрани и ще подсмърчаш,хайде пробвай със твоите супер наемници приключенията в 7ма да видим дали ти няма да станеш смешен и за какво са пуснати тогава наемниците 7-ма

Стрелец с арбалет-орлово-3,май. с арбалет-7,залп-5,пронизващ изтрел-7,крит-7,жиз-4900,лов-462,точ-472мин-630-макс-1177.С много ловкост е защото е за плячка,сменям бижутата и на мерковете на твоя гого стават с по-малко точност от мерка ми 57 ниво,написах си и пораженията които са почти същите с твоите в 7к,и трябваше да кажеш също че си с 120 ловкост и с по 3000 жизненост.Няма ко повече да ти обяснявам...........Вземи малко да се позакърпиш и после мрънкай. *hihi*

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #81 -: Август 24, 2011, 10:40:29 pm »
7-ма е много трудна категория и затова ми харесва. Изискват се обаче много инвестиции и умения за да биеш навсякъде. Също така се изисква и 65-то ниво на партито, че да се екипира с добри оръжия. Обаче колкото и да си обличам преследвача и партито с максимални стойности на екипировката пак ще излезне злия бос и ще Ревне -24%. Това последното вече се изтърка, но за жалост си остава факт  8)

Какво му е трудното в 7ма! Ходи се в една зона, кожарите отскачат до още една. Не е трудно, досадно е. Като се облечеш с итеми 65 ниво дали ще погледнеш някоя зона с мобове 62-63 ниво, ако не са ти в приключенията. До 65 така и няма да идеш. Та въпроса е за какво са направени въобще!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #82 -: Август 24, 2011, 10:56:04 pm »
Та въпроса е за какво са направени въобще!

Май забравяш къде се бихте веднага след като преминахте в кат. 7 :). Разбира се, че трябва да има и ниски нива противници.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #83 -: Август 24, 2011, 11:05:35 pm »
Май забравяш къде се бихте веднага след като преминахте в кат. 7 :). Разбира се, че трябва да има и ниски нива противници.

Нищо не забравям. От как съм в 7ма ходя в Дивият път и Плаващите пясъци за кожи. Толкоз! 90% от играчите и те така. Всички там и с наемници от 6та и с наемници от 7ма. svetliomakkk ходи с 2 наемника там, ама не поради причината която изтъкваш!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

KOPEMA

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #84 -: Август 25, 2011, 10:40:03 am »
аз играя с гого75

На кой ги разправяш тези глупости и лъжи бе ? Какъв gogo75 какви 5 лева. Как не те е срам да лъжеш така? С този герой играеше съвсем друг човек който няма абсолютно нищо общо с тебе и след като се отказа да играе ти взе героя !!! И мога толкова лесно да го докажа, че да те е срам да стъпиш после в този форум. Аман от мушмуроци и ревлъовци като тебе....

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #85 -: Август 25, 2011, 11:09:14 am »
Цитат на: framel в Вчера в 09:09:50
аз играя с гого75

На кой ги разправяш тези глупости и лъжи бе ? Какъв gogo75 какви 5 лева. Как не те е срам да лъжеш така? С този герой играеше съвсем друг човек който няма абсолютно нищо общо с тебе и след като се отказа да играе ти взе героя !!! И мога толкова лесно да го докажа, че да те е срам да стъпиш после в този форум. Аман от мушмуроци и ревлъовци като тебе....

абе ти от къде се извъди,първия ми герой който направих беше framel с него направих и гилдия phanagoria на която бях водач,после създадох и gogo75 понеже се казвам георги и съм 75 набор,той ми стана фаворит като герой и за него си хвърлих всички усилия и средства да го държа винаги на първите места в класацията,другите герои ми ги даваха приятели които се отказваха от играта но framel и gogo75 аз лично съм ги създал и с тях съм играл и играя и сега други игри  :D от играта сигурно могат да проверят кой е регистрирал играча
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #86 -: Август 25, 2011, 11:37:23 am »
към бандитко
Стрелец с арбалет-орлово-3,май. с арбалет-7,залп-5,пронизващ изтрел-7,крит-7,жиз-4900,лов-462,точ-472мин-630-макс-1177.С много ловкост е защото е за плячка,сменям бижутата и на мерковете на твоя гого стават с по-малко точност от мерка ми 57 ниво,написах си и пораженията които са почти същите с твоите в 7к,и трябваше да кажеш също че си с 120 ловкост и с по 3000 жизненост.Няма ко повече да ти обяснявам...........Вземи малко да се позакърпиш и после мрънкай
кажи ми кой от моите стрелци е с по слаби умения от този смешник дето показваш,не знам ти ли играеш от началото тази игра или а ти дали героя защото не бях чувал за теб но аз помня когато стигнахме 5-та категория как копувахме от града на императорите сини брони и оръжия за по 15-20 диаманта и ги продавахме за по 80-100 и как с такива брони и оръжия се биехме по зоните и минавахме приключения а сега даже най добрите в играта се отчаяха и се бият месеци само на една зона,стрелците ми са със сходни ударни елитни балисти 68 ниво едната  е с обхват 5+1,поражения 585-900,точност +28,минимални поражения +76,критичен удар +26%,засада 3[/i],всичките ми стрелци са със базови показатели на точност(ако не е на точност изобщо не гледам какви умения има)защото в зоните и на приключенията не ти трябва никаква ловкост на ловеца трябва да ги трепеш преди да те доближат защото след 6-та всички са с достатъчно големи поражения да те смажат от втория път
гигантски скорпион нанася критичен удар 14598 на мерк(това ми е пазителя със здраве 17922,броня 19359,и позиция на пазителя 7 която намаля пораженията със 30% и е екипиран със управлението на човека звяр)
Гигантски скорпион нанася Критичен Удар  [-21457] на Merc това е стрелеца
твоите ловци със живот по 4000 сигурно щяха да оцелеят  *hihi*
защо не пробваш да започнеш 2-те приключения 7-ма,аз първото го завърших да те видим какъв ти е героя и ние говорим за хора които могат да си позволят супер наемници и има майстори на всякаква екипировка и могат да си направят каквото искат а тези дето само се облизват отстрани какво да кажат,всички врагове са нереално силни гого75 има точност 462 и на единия меч критичен 27 % но не може да нанесе 1 критичен удар на скорпионите,пораженията му са по 555 срещу живот от 43 000 това нормално ли е,на ловците са по 350 пораженията  :'(,днес не броя колко загуби имам срещу двата скорпиона като всяка ми е към 1,5 мил,искам да видя колко от 133 мата играча в 7-ма ще може да ги бие от 5 пъти 3(на предизвикателства мога да се бия само срещу 9 от всичките 133 героя)
« Последна редакция: Август 25, 2011, 11:41:23 am от framel »
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #87 -: Август 25, 2011, 01:19:46 pm »
Да вземете да престанете да се разправяте за глупости....... и ДВАМАТА.........само да кажа на Гого не съм защитник на никой но това, че не се чувал за Бандита говори ама много зле за теб, защото за теб сега разбираме по хленченето а за Бандита знаем само по смислените постове от самото начало.............Извини ме ако съм те засегнала но това са ФАКТИТЕ.Нека наистина да се спре с разправиите между играчи, целта и на двама ви е съвсем друга според мен, така че е най-добре да се продължат коментарите за ИГРАТА, а не за играчите................Моля. :)
« Последна редакция: Август 25, 2011, 01:36:24 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #88 -: Август 25, 2011, 02:04:05 pm »
Да вземете да престанете да се разправяте за глупости....... и ДВАМАТА.........само да кажа на Гого не съм защитник на никой но това, че не се чувал за Бандита говори ама много зле за теб, защото за теб сега разбираме по хленченето а за Бандита знаем само по смислените постове от самото начало.............Извини ме ако съм те засегнала но това са ФАКТИТЕ.Нека наистина да се спре с разправиите между играчи, целта и на двама ви е съвсем друга според мен, така че е най-добре да се продължат коментарите за ИГРАТА, а не за играчите................Моля. Smiley

не бяхте чували защото до преди 7-ма категоrия ми беше удоволствие да се включа в играта и затова нямаше за какво да се оплаквам а за gogo75 съм сигурен че няма добър играч който да не го знае,и се оплаквам защото искам да се развивам и да се бия със силни противници(не невъзможно силни)за мен не е целта да се бия само в 1 зона,спирам с оплакванията,ще си играя докато и на мен не  ми писне и тогава като LCFDIVINE и др. с които съм си писал редовно години наред.ще си раздам героите(малко са хората в играта които поддържат близка връзка и контактуват и помагат на много играчи както мен)темата стана абсолютен спам затова стига наистина сме писали глупости
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #89 -: Август 25, 2011, 02:12:59 pm »
....................а за gogo75 съм сигурен че няма добър играч който да не го знае................


С това искаш да кажеш, че който не знае gogo75 не е добър играч...........не се ли усещаш че може да обидиш така някой, който наистина е добър играч, и въобще какъв е точно критерия за добър играч и кой точно може да каже кой е добър и кой не..........според мен никой, и всеки си има различно мнение за това кой какъв е....................



И не се тревожи за спама, темата е в "Общи приказки" и тук спама е с приоритет... :D
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!