Автор Тема: проблем  (Прочетена 26552 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен the red

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +8/-27
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #90 -: Август 25, 2011, 02:22:53 pm »
 до гого75,братле защо се занимаваш с тези човечета,на кой му дреме за тях,и хонзи с доказателствата да извади нещо па да се посмеем

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #91 -: Август 25, 2011, 02:27:25 pm »
gogo75 имаше по 700+ точност на арбалетчиците си при обсадата на Zealots в пустинята на отчаянието, когато беше кат. 5 :). Сега е с по-малко от 500 в кат. 7 :). Вярно, че тогава беше пазител, облаги от замъка, колби и т.н., но все пак :); да падаш надолу с качване на категориите не си е работа  :D
« Последна редакция: Август 25, 2011, 02:32:32 pm от pithtath »

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #92 -: Август 25, 2011, 03:25:30 pm »
mitika на теб добре че ти подариха герои в 7-ма да си и ти сред големите,а добър играч е този който може да направи 6 героя 7-ма категория без да пусне 1 смс и да са всички със ордени и занаяти на макс,направи го това и ще ти призная че си добър играч и без да лъжеш и крадеш никой,всичко честно и сам да го направиш и да минеш със всички герои всички приключения до 7-ма категория тогава ще те призная не само да търсите косурите на хората,винаги съм бил коректен със всички от играта и поддържам връзка със всички гилдии и сигурно в пъти повече играчи от теб не се занимавай с моя герой а направи нещо с твоите  :D
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #93 -: Август 25, 2011, 03:33:13 pm »
винаги съм бил коректен със всички от играта


Много смело изказване, и не много точно.......................


Приключвам с тази дискусия. :)
« Последна редакция: Август 25, 2011, 06:51:47 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #94 -: Август 25, 2011, 07:02:46 pm »

Много смело изказване, и не много точно.......................


Приключвам с тази дискусия. :)

Трябваше да се усетиш по рано,даже не чете какво пишат другите,се едно си спориш с телевизора.............

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #95 -: Август 25, 2011, 07:03:34 pm »
Абе еййй за кво се дрънкате темата беше друга не за караници аз питам защо от 2 дена умирам в пътя на фона че нямах проблеми там и дроба го няма дали не пипнахте нещо което не трябва :D защо ни намалиха пораженията и в свят 3 ЕХО за него говоря няма играч 65то всички сме на пътя с наемници под 65то е нормално ли е да не може да се мине 1ва стъпка на приключение преди 65то то трудно трудно ама си е направо безумие 70се коментара и нищо съществено според мен пак сме боцнати. ДАВАМ ПРИМЕР повече точки ако нямаш премиум гориш не може да си по цял ден пред играта но те тормози това че губиш точки,равносметка премиум или загуба на точки. Е не че е лошо да имаме по повече точки но това с точките ми изглежда като (по бързо дигайте нива за да ходите в 1во ниво)хахахахахах:)

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #96 -: Август 25, 2011, 07:12:24 pm »
Питане? до здравеняците от свя 2 поне доколкото знам сте много по напред от свят 3 има ли някой да е минал приключенията или поне да е стигнал до крайните стъпки и като колега наистина да даде съвет защото в свят 3 сме блокирали,или трябва да минеме 65то и тогава да се мисли за приключения благодаря предварително на който помогне :)

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #97 -: Август 25, 2011, 07:15:54 pm »
Абе еййй за кво се дрънкате темата беше друга не за караници аз питам защо от 2 дена умирам в пътя на фона че нямах проблеми там и дроба го няма дали не пипнахте нещо което не трябва :D защо ни намалиха пораженията и в свят 3 ЕХО за него говоря няма играч 65то всички сме на пътя с наемници под 65то е нормално ли е да не може да се мине 1ва стъпка на приключение преди 65то то трудно трудно ама си е направо безумие 70се коментара и нищо съществено според мен пак сме боцнати. ДАВАМ ПРИМЕР повече точки ако нямаш премиум гориш не може да си по цял ден пред играта но те тормози това че губиш точки,равносметка премиум или загуба на точки. Е не че е лошо да имаме по повече точки но това с точките ми изглежда като (по бързо дигайте нива за да ходите в 1во ниво)хахахахахах:)

Ако ще и по 96 да дават,няма ли оферта ще си стоя 69,аз си казах мнението,пък и то май бая време ще мине докато си мина приключенията така че няма бързам.
 *hihi*Дано си доволен че се писа нещо и по твоята тема :D

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #98 -: Август 25, 2011, 07:19:37 pm »
Няма да ходиш в 1во нали аз не мисля че ще излъжат много играчи да идат в 1во трябва да си мазохист за да идеш в 1во хахахаха. кажи нещо за 7ма приключенията с тези мобове ще си е мъка голяма дано се направи нещо :)

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #99 -: Август 25, 2011, 07:21:09 pm »
...няма ли оферта ще си стоя 69...

Тази оферта е предостатъчна, пусни само едно геройче да рестартира и ще се убедиш.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #100 -: Август 25, 2011, 07:23:08 pm »
69 е нащо ниво приятел като пуснат 70сето дай боже може и да минеме там но ме тормози този рестрт и ми навява мисли ще има ли 8ма категория и защо в 7ма има 2 приключения само не е ли доста оскъдно не че и тях може да минеме но както са казали вие знаете кой(КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ) :D

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #101 -: Август 25, 2011, 07:25:35 pm »
pithtath МАХНИ ТОВА 1ВО НИВО ДА НИ ИЗГОНИШ ЛИ ИСКАШ ТУКА ИМА ОПЦИЯ ДА СИ НАПРАВИШ 10СЕТ ГЕРОЯ ВСЕ 1ВО НИВО ДАЙ НЕЩО ЗА 8МА КАТЕГОРИЯ ДАЙ НЕЩО ЗА ПРИКЛЮЧЕНИЯ САМО ЗА ТОВА 1ВО НИВО ГОВОРИШ ХОДИ ТАМ КАТО ИСКАШ НИЕ НЕ ИСКАМЕ :)

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #102 -: Август 25, 2011, 07:25:59 pm »
...но ме тормози този рестрт и ми навява мисли ще има ли 8ма категория...

Докато (и ако) заима 8-ма, много герои ще са рестартирали вече по 2 пъти :)

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #103 -: Август 25, 2011, 07:28:14 pm »
...САМО ЗА ТОВА 1ВО НИВО ГОВОРИШ ХОДИ ТАМ КАТО ИСКАШ НИЕ НЕ ИСКАМЕ :)

Ако бях кат. 7 веднага щях да рестартирам. Нищо, те някои вече се ориентират правилно, като svetliomakkk например ;)

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #104 -: Август 25, 2011, 07:28:28 pm »
Е и какво ще се получи те ще са 20сто ниво аз 70сето
70се нива са си години и ти ще го признаеш нали
питане лично до теб ти ще се рестартираш ли?