Автор Тема: проблем  (Прочетена 26545 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #105 -: Август 25, 2011, 07:29:59 pm »
Няма да ходиш в 1во нали аз не мисля че ще излъжат много играчи да идат в 1во трябва да си мазохист за да идеш в 1во хахахаха. кажи нещо за 7ма приключенията с тези мобове ще си е мъка голяма дано се направи нещо :)


Аз не съм почвал приключенията докато не си вдигна и облека както трябва наемниците,но ако имаш някой приятел в свят 2 влез и погледни в любими(дано си ги пазят) на героите в челните места на класацията в 7к,доста са напред с приключенията,за жалост не пишат тук много,а щеше да ви е доста полезно.

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #106 -: Август 25, 2011, 07:31:25 pm »
питане лично до теб ти ще се рестартираш ли?

Не. Та аз съм едва в кат. 5  :-[

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #107 -: Август 25, 2011, 07:32:50 pm »
svetliomakkk рестартирал ли се е и ако е явно е в свят 2 което още повече ме озадачава защото в свят 3 няма приключение за рестарт там има ли питам за свят 2?

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #108 -: Август 25, 2011, 07:34:54 pm »
tontoer аз съм минал първото приключение и съм на 6-та стъпка на второто писал съм на лично ако имаш въпроси
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #109 -: Август 25, 2011, 07:38:18 pm »
Незнам може и да ми се обидят в свят 3 но наистина циклиме лошото е че има само 25 човека в 7ма :( няма ресурс няма развити оръжие нищо на пазара абе кво да кажа направо трагедия добре че поне пуснаха наемници 7ма барем нещо се пораздвижи то е ясно че за тях надниците ще ни разорят но поне не да се цикли на едно място според мен малко трябва да се пипнат мобовете в 7ма но ми е ясно че няма как да се получи :(

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #110 -: Август 25, 2011, 07:39:46 pm »
svetliomakkk рестартирал ли се е и ако е явно е в свят 2 което още повече ме озадачава защото в свят 3 няма приключение за рестарт там има ли питам за свят 2?


Не е рестартирал,а и няма още играчи 69 ниво,доколкото знам svetliomakkk не се е разбързал да рестартира,не знам питх от къде черпи инфо....

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #111 -: Август 25, 2011, 07:42:52 pm »
svetliomakkk рестартирал ли се е и ако е явно е в свят 2 което още повече ме озадачава защото в свят 3 няма приключение за рестарт там има ли питам за свят 2?

Не знам още нищо. Но да си довършим дискусията за рестарта. Така. Моята философия за играта е малко по-различна от вашата, а и поизостанах вече, за да мога да Ви стигна. Просто ми е чудно, след като непрекъснато висяхте по таваните на категориите и дебнехте за нова категория, сега да се запъвате да рестартирате? Най-интуитивно си мисля, че няма герой кат. 7, който да играе само с един акаунт. Прекрасно можете да рестартирате 1 за проба и по мои калкулации до 3-4 месеца ще е в кат. 5 поне. Можете да го обличате, да му купувате допълнителни точки за действие и т.н., с акаунтите Ви, които решите да оставите в кат. 7. Лично аз обаче няма да изпусна възможността да се пошамарим, когато стигнете отново кат. 5 :). А и не забравяйте, че могат текущо да се появят и нови примамливи неща за рестартиралите. Кой знае. По-добри награди от приключения например...

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #112 -: Август 25, 2011, 07:45:38 pm »
Ако бях кат. 7 веднага щях да рестартирам. Нищо, те някои вече се ориентират правилно, като svetliomakkk например ;)

Абе, още нищо не се знае за това рестартиране. Обещаното не е като даденото. Може да има изненади. Не непременно приятни.  :)
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #113 -: Август 25, 2011, 07:46:51 pm »
Който е на мнение че мобовете в 7ма не са  съответствани с наще сили да ме подкрепи и да направиме нещо защото не е нормално да влезеш в 7ма категория и да падне умиране навсякаде поне до 65то да има баланс някакъв на фона на надниците и ремонтите които плащаме защото наистина се говори за милиони за надници и ремонти от няколко битки :(

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #114 -: Август 25, 2011, 07:48:24 pm »
...не знам питх от къде черпи инфо....

Не черпя. Догадки просто :). Мисля, че от занаятчийския бонус направо му текат лигите  :D

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #115 -: Август 25, 2011, 07:52:30 pm »
Не знам още нищо. Но да си довършим дискусията за рестарта. Така. Моята философия за играта е малко по-различна от вашата, а и поизостанах вече, за да мога да Ви стигна. Просто ми е чудно, след като непрекъснато висяхте по таваните на категориите и дебнехте за нова категория, сега да се запъвате да рестартирате? Най-интуитивно си мисля, че няма герой кат. 7, който да играе само с един акаунт. Прекрасно можете да рестартирате 1 за проба и по мои калкулации до 3-4 месеца ще е в кат. 5 поне. Можете да го обличате, да му купувате допълнителни точки за действие и т.н., с акаунтите Ви, които решите да оставите в кат. 7. Лично аз обаче няма да изпусна възможността да се пошамарим, когато стигнете отново кат. 5 :). А и не забравяйте, че могат текущо да се появят и нови примамливи неща за рестартиралите. Кой знае. По-добри награди от приключения например...


Наистина,сигурно на едната ми ръка се броят хората с по 1 герой в 7к,лошото е че и в 6к и в 5к има много мултита не по собствено желание.Колкото до пробата,със сигурност ще има такава,а и вярвам че екипа ще ни подготви изненади....Дано те са приятни.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #116 -: Август 25, 2011, 07:54:31 pm »
Еми само първо ниво достатъчно звучи неприятно но ок съглсен съм ако имаш повече герои както имаме всички и аз бих рестартирал един да видя какво е но това не е отговор какво ще се случи с геоите които ще провиснат в 69то ниво а с тези точки скоро ще се случи та питам питам пак,какво следва за героите които не искат рестарт и повярвай ми те ще са много пак ли ще чакат 8ма като седма и ще гледат тъпо това е основното питане там трябва отговор,че с този рестарт работата към 8ма ще избледнее и на фона че за 7ма пуснаха само 2 приключения та камо ли за 8ма да мислиме мисля че не е лошо да се поговори за какво се направи този рестарт.

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #117 -: Август 25, 2011, 07:55:37 pm »
Който е на мнение че мобовете в 7ма не са  съответствани с наще сили да ме подкрепи и да направиме нещо защото не е нормално да влезеш в 7ма категория и да падне умиране навсякаде поне до 65то да има баланс някакъв на фона на надниците и ремонтите които плащаме защото наистина се говори за милиони за надници и ремонти от няколко битки :(

А в сървър 4 ако знаеш колко е трудно :). Но времето лекува всичко и аз лично няма да имам никакви проблеми в сървър 4, където няма нищо на пазара и се обличаме само от обикновени магазини :)

pithtath

  • Гост
Re:проблем
« Отговор #118 -: Август 25, 2011, 07:58:22 pm »
Еми само първо ниво достатъчно звучи неприятно но ок съглсен съм ако имаш повече герои както имаме всички и аз бих рестартирал един да видя какво е но това не е отговор какво ще се случи с геоите които ще провиснат в 69то ниво а с тези точки скоро ще се случи та питам питам пак,какво следва за героите които не искат рестарт и повярвай ми те ще са много пак ли ще чакат 8ма като седма и ще гледат тъпо това е основното питане там трябва отговор,че с този рестарт работата към 8ма ще избледнее и на фона че за 7ма пуснаха само 2 приключения та камо ли за 8ма да мислиме мисля че не е лошо да се поговори за какво се направи този рестарт.

Въвеждането на рестарта, не означава, че се спира разширяването на играта по категории, но следваща категория няма да има скоро.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #119 -: Август 25, 2011, 07:59:07 pm »
Не черпя. Догадки просто :). Мисля, че от занаятчийския бонус направо му текат лигите  :D

Обещавам че като го питам ще публикувам отговора му тук............само да е съгласен.Той е от хората,които много може да научим.Дано не си мислите като е толкова напред с опита,че се е забързал към рестарта.....