Автор Тема: Помощ :)  (Прочетена 6526 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Помощ :)
« -: Август 25, 2011, 07:57:02 pm »
Давайте съвети как да мина последните стъпки от приключенията в кат.2  *xxx*

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #1 -: Август 25, 2011, 08:13:06 pm »
Вдигни нивата на наемниците на 20-то или по-високо...........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ :)
« Отговор #2 -: Август 25, 2011, 08:53:33 pm »
е туй е добре,но докато стигнат 20 аз също ще стана 20 и няма да ми даде наградите :) а мен това ми е целта все пак

pithtath

  • Гост
Re:Помощ :)
« Отговор #3 -: Август 25, 2011, 08:59:52 pm »
Настройки-->Общи-->Контрол на спечеления опит-->без трупане на опит за героя.

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ :)
« Отговор #4 -: Август 25, 2011, 09:03:31 pm »
оле мале  :D благодаря благодаря

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #5 -: Август 25, 2011, 09:05:18 pm »
другия вариант ако имаш приятели от високите нива особено майстори е за предпочитане да облекат теб и наемниците иродски и гледай какъв пердах ще отнесат босовете :) както се казва ще минеш през тях като бърз влак през малка гара.
най-важното е да имамш много броня и щета по героя и наемниците. гледай да са воини и стрелци с необходимите умения за повече щети.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:Помощ :)
« Отговор #6 -: Август 25, 2011, 09:12:46 pm »
Доколкото си спомням май това в Харода е най-тегавото, дори на сървър 4 не успях да го мина, отказах се и си подвих опашката :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #7 -: Август 25, 2011, 09:54:16 pm »
Мародерите в Забулените могат да бъдат и много корави................
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ :)
« Отговор #8 -: Август 25, 2011, 09:55:26 pm »
Просто изчисли колко броня ще ти трябва, за да смъкнеш щетите на противниците докрай. След това изчисли колко точност ще ти трябва, за да постигнеш 100 % шанс за удар, след това изчисли колко ловкост ти трябва, за да намалиш шанса за удар на опонентите до 25 % и шансът им за критичен до 0. Изчисли колко сила ще ти трябва, за да смъкнеш противниковия шанс за блок. След това просто си набави нужната броня и атрибути като ако е възможно добавиш и колкото успееш шанс за критичен удар и шанс за блок. След това същото толкова важно е се потопиш в мисли как побеждаваш и минаваш последната стъпка без да ти умре героя, без да ти загине наемник и че ще ти паднат завидно добри предмети. Всъщност това последното е най-важното, което трябва да направиш.

ПП: Тези инструкции важат за всяка една бойна зона... въпросът е дали искаш достатъчно да я минеш, за да направиш всичко това  *hihi*
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #9 -: Август 26, 2011, 05:54:45 am »
това с точността и ловкостта заедно е типично за стрелеца. моето обяснение е универсално за всички класове. мерковете стрелци и да нямат сила е все тази слагаш им мощни арбалети с бонус щета и крит и някакви по-стабилни брони за да умрат преди последната битка и бой. воините ако са яростни тежък меч или копие. чука не е препроръчителен макар че в сонория ще свърши работа но е за краен случай. ако нямаш друго с големи щети. с парти ловци не се мъчи поне един воин ти трябва за да бие босовете. героя ако е воин трябва да е напомпани сила и жизненост точност от екипировката. стрелеца ловкост и точност сила от предмети плетени брони задължително. оръжието най-добре да е арбалет. трябва ти щета пък мерковете каквото помогнат преди да умрат и това е. такава е моята тактика навсякъде общо взето. не само в втора категория. наемниците ги ползвам да нанасят щети и да отнасят боя вместо мен.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ :)
« Отговор #10 -: Август 26, 2011, 07:42:48 am »
другия вариант ако имаш приятели от високите нива особено майстори е за предпочитане да облекат теб и наемниците иродски и гледай какъв пердах ще отнесат босовете :) както се казва ще минеш през тях като бърз влак през малка гара.
най-важното е да имамш много броня и щета по героя и наемниците. гледай да са воини и стрелци с необходимите умения за повече щети.
ами още нямам нито приятели нито гилдия нов съм в играта и ми е доста трудничко !! и смятам че играта въобще няма баланс

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #11 -: Август 26, 2011, 01:41:14 pm »
ами още нямам нито приятели нито гилдия нов съм в играта и ми е доста трудничко !! и смятам че играта въобще няма баланс
къде нема баланс  :D

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ :)
« Отговор #12 -: Август 26, 2011, 02:21:44 pm »
м/у герой мобове и така нататък ;) в тази игра ако нямаш най-малко 5 10 героя шанса да минеш някоя категория е 0.0000000001 % за мен това не е баланс нз за теб баланс ли е ?!
направете играта по нормална и да имаш стимул да я играеш,а не както е в момента да пращаш по 1 мил. смс-са че да минеш белким 1 категория капиш ?!
няма да е лошо да поразгледате някой др. игричка от същия сорт ;) ако някой има желание ще му препоръчам 1 с пъти по добра която я превъртях ;)
както гледам не съм единствения който негодува и се обръща за помощ !
незнам за кого е нормално факта че войн с 18к кръв умира от 1 хит от скорпион който му прави крит. 20к + !!! (ебахти баланса сещай се)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #13 -: Август 26, 2011, 02:24:59 pm »
Ами не гледай 7ма категория още не е оправена не са вкарани сички приключения поне предполагам и още ще има.Даже администратора каза,че ще има още промени по нея и баланса там.
Ако говорим за останалите категории според мене си е добре почти.
А относно помоща като цяло е нормално нов си кво да се прави секи е бил така в началото,а това че някои го мързи да търси е друг въпрос.
А и още нещо нали знаеш какво значи крит?Аз сега разглеждах малко битки в 7ма и примерно щом войн в 7ма може да удари 20к крит що един скорпион да не може да удари?
« Последна редакция: Август 26, 2011, 02:29:34 pm от Ivolver »

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ :)
« Отговор #14 -: Август 26, 2011, 02:35:40 pm »
оле оле ;) млъквам че и философ си бил на всичкото отгоре  *hihi*
ще ти задам последен въпрос и приключвам с темата: искам да ми обясниш един нов член на играта си прави герой и иска да си набави предмети .... може ли да ми обясниш как става номера при положение че цените за 2 кат. почват от 1 милион нагоре :ДД а от битка с мобове не ти стигат после и да се поправиш (на това също ли му викаш баланс) и пак се връщаме на диамантчетата при което разбираме че един нормален играч който иска да играе за кеф и удоволствие тук не му е мястото щото после ще му гръмне главата от сметка за телефон.
както каза един играч в една тема тука скоро ако ще е така играта я направете задължително платена да видим колко реални членове имате и ще имате