Автор Тема: Помощ :)  (Прочетена 6525 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #15 -: Август 26, 2011, 02:55:26 pm »
framel моля те погледни ми пак коментара и кажи къде сам казал,че в 7ма категория има баланс,преди да почнеш да копираш тези съобщения във всяка тема.
Относно ShodoWSho сичко си има начини.Да не мислиш,че аз като почнах играта съм давал луди пари за нея или и в момента давам като някои други?Няма такова нещо макс в началото(т.е. чак в 3та категория) да съм пратил 1-2 смс,че ме мързеше да събирам злато толкова време за тея диаманти.А с желание и малко усет се събират пари и си купуваш диаманти или предмети ако толкова искаш сичко да ти е легендарно във 2ра.Има играчи които висят в ниските категории било то във 2-3-4та печелят си за какво мислиш са там?
Иначе най-лесно е така като тебе.Влизаш в играта регваш се ама как ще си купя сега най-хубавото за категорията.Нямаш злато и се отказваш това е.Ако си мислиш,че приключенията в 1-5 категория могат да се минат само с най-доброто доста далеч си от истината или ако си мислиш,че дори трябва да се минават някои пирключения твоя си работа.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #16 -: Август 26, 2011, 02:56:17 pm »
оле оле ;) млъквам че и философ си бил на всичкото отгоре  *hihi*
ще ти задам последен въпрос и приключвам с темата: искам да ми обясниш един нов член на играта си прави герой и иска да си набави предмети .... може ли да ми обясниш как става номера при положение че цените за 2 кат. почват от 1 милион нагоре :ДД а от битка с мобове не ти стигат после и да се поправиш (на това също ли му викаш баланс) и пак се връщаме на диамантчетата при което разбираме че един нормален играч който иска да играе за кеф и удоволствие тук не му е мястото щото после ще му гръмне главата от сметка за телефон.
както каза един играч в една тема тука скоро ако ще е така играта я направете задължително платена да видим колко реални членове имате и ще имате
Втора категория се минава много леко с екипировка от магазините .
Във втора оръжие за героя си набавяш от фаролинското приключение , а наемниците се обличат със зелени екипи от дроп , които падат доволно в междинните многостепенни от приключенията . Не е нужно да си милионер да се облечеш .
Същото важи и за трета и четвърта категории .
В момента играем в свят 4 , а там няма майсторски облекла и се опаковаме с дрехи от магазините .

pithtath

  • Гост
Re:Помощ :)
« Отговор #17 -: Август 26, 2011, 02:56:32 pm »
в тази игра ако нямаш най-малко 5 10 героя шанса да минеш някоя категория е 0.0000000001 % за мен това не е баланс нз за теб баланс ли е ?!
направете играта по нормална и да имаш стимул да я играеш

Добре, че няма ограничение и героите да ги задължат да бъдат посредствени.
Що се отнася до категориите - в сървър 4 съм на прага на кат. 6, нямах никакви проблеми, диаманти съм ползвал само за допълнителни точки и рефреши в таверната (понеже е само 1). Всичко друго - от магазина на баба Пенка. И един съвет към Вас - ограничавайте се в използването на думички от рода на "ебахти". Понеже сте нов, банът Ви се опрощава този път, за да не си помислите, че принципно нямате достъп до форума от самото начало. Дерзайте повече и ще си направите геройчето прилично.

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ :)
« Отговор #18 -: Август 27, 2011, 09:32:34 am »
добре е хора казвате че 2 категория се минавала с предмети от магазините ;) окей имам герой и 3 мерка ! мерковете са облечени както казвате от магазините и номера с минаването пак не става !
да вярно ще стана 25 лвл ще се върна и ще ги мина ама няма смисал тогава тези награди за какво са там (уш да ги печелим)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #19 -: Август 27, 2011, 09:41:31 am »
Ами хората с дроп стигат до 5та категория щом ти не можеш къде е проблема според тебе? :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #20 -: Август 27, 2011, 09:46:16 am »
Аз използвах 2 боеца и един стрелец за минаването независимо от типажа на героя........Бойците с Сонорийския комплект бижута и поражения от 100 на горе(минимални), най добре чукове или пики, здраве над 1600, стрелеца с точност над 160 и с Хародския комплект бижута предимно с лък или метално копие и щит, като умения съм търсила каквато и да е позиция за бойците и крит за стрелеца..........облеклото им е било собствено производство или добър комплект от аукса..........Корави са гадовете докато паднат, но усилието си заслужава заради личното удовлетворение.Успех!


     


Ето ти тука трима хубавци, не са кой знае наточени но си фермят яко К2, за това съм ги оставила там..........
« Последна редакция: Август 27, 2011, 10:09:46 am от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ :)
« Отговор #21 -: Август 27, 2011, 09:55:42 am »
Аз използвах 2 боеца и един стрелец за минаването независимо от типажа на героя........Бойците с Сонорийския комплект бижута и поражения от 100 на горе(минимални), най добре чукове или пики, здраве над 1600, стрелеца с точност над 160 и с Хародския комплект бижута предимно с лък или метално копие и щит, като умения съм търсила каквато и да е позиция за бойците и крит за стрелеца..........облеклото им е било собствено производство или добър комплект от аукса..........Корави са гадовете докато паднат, но усилието си заслужава заради личното удовлетворение.Успех!
ето точно това се опитвам да обясня на Ivolver че точно тези характеристики не можеш да ги постигнеш без пари и диаманти !
едва ли на някой в 2 кат. мерковете му са с такива статове с дрехи купени от магазина !

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #22 -: Август 27, 2011, 10:01:38 am »
ето точно това се опитвам да обясня на Ivolver че точно тези характеристики не можеш да ги постигнеш без пари и диаманти !
едва ли на някой в 2 кат. мерковете му са с такива статове с дрехи купени от магазина !


Намират се, но трябва търсене.Да купувам диаманти, но това е лесно и бързо, ако не бързаш ще си намериш подходящо облекло и ще минеш всички зони, но ако искаш хем лесно е бързо, хем без диаманти няма как да стане........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #23 -: Август 27, 2011, 10:03:36 am »
Зарежи го каквото и да му обесняваш не става и не става той си знае неговото.Иска най-доброто от категорията,че да може да мине някое приключение и на сичкото отгоре бързо иска да става пък и без пари.Еми не става така.Иска се малко усилие и мислене,а не само писане по форума.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Помощ :)
« Отговор #24 -: Септември 08, 2011, 09:27:02 am »
Ако правилно си екипираш героя ще минеш всички приключения до кат 3 включително без никакъв проблем.
Аз си направих едно геройче за кеф и в момента е 9то ниво.
Сам бие в Пукнатината на мъртвеца и вече го облякох от горе до долу с легендарни итеми от дропа.
В магазините има достатъчно брони оръжия и бижута с които да започнеш.
Ако правилно си изградиш стратегията ще минеш всички зони без проблем.
Ако не успееш, значи нещо куца при теб а не в баланса  ;)