Автор Тема: Невъзможно минаване  (Прочетена 9356 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Невъзможно минаване
« -: Август 27, 2011, 09:49:21 am »


Това е направено, за да не може никой да вземе епичен инструмент т7 ли?

П.с Забравих да спомена, че това е след като съм направил проклятията и трябва да са с по 50 повече ... сила, точност и ловкост
« Последна редакция: Август 27, 2011, 09:52:22 am от Dilo »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #1 -: Август 27, 2011, 10:08:40 am »
Погледнете от добрата страна, все пак е само 66 ниво  *hihi*..............Какви ли показатели щеше да има ако беше 69-то. :-[
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #2 -: Август 27, 2011, 10:25:59 am »
Наистина доста напомпана тарантула особено здравето според мене е прекалено много.
« Последна редакция: Август 27, 2011, 01:45:33 pm от pithtath »

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #3 -: Август 27, 2011, 01:40:41 pm »
Аз да попитам. Това с какви наемници се трепа. 5 Преследвача с по 2 метат. ножки дали имат шанс да го бутнат?  ???

pithtath

  • Гост
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #4 -: Август 27, 2011, 01:44:17 pm »
Аз да попитам. Това с какви наемници се трепа. 5 Преследвача с по 2 метат. ножки дали имат шанс да го бутнат?  ???

Точно това е подходът. Но ще трябват доста солидни метателни ножове.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #5 -: Август 27, 2011, 02:13:23 pm »
Ей тея програмисти са много учени хорица бе- вижте какви големи числа знаят  :-[
На тоя паяк му трябват вцепеняване, удар с щит, много критични... и една запалена свещичка  *KING*
А как само мразя паяци...  *hihi* Пък някой хора си ги гледат като домашни любимци... 
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #6 -: Август 27, 2011, 02:16:23 pm »
по лично мое мнение питх е от тези които познават тънкостите на игра с преследвач и щом той казва че това е номера вземете пробвайте и кажете тука дали е прав вместо да си чешете езиците. така хем вие ще знаете как да го биете хем тези които сме по-надоло ще научим нещичко.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #7 -: Август 27, 2011, 02:16:40 pm »
Удър с щит??  :o

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #8 -: Август 27, 2011, 02:22:42 pm »
Аз питам за преследвачи защото май само те могат да устоят на тези ловкост и точност които има паячето. Пък и то май само с критикъли може да се бутне!
За удър с щит незнам... какъв ще да е тоя щит :-X

pithtath

  • Гост
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #9 -: Август 27, 2011, 02:24:21 pm »
Аз питам за преследвачи защото май само те могат да устоят на тези ловкост и точност които има паячето. Пък и то май само с критикъли може да се бутне!
За удър с щит незнам... какъв ще да е тоя щит :-X

Точно така.
А удър с щит няма теоретична възможност да се направи.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #10 -: Август 27, 2011, 02:26:10 pm »
Удър с щит??  :o

Доколкото знам такъв удар има някакъв процент да зашемети противника. Стига да не съм в грешка, разбира се. Ако жертваш 1 преследвач с ножки като го замениш с копие и щит с малко повече късмет може да си спечелиш 2-3 допълнителни рунда. През тези рундове останалите наемници биха компенсирали по-малките поражения.
Разбира се това е само на теория и мое лично мнение. Не съм му виждал способностите , пък и нали казах, че паяци не понасям- който не го е страх- да ходи да си ги бие :)

Ако има нещо като въртележка- житът е още по-добра идея, с тази сила на 6 човека ще смъква около 30% шанс за блок... останалите са си изцяло твои.
Пазителят нямаше ли някакво умение да смъква пораженията на противника с половина?
Комбинациите още никой не ги е смятал колко са (или поне никой не си го е признал) изпробвайте и... късмет :)
И мислете какви предметчета ще поствате във форума като си вземете чуковете, а не как няма да отрепете паяка ^ ^
« Последна редакция: Август 27, 2011, 02:33:29 pm от marveliking »
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

pithtath

  • Гост
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #11 -: Август 27, 2011, 02:30:39 pm »
Доколкото знам такъв удар има някакъв процент да зашемети противника. Стига да не съм в грешка, разбира се. Ако жертваш 1 преследвач с ножки като го замениш с копие и щит с малко повече късмет може да си спечелиш 2-3 допълнителни рунда. През тези рундове останалите наемници биха компенсирали по-малките поражения.
Разбира се това е само на теория и мое лично мнение. Не съм му виждал способностите , пък и нали казах, че паяци не понасям- който не го е страх- да ходи да си ги бие :)

За да се осъществи изобщо някога удър с щит - трябва противникът да има изобщо някакъв шанс за блок :). тарантулата няма.
И още няколко уточнения - не е нужен щит, за да се направи удър с щит. Нужно е само умението и това, което написах по-горе. Дори и тарантулата да имаше шанс за блок - този удър нямаше да доведе до нищо съществено, а самото зашеметяване е малко вероятно, и отново би се извършило само при наличие на въпросния удър с щит.
« Последна редакция: Август 27, 2011, 02:33:34 pm от pithtath »

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #12 -: Август 27, 2011, 02:31:25 pm »
3-ма със 1 мет нож и щит и 3-ма със 2 ножки
Предпочитам ножките заради +ловкост и точност.
В началото играх с метат копие ама нещо мене не ме изкефи много, но пък съм ял бой от такъв... Къде ли се крие ключето от бараката  ??? Аз като си вкарам стрелчето в 4 ще го тествам тоя вариант с5 преследвача!!! Че отдавна ми се върти в главата някаква такава комбинация!

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #13 -: Август 27, 2011, 02:36:34 pm »
 Ако жертваш 1 преследвач с ножки като го замениш с копие и щит с малко повече късмет може да си спечелиш 2-3 допълнителни рунда. През тези рундове останалите наемници биха компенсирали по-малките поражения.

За 2 рунда 70 000 живот ли да смъкнеш  :D . С каквото и да си ..... нямаш шанс. Ако някой иска да види битката има я в любими на Клатинезе

Забравих да добавя и уменията му

Гигант 1
Отрова 10
Вцепеняване 5
Зашеметяване 5
Животинска ярост 4

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Невъзможно минаване
« Отговор #14 -: Август 27, 2011, 02:39:02 pm »
Е не за 2, идеята е да избягаш още 2-3. Нали за това ловците са със ножки да се добави ловкост и точност до безбожие! И с доста късмет и определено много критикъли... знам ли!