Автор Тема: Пазар диаманти  (Прочетена 1707 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Пазар диаманти
« -: Август 30, 2011, 11:43:50 pm »
играч: spawn_varna    свят:3
пуснах за продажба 10 диаманта обаче не ми публикува обявата в магазина, а диамантите ги няма. Помислих си да не би да съм сложил по-висока цена по погрешка и затова да не влиза в топ5 на обявите. За това пуснах за продажба нови 5диаманта като следях внимателно за цената ама и те изчезнаха. Освен това като пусна обявите за диамантите ми дава пари. Бях на 80 000 злато, а след като публикувах обявите за тези 15 диаманта парите ми станаха 84 000.

pithtath

  • Гост
Re:Пазар диаманти
« Отговор #1 -: Август 31, 2011, 12:21:43 am »
Ами всичко е наред. Имало е заявка. А по сумата, която Ви е дошла съдя, че сте ги пуснали на много ниска цена.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Пазар диаманти
« Отговор #2 -: Август 31, 2011, 07:43:27 am »
Някои пак е намазал здраво с евтини диаманти  ;)
недей пускай така защото винаги ще има някои пуснал заявки и после ти отива ресурси или диамантите при него.Айде за ресурси ми е ясно защо е така дори и аз съм пускал така обяви,обаче не ми е ясно защо за диаманти се пускат така обяви нали може да се прехвърлят и без това?

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пазар диаманти
« Отговор #3 -: Август 31, 2011, 08:25:46 am »
Много е просто. Цената на която сте пуснал диамантите е:
10 диаманта по 293=2930 пуснати и изкупени на:2011-08-31 00:33:50
5  диаманта по  293= 1465 пуснати и изкупени на:2011-08-31 00:35:37

И колегата каза да внимавате какво пишете, защото после се сърдите, че системата ви е изиграла номер.
Успехи занапред.
« Последна редакция: Септември 01, 2011, 08:45:49 am от elektroto »

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пазар диаманти
« Отговор #4 -: Август 31, 2011, 06:11:14 pm »
Добре бе 1 път да допусна грешка разбирам. Ама втория път внимавах и не съм допускал грешки!!!!!!
И ако може проверете в колко часа съм публикувал обявите. За купуването видях. Щото не може и двата пъти да бъдат купени за 1 секунда след публикуването. Щом като съм нямал време да видя публикуваната си обява значи става въпрос за период на обявата не повече от 1-2 секунди....
Замислете се малко.....2 пъти да допусна грешка и двата пъти да бъдат изкупени за такова кратко време

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пазар диаманти
« Отговор #5 -: Август 31, 2011, 06:14:23 pm »
Добре бе 1 път да допусна грешка разбирам. Ама втория път внимавах и не съм допускал грешки!!!!!!
И ако може проверете в колко часа съм публикувал обявите. За купуването видях. Щото не може и двата пъти да бъдат купени за 1 секунда след публикуването. Щом като съм нямал време да видя публикуваната си обява значи става въпрос за период на обявата не повече от 1-2 секунди....
Замислете се малко.....2 пъти да допусна грешка и двата пъти да бъдат изкупени за такова кратко време

При наличието на заявка от друг играч за закупуването на диаманти в диапазона от 100-500 злато на бройка, при пускане на оферта в този диапазон , то тя бива купена на секундата.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits