Автор Тема: диаманти  (Прочетена 4497 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
диаманти
« -: Август 31, 2011, 06:25:50 pm »
така...тъкмо като мислех да ви пратя доказателство че в играта има грешка вие ми заключихте темата. Все пак пожертвах още 1 диамант и направих снимка да видите че не допускам грешка и не си продавам диамантите за "жълти стотинки". Сложил съм и часовника да го сверите с дата на закупуване. Ето ви и снимка:
http://www.mediafire.com/?xt4i8y7x2b9yh87     

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #1 -: Август 31, 2011, 06:29:17 pm »
и ако забележите в полето Обща продажна цена цифрата си стои на нула въпреки че съм публикувал за колко искам да се продаде и колко броя.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #2 -: Август 31, 2011, 06:35:17 pm »
и ако забележите в полето Обща продажна цена цифрата си стои на нула въпреки че съм публикувал за колко искам да се продаде и колко броя.


Да, това е така и при офертите за ресурса........дано го оправят.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #3 -: Август 31, 2011, 06:35:44 pm »
А за колко се е продал този диамант?Защото си мисля,че или ти не обясняваш както трябва или не схващаш какво ти казват всички?

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #4 -: Август 31, 2011, 06:41:19 pm »
Ето това е темата коята бях публикувал и я затвориха преди 15-20 мин..   http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=27622.0
не знам за колко беше продаден диаманта, но не повече от 1000 злато. Бях на нещо от сорта на 84 555  (нещо такова) сега съм на 85 076.

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #5 -: Август 31, 2011, 06:43:59 pm »
За това съм направил снимка за да видят всички които ми обесняват че не пускам обява от сотра на "продавам го за 200 злато", а пускам обява че го продавам за 200 000. Щото всички ми обесняват че не съм видял какво пиша и тем подобни. Там в снимката се вижда за колко го продавам.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #6 -: Август 31, 2011, 06:46:58 pm »
Браво, снимковият материал е неопровержимо доказателство..........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #7 -: Август 31, 2011, 06:52:07 pm »
Мерси.
Даже и в грешката има грешка :)
Пише "Ако продадете тази оферта ще получите: 0"   ама въпреки това дава някакви мизерни пари. колкото да не съм капо.
Дано след толкова обяснения да оправят проблема и да ми върнат загубените 16 диаманта.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #8 -: Август 31, 2011, 06:54:04 pm »
Ама това го пише,защото има проблем и не изчислява колко ще ти даде ако се продаде...
Отделно при положение,че администратор показва продажбата за колко злато и кога е направена с точност сега на кой да вярваме?И на сичко отгоре този уникален снимков материал които абсолютно нищо не доказва.Защото и аз мога да направя такава снимка даже без да пусна диаманти на пазара

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #9 -: Август 31, 2011, 06:59:07 pm »
Ами след като има проблем и не изчислявало колко ще ми даде дали в мене е грешката ? Пък защо аз ще правя такива снимки и ще лъжа ? Ако си админ може да проверш че наистина съм продал 16 диаманта на нищожна цена. Дали аз имам полза да лъжа от това нещо а ?

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #10 -: Август 31, 2011, 07:00:55 pm »
И снимка ви пратих какво по голямо доказателство искате. Ако има някой от варна да дойде до вкъщи да му покажа на гледно а ? За друго доказателство не мога да се сетя

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #11 -: Август 31, 2011, 07:05:23 pm »
Ама ти пак не разбираш какво ти говоря.Това изчисляване там го зарежи не работи изобщо винаги е на 0,но това не означава,че 0 злато дава винаги.Не го гледай него.
И не съм администратор не мога да видя какво е станало утре като влезне някои ще провери.
А относно снимката аз пак ти казвам.Тази снимка нищо не доказва ама абсолютно нищо.Може да се снима и без да пуснеш диамант това имам предвид.Как не можеш да ме разбереш за тази снимка не знам.

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #12 -: Август 31, 2011, 07:30:10 pm »
Разбирам те че снимката може да бъде подправена, но я да видим дали ще може да подправиш и видео записа който съм направил  ;D
Първия запис не се получи нещо и още 1 диамант изгоря. При втория всичко е ОК и съм с още 1 диамант назад. До тука станаха 18 загубени диаманта.
ето и линк към видео файла: http://www.mediafire.com/?8xcsgclbbtke9ko

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #13 -: Август 31, 2011, 07:34:18 pm »
Ясно къде се прецакваш..............защо ти е този интервал??Пише се така 200999!  *hmm*
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #14 -: Август 31, 2011, 07:40:04 pm »
мерси за съвета....изгоря ми още 1 диамант. Не става и без интервала!!!