Автор Тема: проблем с арената за битки  (Прочетена 3789 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен swil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
проблем с арената за битки
« -: Август 31, 2011, 09:06:32 pm »
Защо не мога да се прибера в града след като приключа битката с някого в арената за битки?!?!?!  С двама от моите герои постоянно се случва така. Трябва да чакам някой да ме утрепе, че така да напусна арената за битки. Моля отговорете! HELP!!! >:( >:( >:(

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #1 -: Септември 01, 2011, 08:29:19 am »
Моля ви, при докладване на проблеми посочвайте поне имена на героите и в кой свят са. Също не става много ясно за Арената в града на Императорите ли говорите или за централния площад в град в Ничия земя. Отделно вие ли атакувате, вас ли ви атакуват?

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #2 -: Септември 01, 2011, 10:44:39 am »
ако е за арената в града на императорите аз имах същия проблем ! остави играта и изчакай няколко часа тя сама ще те изхвърли от там ! и аз бях бъгнал там и не можех да се измъкна по никакъв начин ;)

Неактивен swil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #3 -: Септември 02, 2011, 07:28:52 pm »
Категорията е 4. Герой - kalinali. Става въпрос за арената за битки в ничиите земи /Тъмногория и Фалар/. Провеждам битка и искам да се върна в града след битката, но не мога. Сто пъти натисках "Към града" но не иска. Отбелязвам, че имам точки за действие. Стоя си там докато не ме изхвърлят в друг град като бъда утрепан :o

Неактивен Kimsy

  • -= =-
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +12/-35
  • http://prikachi.com/images/877/3761877P.jpg
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #4 -: Септември 02, 2011, 07:46:04 pm »
Моля ви, при докладване на проблеми посочвайте поне имена на героите и в кой свят са. Също не става много ясно за Арената в града на Императорите ли говорите или за централния площад в град в Ничия земя. Отделно вие ли атакувате, вас ли ви атакуват?

героя е silvi2 свят 3. в момента съм арестуван в арената за битки във фалар от 2-3 часа и не мога да мръдна на никъде.
вярно е, че хванах една жертвичка и му отмъкнах някое и друго милионче. но не знам на кой съдия да бутна рушвет да ме пуснат.

Неактивен Kimsy

  • -= =-
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +12/-35
  • http://prikachi.com/images/877/3761877P.jpg
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #5 -: Септември 02, 2011, 08:11:18 pm »
и втори герой ми арестуваха там.  :-X и той е малко престъпник ама само малко.

Неактивен Kimsy

  • -= =-
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +12/-35
  • http://prikachi.com/images/877/3761877P.jpg
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #6 -: Септември 03, 2011, 09:30:59 am »
станаха вече 12-13 часа арест. някой има ли поне идея колко може да е максималното време на ареста.

pithtath

  • Гост
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #7 -: Септември 03, 2011, 09:34:21 am »
48 часа е престъпничеството. И какво разбирате под арест? Не можете да излезете от ничията земя или постоянно ви бият стражите?

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #8 -: Септември 03, 2011, 10:02:15 am »
Героят беше на градския площад във Фалар и не можеше да мръдне от там. Това има предвид под арест. Проверява се причината.

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #9 -: Септември 03, 2011, 10:09:24 am »
Междувременно кажете името и на вторият заклещен герой, за да го отблокираме и него.

Неактивен Kimsy

  • -= =-
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +12/-35
  • http://prikachi.com/images/877/3761877P.jpg
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #10 -: Септември 03, 2011, 10:12:27 am »
Междувременно кажете името и на вторият заклещен герой, за да го отблокираме и него.


седи там и не мърда и чака да се излекува стражата и да ме набие. обаче аз бях там с два героя стражата наби единия а другия остана там да чака втори път да излекуват стражите за да ми набият и втория герой.
втория герой е makito и беше блокиран. казах на гилдията собственик да излекува стражите и го набиха и него и няма смисъл от отблокиране.
« Последна редакция: Септември 03, 2011, 10:14:22 am от Kimsy »

newcomer

  • Гост
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #11 -: Септември 03, 2011, 10:21:47 am »
Героят беше на градския площад във Фалар и не можеше да мръдне от там. Това има предвид под арест. Проверява се причината.

Това се случва, когато героя е обявен за престъпник и когато отиде в провинцията, собственост на гилдията обявила го за престъпник поради някаква причина градската стража не се сбива с него, т.е. не го изритва от провинцията да се лекува и ремонтира арматурата. Причините за това са:
1) Лидера на гилдията е сменил статуса на стражите, да не се намесват при битки между герои
2) Изтекла е седмицата и стражите не са получили надница за новата седмица
3) Стражите са изпотрепани всичките и не могат да учатват в бой (много малко вероятна причина)

При такава ситуация героя престъпник когато отиде в тази провинция има достъп само до таб "Герои" и може да пребива само транзитно преминаващи жертви. Той няма достъп до магазините на самото градче, а също така не може да се отива до коя да е зона в проблемната провинция.

Дали може да се измъкне от това положение. Може разбира се. Просто трябва да натисне "Мигновено пътуване плюс" и да избере кое да е място, до които да пътува мигновено!!!

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #12 -: Септември 03, 2011, 10:34:14 am »
Точки 1 и 2 трябва да са покрити като възможност и преди и да не праща престъпника да се бие със стражата. Точка 3 ще се провери.

Неактивен Kimsy

  • -= =-
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +12/-35
  • http://prikachi.com/images/877/3761877P.jpg
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #13 -: Септември 03, 2011, 10:34:41 am »
верно е, че май преборих стражите . . . . прибрах и паричките (доволно много) и си останах там  :(
и който няма мигновенно пътуване седи и чака да го набият?
« Последна редакция: Септември 03, 2011, 10:37:00 am от Kimsy »

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с арената за битки
« Отговор #14 -: Септември 03, 2011, 10:54:55 am »
Естествено, че не трябва героите да изпадат в ситуация, в която се измъкват само с мигновенно пътуване.

Ситуацията с обявена за безопасна провинция, с платени заплати на стражата, но с недостатъчно здраве трябва да е елиминирана.