Автор Тема: Я да видим ?  (Прочетена 19964 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #60 -: Октомври 22, 2013, 02:25:51 pm »
Те и мойте + и - са се раздвижили ама много трябва да се гонят някой, то направо си трябва маратонско бягане. Плюсчета и минусчета цъкам само след поръчка  ::).

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #61 -: Октомври 22, 2013, 07:11:59 pm »
Еми вижте ся поне и без това няма кво да правим останалите 10-тина човека във форума поне дайте си опраим баланса   *hihi*

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #62 -: Октомври 22, 2013, 07:23:50 pm »
Аз си цъкам на някои хора постоянно +чета =) Даже и на данчело  :D :D :D Да ги качи до 500 поне човека :Д Скоро дига 1400 минуса, а няма да има 500 +са   :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #63 -: Октомври 22, 2013, 11:56:12 pm »
Аз си цъкам на някои хора постоянно +чета =) Даже и на данчело  :D :D :D Да ги качи до 500 поне човека :Д Скоро дига 1400 минуса, а няма да има 500 +са   :D

недей бре. ще почнат и на тебе
ето пак два минуса отгоре съм за последните 2 часа  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #64 -: Октомври 23, 2013, 12:10:39 am »

ето пак два минуса отгоре съм за последните 2 часа  :D


Ти с 2, а аз съм с 6..........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен [MapDawn]

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 23
  • Karma: +3/-24
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #65 -: Октомври 23, 2013, 12:48:43 pm »
Много па ми е чудно как си напрайла ти 1200 + , сигурно имаш по 100 регистраций и си слагаш + ,  или караш някой други хора да ти слагат  ;) И ти недей секи ден да ми слагаш минуси  да не почна и аз   :rant: :rant: :rant:
« Последна редакция: Октомври 23, 2013, 06:23:45 pm от [MapDawn] »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #66 -: Октомври 23, 2013, 03:25:22 pm »
Еми вижте ся поне и без това няма кво да правим останалите 10-тина човека във форума поне дайте си опраим баланса   *hihi*

Напротив, дай да нацъкаме минуси на тея с положителен балас  *hihi*
Моите станаха 8 от вчера насам  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #67 -: Октомври 23, 2013, 04:19:58 pm »
И ти недей секи ден да ми слагаш минуси  да не почна и аз ма  :rant: :rant: :rant:



Някой друг върши това, не аз.........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен [MapDawn]

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 23
  • Karma: +3/-24
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #68 -: Октомври 23, 2013, 06:21:10 pm »
как неси ти , хахаха та ти до преди 1 месец постоянно ме заплашваше че ще ми забраниш достъпа до форума , че постоянно съм бил убиждал и секви други неща при условие нито бях псувал нито обиждал ти си махаше достъпа до форума ей така , знам че ти ми слагаш минуси и неми пука ама поне недей да лъжеш пред хората  ;D

Неактивен [MapDawn]

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 23
  • Karma: +3/-24
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #69 -: Октомври 23, 2013, 06:23:06 pm »
ето и сега 3 минуса за 1 час , тука в форума има някфи хора - МИНУСАНТИ дето само тфа правят слагат минуси на некфи който даже и не знаят за тях

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #70 -: Октомври 23, 2013, 08:39:46 pm »
как неси ти , хахаха та ти до преди 1 месец постоянно ме заплашваше че ще ми забраниш достъпа до форума


Нещо бъркаш предупрежденията с заплахата, имам всички пратени до теб съобщения и ще ги покажа ако продължаваш да лъжеш.........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен [MapDawn]

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 23
  • Karma: +3/-24
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #71 -: Октомври 24, 2013, 09:19:57 pm »
Ето и сега ме заплашваш................ Прости хора  :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #72 -: Октомври 24, 2013, 11:07:49 pm »
Прости хора  :)


Да, може и така да е, но ти завинаги приключи с форума.Това не е заплаха, просто каквото сам човек си направи никой друг не може да му го направи.Успех.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #73 -: Октомври 25, 2013, 10:06:34 pm »
Софи , може и да си права като администратор да хакнеш някой и да го огарничиш но за мен нищо лошо не е направил е да използвал е неприятни епитети но пак не са толкова неприемливи за да го хакнете да не пише , по изказа му се разбира че май е тинейджър и са доста дръпнати така че все пак трябва да има повече толерантност. Аз съм на принципа че все пак игрите са за да ти доставят удоволствие така че не трябва да има конфликти един бие и печели друг губи но да не се злоупотребява. Но как би тълкувала изразите " да ти го ....." и "може ли да ти го ...?" - едното е пцувня а другото е въпрос и за едното могат да те осъдят, т.е. за първото, но за второто не. И ако някой ме е нервира и използвам израза втория ще ме блокнеш ли само защото съм му задал неприличен въпрос , все едно питаш някой ти "гей ли си".

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Я да видим ?
« Отговор #74 -: Октомври 25, 2013, 10:15:42 pm »
Софи , може и да си права като администратор да хакнеш някой и да го огарничиш но за мен нищо лошо не е направил е да използвал е неприятни епитети но пак не са толкова неприемливи за да го хакнете да не пише , по изказа му се разбира че май е тинейджър и са доста дръпнати така че все пак трябва да има повече толерантност. Аз съм на принципа че все пак игрите са за да ти доставят удоволствие така че не трябва да има конфликти един бие и печели друг губи но да не се злоупотребява. Но как би тълкувала изразите " да ти го ....." и "може ли да ти го ...?" - едното е пцувня а другото е въпрос и за едното могат да те осъдят, т.е. за първото, но за второто не. И ако някой ме е нервира и използвам израза втория ще ме блокнеш ли само защото съм му задал неприличен въпрос , все едно питаш някой ти "гей ли си".
В случая ти виждаш част от нещата само.Защото това не му е 1во или 2ро провинение във форума.
А и също така не съм съгласен,че понеже е тинейджър на 13-14 г ако не се лъжа и дай да му позволиш да се държи както си иска.Има си правила и трябва се спазват по принцип и критерия да е еднакъв.Така,че това никакво оправдание не е.