Автор Тема: Фортът на снежните пазители  (Прочетена 2319 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Фортът на снежните пазители
« -: Септември 04, 2011, 09:06:52 am »
Тази многостепенна още откакто е пусната започнаха да се чуват всякакви неща за нея.Всеки се оплакваше,че е непосилна и невъзможна за минаване.И аз така се бях наплашил дори от това,че мислех изобщо да не се занимавам да я пробвам.Обаче тези дни какво ми скимна реших и аз да я пробвам след като стигнах до нея.Почнах си битката нормално и на предпоследната стъпка се случи нещо ужасно.Умря ми един наемник.И си се чудех какво да правя сега да се разбия с 4 наемника само или да си ходя по-добре.Накрая реших да прежаля златото което ще дам за лечение и ремонт и атакувах и... взех че го победих  :D. Само с 4 наемника два от които са ловци с легендарни арбалети и с малко повече късмет двата преследвача в партито взеха че го биха сами  :D.
Може да се порадвате на битката в любими е сложена на герой rusnaka1978, свят 2.
Как ви се струва битката ? За мене лично най-драматичната битка която съм виждал   ;)

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Фортът на снежните пазители
« Отговор #1 -: Септември 04, 2011, 10:38:15 am »
Без да омаловажавам постижението, ама вместо съблезъби тигри се биеш с бели. При това 2. Или си извадил късмет или са ги сменили. Което прави по-лесно минаването за многостепенната.
Поздравления!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Фортът на снежните пазители
« Отговор #2 -: Септември 04, 2011, 12:05:54 pm »
Е за тигрите не знам ама все пак съм с 4 наемника 2 от които са с легендарни оръжия,главният ми е преследвач не войн което е доста по-трудно,а предвид и промените наскоро всеки наемник ми е загубил по 100-150 щета.Смисъл ако бях с 5 наемника и имах този късмет и със съблезъби тигри бих го бил  :D.
Иначе тигрите ги видях и при други хора в техните битки нз дали са били сменяни или просто има възможност да ти се паднат различно.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Фортът на снежните пазители
« Отговор #3 -: Септември 04, 2011, 12:29:09 pm »
Е за тигрите не знам ама все пак съм с 4 наемника 2 от които са с легендарни оръжия,главният ми е преследвач не войн което е доста по-трудно,а предвид и промените наскоро всеки наемник ми е загубил по 100-150 щета.Смисъл ако бях с 5 наемника и имах този късмет и със съблезъби тигри бих го бил  :D.
Иначе тигрите ги видях и при други хора в техните битки нз дали са били сменяни или просто има възможност да ти се паднат различно.

Съблизъбите са с доста по високи показатели! Дано да са ги махнали. Беше си кошмар,ако не си воин! Свалят с 24% атрибутите вместо с 12%. И като ти скъсят обсега на стрелците става доста по-трудно. Няма как да се сравнят битките, доста по-различни са.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Фортът на снежните пазители
« Отговор #4 -: Септември 04, 2011, 01:06:15 pm »
А да за процентите си прав не им бях обърнал внимание,иначе и тигрите имат бързоног и свалят обсега ти

Неактивен primo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +18/-33
    • Профил
Re:Фортът на снежните пазители
« Отговор #5 -: Септември 06, 2011, 04:09:13 pm »
как при теб са бели пак при мен 2 пъти по ред днеска пак съблезъби и не тряба ли да са едни и същи за всички и преследва4ите ми са по яки и нестава и нестава 3месеца вече

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Фортът на снежните пазители
« Отговор #6 -: Септември 06, 2011, 05:02:52 pm »
как при теб са бели пак при мен 2 пъти по ред днеска пак съблезъби и не тряба ли да са едни и същи за всички и преследва4ите ми са по яки и нестава и нестава 3месеца вече
просто има различни противници които могат да ти се паднат явно това е.Както при Айвън от 5та.При достатъчно опити може да ти се падне без лъва така и тука.
А иначе за битката просто огромен късмет сам можеш да видиш колко крита влизат без да бъдат блокирани