Автор Тема: Как могат да ме ударят 2 пъти за плячка в в Кървавата земя  (Прочетена 1035 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен borko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Бях в Западните хълмове на изпитанието,където Tonymr ме удря за плячка два пъти един път с наемниците ми и втори път без тях.Бихте ли ми обяснили как става това.
Защото доколкото знам след първия удар би трябвало героят ми да тръгне към града,и той беше тръгнал но ми е взето два пъти злато и са отчетени два удара от Tonymr.
Явно това е някакъв бъг според мен от който някои играчи се възползват.Бих желал екипа на Империален герой да провери и да вземе отношение по въпроса.
« Последна редакция: Септември 05, 2011, 09:43:14 am от borko »

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
обикновенно ако те удрят 2 пъти- 1вия път си във бойна зона и после те бият 2ри път в града , това всеки мародер го прави ,
но в такъв случай героя отива в друга земя след 2рия път ,

а до колкото разбирам вие казвате ,че след 2та удара са направени един след друг в една и съща бойна зона без да сте, без 1вия път да ви е изпратило към града . според мен това си е 100% бъг, обаче днеска и утре са почивни дни , нз дали някой от екипа ще може да ви помогне сега.

предлагам ВИ да си оставите данните , ид и свят за да улесните модераторите.:)
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен borko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Героят е Bongo1 а нападенията са от Tonymr Свят Бета.Надявам се все пак да ми обърнат внимание ама да видим.