Автор Тема: тема за размисъл  (Прочетена 5392 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:тема за размисъл
« Отговор #15 -: Септември 10, 2011, 05:42:21 pm »
Обясни ми тогава твоята логика.Как си смяташ блока?Защо си мислиш че като имаш 60% блок ще блокираш 60 от 100 удара секи път  ???.Каква е вероятността за това и каква е вероятността някои път да блокираш само 50 удара или 40 или 70?
При крита е същото.Още от началото на темата се жалваш как същество с 14% крит ти бие крит.Или как некви други с по 38% крит при твоя ловкост 100 ти бият 3-4 крита еми смешна работа е просто.Това,че и ти имаш 50% крит не означава,че всеки втори удар ще ти е критичен.Шанса за това е 50% на 50%.Може да стане може да не стане.Така и с блока.
Или пък с тази сила.Секи пост от началото на темата е ама как при 250 сила ловците биват блокирани.Кажи ми как го смяташ този блок?Защото 250 сила не свалят 250% блок

pithtath

  • Гост
Re:тема за размисъл
« Отговор #16 -: Септември 10, 2011, 05:44:20 pm »
framel, спри се! Имаш доклад, хубаво се взирай и разбери някои неща най-накрая. Няма значение кое ниво си, механиката при любимите ти шамани и в равнината на надеждата е една и съща. Няма грешка. Поради многобройните неразбирания на вероятностния характер на битките, всичко е тествано многократно по всевъзможни фалшиви сигнали. Така че - всичко си работи коректно.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:тема за размисъл
« Отговор #17 -: Септември 10, 2011, 06:56:37 pm »
вземете двамата с твоята другарка 4 героя вдигнете ги до 7-ма категория като през това време им активирате винаги пълни ордени да сте винаги на предните места в класацията и във всека категория и двете ви професии на героите да са на макс и то без да пуснете и 1 смс и тогава се бутайте да давате акъли не да ми мижитуркате в играта и да ми се правите на велики във форума,давайте акъли на хора които са 60 ниво и имат за наемници 5 воина

Да ти кажа ли един герой който го е постигнал тва-твоя приятел Витя(въпреки че и той вече влиза в играта веднъж на месец-два) ;)
« Последна редакция: Септември 10, 2011, 06:58:42 pm от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:тема за размисъл
« Отговор #18 -: Септември 10, 2011, 09:00:32 pm »
Обясни ми тогава твоята логика.Как си смяташ блока?Защо си мислиш че като имаш 60% блок ще блокираш 60 от 100 удара секи път  ???.Каква е вероятността за това и каква е вероятността някои път да блокираш само 50 удара или 40 или 70?
При крита е същото.Още от началото на темата се жалваш как същество с 14% крит ти бие крит.Или как некви други с по 38% крит при твоя ловкост 100 ти бият 3-4 крита еми смешна работа е просто.Това,че и ти имаш 50% крит не означава,че всеки втори удар ще ти е критичен.Шанса за това е 50% на 50%.Може да стане може да не стане.Така и с блока.
Или пък с тази сила.Секи пост от началото на темата е ама как при 250 сила ловците биват блокирани.Кажи ми как го смяташ този блок?Защото 250 сила не свалят 250% блок
пак не четете добре питам защо при нашите такива показатели нямат толкова блокирани удари,и не мога да разбера наистна тези играчи как могат да защитават неправдата направо ми се повръща от такива лизачи
нека ако искат да ме наказват

защо ни намалиха % за изработка,защо намалиха получения опит защо падна толкова пуснатото злато и дроп(при надници от 185 000 да ти се пуска злато от 4000 да повърнеш)защо се намалиха пораженията на оръжията ни все едно бяхме много сили,защо се премахна търговията с диаманти,защо се спря увеличаването на обхвата на оръжията а в същото време на противниците всичко се увеличава в пъти(коментар с друг играч няма откъде
[9.9.2011 г. 11:06:58] и аз това се чудех
[9.9.2011 г. 11:07:10]  как да докарам поне 650 на арбалетчиците
)всеки се е видял в чудо,като се изкараха такива невероятни противници поне да се намали надницата и поправката какви са тези пладнешки обири
често ви казвам преди с удоволствие сядах да играя а сега освен да с ядосва човек нищо друго не се постига(подмазвачите ще кажат като не ти харесва я спри точно както казва и началника по време на криза ако искаш напусни но ти си дал години да се развиваш а сега да зарежеш всичко много ли е лесно)пк казвам на такива за мен хора без достойнство подмазвайте се лично не да дразните така хората прав съм във сяко отношение,щом със сила от 240 не мога да спра удар с блок 164 защо тогава при моя сила от 550 блок от 120 блокира редовно,както и да се смята шанса винаги % трябва да е в моя полза стига се писали глупости,я отиди при морски демон със невероятната точност от 70-90 да видиш колко успешни удара ще направи срещу твоите стрелци със ловкост от по над 250 по вашата логика даже и 1 точност да има пак ще е нормално да вкарва по 5 от 10 удара нали е шанс все пак скоро наистина ще останете само малката групичка подмазвачи която на всички мои питания като е толкова коректна играта към нас ЗАЩО ТОЛКОВА ИГРАЧИ СЕ ОТКАЗАХА приятна игра на всички без да се ядосвате
« Последна редакция: Септември 10, 2011, 09:03:02 pm от framel »
с полицай,радио и mitika не се спори

pithtath

  • Гост
Re:тема за размисъл
« Отговор #19 -: Септември 10, 2011, 09:09:55 pm »
48 часа бан за framel за непристойно поведение във форума.