Автор Тема: Дроп  (Прочетена 6197 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Re:Дроп
« Отговор #15 -: Септември 12, 2011, 09:57:20 am »
За съжаление вече нищо не се търгува бързо нито на желаните цени. Аз лично работя на загуба. Да не забравяме, че има два развити магазина в ничии земи в кат. 5. Сутринта видях една плетена ризница с броня 1600 и съвсем не лоши атрибути, за 2млн. Само я изгледах тъжно и нищо не направих. Артикул, който ако аз съм произвел, ще се продаде за 10млн. Познай обаче откъде ще пазарува купувачът...

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #16 -: Септември 12, 2011, 03:34:43 pm »
Цените на предметите в замъците  - да понякога има и такива брони , но ако се погледнат цените на повечето артикули които са смесени цени (диаманти+злато) тяхна цена е много над цената на пазара./това зависи и от комисионната поставена от гилдията собственик/ НО в крайна сметка този магазин е развиван от гилдията собственик и трябва да им носи приходи , ако няма предмети които да са на произволна цена тези магазини няма да имат оборот.

Лично на мен повече ми допада идеята всички предмети от дроп да имат здравина като кървавите предмети / според категорията си само примерно да имат различна здравина/.
 Предметите от приключения и  предметите произведени от играч да останат постоянни .

п.п.Може би само за комплектите трябва да се направи някакво изключение защото ще е неприятно да ти изчезне някоя част от него ...

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #17 -: Септември 12, 2011, 04:13:46 pm »
Здравейте. Макар и сравнително нов играч и аз ще изкажа мнение.Съгласен съм ,че трябва да се направи нещо за занаятчиите ,защото за усилията и средствата които влагат не получават дължимото.Аз си мисля ,че може да се направи нещо ,като се пипнат комплектите.Забелязали ли сте ,че повечето водещи играч са екипирани с епици.Това не е случаино.Върха в занаятчийството за което всеки бленува излиза с такива параметри ,че гледаш да се оттървеш от него възможно най бързо.Ако излизат по добри комплекти тогава би си заслужавало вложените средства и усилия.:)

pithtath

  • Гост
Re:Дроп
« Отговор #18 -: Септември 25, 2011, 09:06:54 pm »
Хоп, епични лъкове от дроп (кат. 5).
За жълти стотинки.
Помислете дали господина, чието лъкче е изработено, ще успее да го продаде някога. Тъжно е.
Още веднъж внушавам на екипа да се замисли по този въпрос.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Дроп
« Отговор #19 -: Септември 25, 2011, 09:15:36 pm »
Ако така лесно се внушаваше нещо, отдавна да са отрязали носа на едного. :D

Може би е добре падането на предмети (като шанс) се намали още, за сметка на златото. Повече пари за лечение и надници, повече пари за купуване на свестни предмети, повече пари за купуване на ресурси, по-чести опити да се направят хубави предмети...

pithtath

  • Гост
Re:Дроп
« Отговор #20 -: Септември 25, 2011, 09:19:43 pm »
Със сигурност е по-добре дропът да се намали. И да има изобилен дроп само при първото минаване на многостепенната зона. След това да спадне много рязко. Нещо трябва да се промени. Така никой оръжейник не може да прави лъкове и арбалети нормално, да не пиша за тояжки. И не са само оръжейниците ощетените.

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #21 -: Септември 26, 2011, 10:59:58 am »
Първо намалиха шанса на занаятчийството,след това намалиха шанса за изкопаване на ресурс ...сега да намалят и дропа :o  И после се чудите защо на 80 процента от гилда  пише на иконката че не са влизали по 25 дена... *UNDECIDED*

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Дроп
« Отговор #22 -: Септември 26, 2011, 05:40:05 pm »
Говоря за паднали предмети, не паднало злато. Плячката е полезна до един момент, колкото да облечеш наемници. Оттам-нататък се опитваш да я продадеш на аукциона, което хем подбива цените на производителите, хем се давите един друг, защото за всяка зона обикновено падат предмети от няколко определени типа (примерно епични тояги и леки мечове на безценица). Ако в битка играчът вземаше директно по 70К злато вместо всеки паднал епичен арбалет, дали играта щеше да е същата?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #23 -: Септември 26, 2011, 09:44:25 pm »
не са споко няма членове на екипа на линия:) аз обаче си имам едно предложение за дропа. да се пресметне шанса така че от обикновен към епик да намалява шанса. и да се вдигне златото за да се уравновесят цените на пазара и да не се продава всичко безбожно скъпо.
« Последна редакция: Септември 26, 2011, 09:47:20 pm от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дроп
« Отговор #24 -: Септември 26, 2011, 09:44:57 pm »
е ся свят 4 си цъкам без ни един ден трудов стаж  :D стигнах 54 ниво минах почти всички куестове до шеста категория,но взех да закъсвам с тия парцалки от дроп и не знам кво да правя! А не ми се набиват 5000 диаманта да си оправям занаята,гилда и ресурса за няколко оръжия.
« Последна редакция: Септември 26, 2011, 09:51:01 pm от Matros »

Неактивен ghim-333

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 201
  • Karma: +11/-35
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #25 -: Септември 26, 2011, 09:51:21 pm »
по-скоро трябва да се понижат показателите на предметите от дроп или да се завишат тези на изработените предмети...ако се намали дропа, то пове4ето хора, които раз4итат предимно на битки, за да докарат дрехи за наемници или печалба чрез продажба, ще се откажат (тъй като не им се вдига занаят)...от друга страна, ако се вдигнат шансовете за изработка, ще стане като допреди няколко месеца в свят 2 - изработени предмети на безбожно ниски цени...

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #26 -: Септември 26, 2011, 10:00:26 pm »
ми нека се вдигнат. то се е видяло че трябва да се направи нещо за занаята. кога беше говорих с един бижутер и двамата сме на мнение че преди да е вдигнал К3 или К4 на занаята не може се надява много на аукциона просто дори в магазините излизат яки бижута камо ли от дроп за К2 а оръжейника е прецакан от всякъде майстора на брони особено кожара също заради ниската цена на реса му а все пак екипировката иска подръжка. аве всички заняти са прецакани при сегашното положение как да му се вдига на човек като мене който не ползва диаманти и се чудя как някои ги ползват за занаят при това положение.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дроп
« Отговор #27 -: Септември 26, 2011, 10:20:52 pm »
Не знам за свят две,но в свят 3 в аукциона е мъртвило.Аз по принцип ги имам развити и трите основни професии оръжейник,брони и бижутер,и башка 4 миньора,един кожар,един дърводелец и един ювелир на макс развити и си работя само за мен и то с неохота,щото знам кат взема да бачкам и късам една камара нерви.Еле па да взема да работя за някой по поръчка или да продавам на аукциона,ми няма избиване,всеки търси най доброто,а шкартото дето излиза с тонове отива директно в казана и продукцията се оскъпява до толкова,че няма продаване.

pithtath

  • Гост
Re:Дроп
« Отговор #28 -: Септември 27, 2011, 01:34:49 pm »
е ся свят 4 си цъкам без ни един ден трудов стаж  :D стигнах 54 ниво минах почти всички куестове до шеста категория,но взех да закъсвам с тия парцалки от дроп и не знам кво да правя!

Ползваш наградите от приключенията. А и не е проблем и да стигнеш 69 ниво, ако не минаваш куестове :)
По-досадното е намирането и вдигането на наемници.

А относно дропа на предмети най-доброто решение е при фермене да падат предмети, които да са с малка здравина и да се трошат по схемата на кървавите предмети.
« Последна редакция: Септември 27, 2011, 01:42:38 pm от pithtath »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Дроп
« Отговор #29 -: Септември 27, 2011, 04:01:09 pm »
Подбудите за трудността на играта са ви чисто егоистични, помислете за масовия потребител, който е съставен предимно от детската аудитория(може би над 65%), целта на играта(предполагам,а и се надявам) е нейната популярност и борба за повече потребители, а не ограничаване(поради сложността и) защото на Ванчо,Данчо и Иванчо е прекалено отегчен и иска да му е трудно, ми да се запише на школа по китайски език тогава.............................. *hmm*





Внушавам на екипа наистина да мисли като пипа дропа и златото от същия.!!
« Последна редакция: Септември 27, 2011, 04:03:15 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!