Автор Тема: проблем с плячкосване  (Прочетена 4424 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
проблем с плячкосване
« -: Септември 12, 2011, 12:23:04 pm »
днес към 13 часа охранявам съюзници в мините на моща с gogo75,удрят ми героите framel.amatiora.vallim и gogo75.на никой от изброените не показва кой го е ударил а гого75 беше охрана и не са му с активирали наемниците,може ли да се каже кой ги е ударил и защо не са се включили наемниците на гого75


Framel

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #1 -: Септември 15, 2011, 08:08:09 pm »

някой или /нещо/а може би и от екипа /незнам/ми плячкосва героя.след като не ми дава отчет на атаката започвам да мисля че е работа на екипа с някаква си тяхна цел.моля дайте обяснение и даклади от битките иначе счетам че е работа на екипа с цел.предполагам /сте/ ме ударили в прерийното море около 20.30-21.05 часа.ако не е герой си ми върнете парите и разходите за лекуване на наемниците.или дайте доклад от битката за да си вземеме поука.

свят 2-kosige1
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 08:27:43 pm от Mr_Bean »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #2 -: Септември 15, 2011, 08:42:36 pm »
някой или /нещо/а може би и от екипа /незнам/ми плячкосва героя.след като не ми дава отчет на атаката започвам да мисля че е работа на екипа с някаква си тяхна цел.моля дайте обяснение и даклади от битките иначе счетам че е работа на екипа с цел.предполагам /сте/ ме ударили в прерийното море около 20.30-21.05 часа.ако не е герой си ми върнете парите и разходите за лекуване на наемниците.или дайте доклад от битката за да си вземеме поука.

свят 2-kosige1
Почвате да си измисляте вече глупости.Поне в последните 2 месеца има проблем със записването на битките в плячка и не е само при тебе за да си мислиш,че света се е обърнал срещу теб  ;)

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #3 -: Септември 15, 2011, 08:44:58 pm »
Почвате да си измисляте вече глупости.Поне в последните 2 месеца има проблем със записването на битките в плячка и не е само при тебе за да си мислиш,че света се е обърнал срещу теб  ;)

нищо против но да се излизе с официална позиция по въпроса.но понеже вината не е при нас се мирва.но ако е при нас вината веднага ще има бан и такива неща.

Неактивен Kimsy

  • -= =-
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +12/-35
  • http://prikachi.com/images/877/3761877P.jpg
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #4 -: Септември 15, 2011, 09:01:19 pm »
битката с охраната и при мене не се вижда.  ако те удари някой и ти свали наемниците ето ти втората битка само ти.
битката с ограбения герой дори и да не се запише с профила се вижда в стенвестника.
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 09:02:52 pm от Kimsy »

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #5 -: Септември 16, 2011, 08:56:34 am »
преди да идеш охрана в определена локация,първо направи една битка с мобовете в същата локация за да ти запомни наемниците,иначе охраняваш сам и ефекта е нулев.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #6 -: Октомври 26, 2011, 08:46:51 pm »
За втори път, с различни герой ме пребиват и не ми изписва кой ме е нападнал. И това се случва когато съм в селото на някоя провка. Няма ли да се вземат вече мерки и да се отрасни проблема? Да не говорим за случаите, когато се провежда една битка, а героят се плячкосва два пъти подред. Аз съм плячкосвал така и мен също са ме обирали с тоя бъг.
Днес попаднах на 2 бъга, ми то ме мързи вече да ги докладвам!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #7 -: Октомври 26, 2011, 09:00:54 pm »
в стенвестника няма ли инфо на плячка? Аз от там гледам кой кой е сайдисал  :D

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2011, 09:51:58 pm »
да потвърждавам и аз, днес ме праснаха в червена провинция и не ми даде доклад където е меню плячка, нямаше и на стенвестника

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2011, 10:21:24 pm »
С новата версия 2.0 се надявам тези и други бъгчета да се изчистят............. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2011, 10:25:10 pm »
Почвате да си измисляте вече глупости.Поне в последните 2 месеца има проблем със записването на битките в плячка и не е само при тебе за да си мислиш,че света се е обърнал срещу теб  ;)

добре като има проблем със записването на битките и то от 2 месеца защо някой не вземе да го оправи

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2011, 10:37:09 pm »
Проблема го има доста повече от два месеца и бих се съгласил с всякакво оправдание от екипа,че е сложен,трудно разрешим и т.н. и дори свикнах и не ме дразни толкова,ама тоя пълен игнор от тяхна страна към темата е .....


Едно кратко становище по темата би успокоило духовете,все пак не става дума за някакво бъгче,плячката е едно от основните неща в играта и не е за пренебрегване
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 11:00:33 pm от banditko »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #12 -: Октомври 27, 2011, 01:03:53 am »
1) Може би точно работата по версия 2.0 е с много по-висок приоритет и затова няма развитие по проблема. Неприятно е да не знаеш откъде ти е дошло, но за момента е така.
2) Ето едно мое предположение за нещото, което обира акаунтите без да оставя следи:

3) Понеже е по-хубаво, когато има кого да обвиниш за проблемите си, аз винаги прибягвам до горепоказаните същества, ако случайно JDK-то или пък някой сайт ми прави проблем. За да ви бъде по-лесно и на вас, просто запомнете: тези гадинки са навсякъде, и ако не ви върви в нещо, то е заради тях!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #13 -: Октомври 27, 2011, 01:46:03 am »
Sheremetev(-) лесно ти е на теб, нали не играеш и не ти пука...............за играещите това си е сериозен проблем, който е от преди новината за 2.0.....................месеци преди това.



Подкрепям Бандитко(+)......
« Последна редакция: Октомври 27, 2011, 02:18:42 am от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:проблем с плячкосване
« Отговор #14 -: Октомври 27, 2011, 01:44:14 pm »
къде 2 месеца повече са вече