Автор Тема: Наемници категория 4  (Прочетена 4261 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

slav.yolov

  • Гост
Наемници категория 4
« -: Септември 13, 2011, 09:35:39 am »
Закупил съм 6-7 наемника за категория 4 , моля дайте съвети кой основно да екипирам с хубави онблекла .

Наемниците са следните :

1. Преследвач 39 ниво  с умения : Отрова 10 ; Две оръжия 4 ; Продължително прицелване 3 ; Основната ловкост на наемника е 156т. , а точността е 78  ( Моето мнение е , че наемника не е лош и липсата на критичен , може да се компенсира от повече точност + оръжия )

2. Тъмен мистик 39 ниво ( вече е екипиран и ще е в партито от 5-ма за босовете ) , с умения : Майсторство с проклятията 3 ; Вцепеняване 4 ; Отровен облак 4 ; Загуба на фокус 4 . ( след екипиране ( без 1 пръстен , който още се издирва ) показателите му + отвара са : Сила 69 ; Жизненост 95 ; Ловкост 254 ; точност 125 ; Интелект 181 )

3. Преследвач 30 ниво ( знам нивото е ниско , но сигорно ще успея да го докарам до 35 ниво , пък и комплекта от 5 предмета за стрелец , не е толкова лош )  с умения : Две оръжия 4 ; Стелт 4 ; Майсторство с мет. ножове 7 ; Отвръщане 3 . Мисля си , че ще придобие добра ловкост с + 40 % точност и ловкост , пък и уменията не са му лоши

4. Ловец ниво 31 , с умения : Лов 2 , Орлово око 2 , крит. удар 7 , майсторство с лък 7

5. Ловец 32 ниво ( общо взето този , най-малко ми харесва и сигурно ще е заменен с друг по-добър ловец , ако се намери де )  с умения : Залп 5 ; Унищожител 5 ; Орлово око 2 ; Крит. удар 6

Имам и още 1 тъмен мистик , но той ще бъде разкаран , защото е по-слаб от по горе посочения , защото 3 мистика в парти ми се виждат много ( героят ми е мистик на светлината )

Та споделете вашето мнение , добре ли са подбрани наемниците . Приемам всякакви критики и полезни съвети . :)

Поздрави и благодаря за отговорите ;)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Наемници категория 4
« Отговор #1 -: Септември 13, 2011, 12:13:52 pm »
Според мен няма значение какви са уменията на 3,4 и 5 махай ги, много са ниски нивата, 100% ще намериш нещо по-добро...........Със светъл мистик минах всичко в К4 с 4 преследвача(1 с хаста, 1 с ками и 2 с ножки) и един ловец!
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Наемници категория 4
« Отговор #2 -: Септември 13, 2011, 02:50:06 pm »
Това, че е малко ниво не е болка за умиране а напротив - ще си спестиш пари за надници.
Важното е да го пускаш да се бие с героя за да натрупа опит и след 35 ниво да му сложиш хубаво оръжие или да му намериш наградни ножки.
Номер 3 ти е почти перфектен !
Залп и унищожител не се връзват. Едното е излишно .
Някой казват че ловците трябва да са с база точност. Може би е така за високите категории но аз си направих експеримент наскоро с един т4.
Беше с ловкост 178 и точност 37. Облякох го подходящо и сега е почти като преследвач - по 350 ловкост и точност  :D
« Последна редакция: Септември 13, 2011, 02:54:06 pm от Danchello »

slav.yolov

  • Гост
Re:Наемници категория 4
« Отговор #3 -: Септември 13, 2011, 05:48:02 pm »
Какво ви е мнението за първите два наемника ? Отровата добре ли е , като умение за кат.4 , а също и дали според вас умението вцепеняване се връзва често при босовете  ??

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Наемници категория 4
« Отговор #4 -: Септември 13, 2011, 06:25:49 pm »
Отровата е супер, вцепеняването и веднъж да ти сработи срещу босовете ще е екстра, аз бих го запазила този мистик.........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

pithtath

  • Гост
Re:Наемници категория 4
« Отговор #5 -: Септември 13, 2011, 06:49:17 pm »
Номер 3 е добре, номер 1 - само ако му сложиш ками, но тогава продължителното прицелване става неизползваемо. Вдигай номер 3 и си намери още 2-ма като него. От мистик на мрака в кат. 4 няма особен смисъл, освен ако не дерзаеш, докато се появи такъв с 3 кърса и майсторство в кърсовете.

slav.yolov

  • Гост
Re:Наемници категория 4
« Отговор #6 -: Септември 13, 2011, 06:52:11 pm »
Ми аз на мерк номер 1 мислех да му сложа метателни ножове , защото имат повече щета , пък и обсег . Мисля си , че това са най-правилните оръжия за него , защото само те са с обсег и пасват за две ръце , а също и се връзват с прицелването или бъркам ?!  :)


Ми той мистика , ще го запазя още повече , че е облечен и е 39 ниво . Още един въпрос към отровата , ако сполучи шанса пише , че ще се нанасят 50% от минималните положения всеки рунд , това не е ли малко , като се има предвид , че те ще са около 100-150 мин поражения и като се намалят с 50 & ще стане м/у 50-75 , което като се има предвид битките , които гледах на топ играчи с босове , те не продължават повече от 10-15 рунда и следователно щетата от отровата ще е максимум 1000 за битка с бос . Или можеби не съм разбрал нещо аз ?!  :D :o
« Последна редакция: Септември 13, 2011, 06:55:25 pm от slav.yolov »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Наемници категория 4
« Отговор #7 -: Септември 13, 2011, 06:54:46 pm »
1000 щета от отрова е повече от перфектно........според мен !!
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

slav.yolov

  • Гост
Re:Наемници категория 4
« Отговор #8 -: Септември 13, 2011, 06:56:27 pm »
Убеди ме да го запазя и да му купя хубави метателни ножчета , с поне 3 отрова , за да е на 100 % отровата .

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Наемници категория 4
« Отговор #9 -: Септември 13, 2011, 07:03:38 pm »
Убеди ме да го запазя и да му купя хубави метателни ножчета , с поне 3 отрова , за да е на 100 % отровата .
не става така не се събират ако на ножките е 3,а героя има 5 отрова ще е с 5 отрова,а не с 8 отрова

slav.yolov

  • Гост
Re:Наемници категория 4
« Отговор #10 -: Септември 13, 2011, 07:13:47 pm »
Хм , мерси , че ме светна !  ;) Значи е по-добре да търся , някакво друго умение в оръжията така лии то всъщност се прибавя към другите и вместо 4 умения ставам с 5 нали ? Или пак нещо бъркам ?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Наемници категория 4
« Отговор #11 -: Септември 13, 2011, 07:21:55 pm »
Хм , мерси , че ме светна !  ;) Значи е по-добре да търся , някакво друго умение в оръжията така лии то всъщност се прибавя към другите и вместо 4 умения ставам с 5 нали ? Или пак нещо бъркам ?


Не се бъркаш, а почваш вече де се усещаш какво точно да търсиш.......... ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Наемници категория 4
« Отговор #12 -: Септември 13, 2011, 08:00:34 pm »
Умения като отрова, отвръщане, засада... не се сумират при дублиране, взема се по високата стойност.
Сумира се само критичния.

pithtath

  • Гост
Re:Наемници категория 4
« Отговор #13 -: Септември 13, 2011, 08:10:19 pm »
Ми аз на мерк номер 1 мислех да му сложа метателни ножове , защото имат повече щета , пък и обсег . Мисля си , че това са най-правилните оръжия за него , защото само те са с обсег и пасват за две ръце , а също и се връзват с прицелването или бъркам ?!  :)

Точно така, но тогава отровата ти става безсмислена, тъй като метателните ножове имат много малки минимални щети. Затова започнах да пиша за ками...
Относно босовете - отровеното се брои всеки рунд, но обикновено при тях битките не траят много дълго.

slav.yolov

  • Гост
Re:Наемници категория 4
« Отговор #14 -: Септември 13, 2011, 08:44:26 pm »
Е pithtath може и да си прав , но аз свестна кама  немога да си намеря в кат.4 , докато гледам в аукциона се се размятат разни мет. ножове , пък и имам и 2 дет са ми кат награда в приключенията който имат 50-250 щети ( г/д и двата са с такива щети) , така , че все пак 50-60 отрова ще е в плюс си мисля аз , докато 500-600 х 3 срещу босовете май си е добре . Поне такива разсъждения правя аз , поправете ме ако греша .

За да съм по-точен единият метателен нож дава 58-285 , обсег 2 и крит. 20% + някви 50% повече поражения срещу дивак , а другия
пак е с щети 58-285 , 20 ловкост , 2 обсег и 20% крит .
« Последна редакция: Септември 13, 2011, 08:52:33 pm от slav.yolov »