Анкета

Кой иска промени в уменията на стрелците и мистиците за да могат да се мерят с воините?

За. Трябва се направи умение равносилно на техните.
За. Може се направи комбинация от умения заради силата на класовете в други аспекти.
Не съм сигурен какво да отговоря.
Против. Достатъчно силни са и така.
Твърдо против. трябва да си останат в сегашния вид няма нужда от промени при тях.

Автор Тема: Хайде да направим добро предложение за масови умения на средния и лекия клас.  (Прочетена 3939 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
гледам че все едни и същи почти си дращим в препоръки когато някой отвори дума по този стар като играта въпрос:) да видим сега тук какво ще стане. дали масово има желание за промяна или само една шепа уграчи я искаме.
Моята позция е ясна. Твърдо съм убеден че трябва да се направи нови масови умения за двата класа или поне да бъдат изменени сега съществуващи умения. Идеята е всеки герой да е сам по себе си биеща наред бойна машина в всяка категория независимо от класа. Това ще внесе и повече динамика в битките между играчи защото ще има равностойни герои от всички специалности и никой няма да доминира еднолично само защото е избрал воин. В редки случаи в високите категории стрелец или мистик побеждава война. лично аз като сила на специалностите ги редя така от най-силния към най-слабия: свиреп воин; пазител; тъмен маг; преследвач; светъл маг; ловец. В общи линии така вървят. Само понякога отделни играчи се опитват да разбият този ред. Говоря за битки между играчи и с чудовища заедно а не по отделно. това е дано повечко хора сме за и дадем повече идеи които да се харесат на екипа и на голяма част от нас:)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Мда нещо което да се равнопостави на бойния вик, понеже война като викне и се свършва битката заминава и сила (ако я имаш) и точност !

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
И какво предлагате да се направи??Стрелец с 10 обсег да си вдига точките с 25%?Или мистик на мрака да ви свали по 1 на уменията и да ви „ревне”-така става все едно се бие с човек от долната категория ... Като не ви харесва ще рестартнете и ще се направите войни.. ;)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Проклятие на Мрака не е ефективно, тъй като тук уменията дават приблизително равни бонуси на всяко ниво. Би било полезно, ако примерно имахме "cossacks"-разпределение: +1, +2, +3, +1, +1, +1, +1, +1, +1, +13 при майсторствата с оръжие например. А така- всяко ти носи по 2 или 3 просто, и да свалиш едно ниво- муха го ухапала онзи. Просто не е ефективно.

Предлагано е и ефективността на поне някои от магиите да се направи зависима от интелекта на мистика и параметрите на прокълнатия/благословения.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
само че при плячка като ти намалят обсега с 1 и ти направят 2 залпа преди твоите и стрелците ти най много веднъж да стрелят и оставаш сам,срещу босове наистина мистиците и ловците са слаби но на плячка особено проклятие на мрака и вцепеняване са много полезни
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
пресметни колко кръв дърпа бойния вик на гадина с 1000 жизненост(за по-лесни сметки го давам така) развито на макс това са 240т. това са 2400 кръв по-малко(при това ако не е воин) отделно му намаля шанс за избягване на удар и крит и щета и намаляне на блока от сила спада и духа защото намаля интелектта. това е ефективно винаги и срещу всяка гад. докато проклятието при развити на макс умения вади едно нищо на практика а вцепенявато е хазарт защото е въпрос на шанс дали и колко пъти ще сработи в битката.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
с това съм се съгласил в зоните и особено срещу босове воините са по добри но за плячка мистиците не са за пренебрегване,останеш ли без стрелци да си мишена 7 рунда не е много приятно  ;)
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
е и? да си мишена 7 рунда трябва ама бъкел да не разбираш от защита. ловец яка ловкост и плетени брони. преследвач яко ловкост избягване плетени брони и блок. пазител ковани брони и много блок. яростния особено с две оръжия едни ковани брони и яко блок от мечовете е китка навитка. на мистика му вземаш подходящи брони да му направят кръвта точността и особено ловкостта и инлекте извънземни и си готов. в тези 7 рунда ако си спазил тези неща ще ги преживееш а от ловците всеки е по-добър на ръкопашен бой.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Единственият начин са масови умения на процентна основа (независимо косвена или пряка), както е при воина. И не е нужно да е някакво ново умение или едно единствено. Просто трябва да станат нещата независими от категорията. Екипът мисли вече по този въпрос.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Единственият начин са масови умения на процентна основа (независимо косвена или пряка), както е при воина. И не е нужно да е някакво ново умение или едно единствено. Просто трябва да станат нещата независими от категорията. Екипът мисли вече по този въпрос.


Поредното порязване на воините  :) Къде какво се промени, блок, брони, атрибути, шансове за удар все те най-много го отнасят.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Воините в момента са непобедими в парти. Това трябва да се прекрати. Ще има решение рано или късно. Така че - внимавайте като какви се пускате след рестарта :)

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
То партито не е само героя. Не съм видял някой да ходи да млати с 5-6 воина. Но парти от 6 стрелеца доста често се вижда. Дайте им още бонуси на мистиците и стрелците и може да изтриете от таверните воина като опция за наемане.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Прощавам ти, защото не си много наясно какво пишеш. Тук се разказва единствено за основни герои, тъй като убер умения не може да има при наемниците. Доста има какво да се понаправи преди партитата на някой от другите два класа да са конкурентно способни на това на воина.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Вярно, може и да не разбирам, но сам написа да внимаваме какви герой да се пуснем след рестарта! Още да се реже от воина и допълнително да се даде на другите герой, няма да има за какво да внимаваме.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Ами...не виждам какво му е орязано на воина. Но фактът, че повечето възнамеряват да се пуснат като воини е достатъчно красноречив. Не знам какво ще предприеме екипът, но ще направи нещо. Аз вече съм дал две блестящи идеи за другите два класа герои. Екипът сигурно има още 10. Давайте и вие конкретни предложения, за да помогнем с каквото можем за баланса.