Автор Тема: Мистик на мрака  (Прочетена 3082 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nedko666

  • Гост
Мистик на мрака
« -: Септември 18, 2011, 10:09:21 pm »
Здравейте аз съм Мистик на мрака и имам един проблем..
Немога да си изпълна приключенията в категория 4 ( 38 ниво съм)
проблема от Офалия последното приключение където трябва да победа Източният култ на мрака обаче за мен е просто невъзможно , сащото се отнася на всички приключения и то все последните мисий.. как да ги победа. !!! :( ???

Неактивен ghim-333

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 201
  • Karma: +11/-35
    • Профил
Re:Мистик на мрака
« Отговор #1 -: Септември 18, 2011, 10:38:45 pm »
ами със силно парти от наемници  ;)

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Мистик на мрака
« Отговор #2 -: Септември 18, 2011, 10:41:00 pm »
аз му пратих лично ама гледам че е нов и най-вероятно не знае къде да гледа :D

кажи си героя да хвърля 1 око и да намерим проблема :)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

nedko666

  • Гост
Re:Мистик на мрака
« Отговор #3 -: Септември 18, 2011, 10:42:10 pm »
аз му пратих лично ама гледам че е нов и най-вероятно не знае къде да гледа :D

кажи си героя да хвърля 1 око и да намерим проблема :)

Ghost-

nedko666

  • Гост
Re:Мистик на мрака
« Отговор #4 -: Септември 18, 2011, 10:45:15 pm »
ами със силно парти от наемници  ;)

e аз имам 5 наемници..

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Мистик на мрака
« Отговор #5 -: Септември 18, 2011, 10:59:28 pm »
значи.. ти си 38 левел(т.е. не си в началото на категорията)и ако искаш да минеш приключенията трябва да намериш по добри наемници и да ги облечеш колкото да не стоят голи като пушки :)трябва да си намериш поне още 2 ловеца на мястото на 2-та воина(остави само този с провокация)като е задължително да имат орлово око и залп.. ловеца,който си наел не е от най-добрите но няма смисал да преобличаш цялото парти за 2-3 битки..преследвача трябва да има малко повече точност-опитай се да му я набавиш като намериш няколко добри бижута :) сега героя..незнам как си с диамантите но ако имаш 15 диаманта ще е хубаво да си преразпределиш точките-сложи 5 на командир на наемници и 5 на вътрешна концентрация после вдигни болест,замъгляване,отровен облак,проклятие на мрака и маисторство с проклятията на макс,а останалите точки(не знам колко са)остави на вцепеняване и маисторство с тояга :) тва беше от мен :)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

nedko666

  • Гост
Re:Мистик на мрака
« Отговор #6 -: Септември 18, 2011, 11:07:37 pm »
значи.. ти си 38 левел(т.е. не си в началото на категорията)и ако искаш да минеш приключенията трябва да намериш по добри наемници и да ги облечеш колкото да не стоят голи като пушки :)трябва да си намериш поне още 2 ловеца на мястото на 2-та воина(остави само този с провокация)като е задължително да имат орлово око и залп.. ловеца,който си наел не е от най-добрите но няма смисал да преобличаш цялото парти за 2-3 битки..преследвача трябва да има малко повече точност-опитай се да му я набавиш като намериш няколко добри бижута :) сега героя..незнам как си с диамантите но ако имаш 15 диаманта ще е хубаво да си преразпределиш точките-сложи 5 на командир на наемници и 5 на вътрешна концентрация после вдигни болест,замъгляване,отровен облак,проклятие на мрака и маисторство с проклятията на макс,а останалите точки(не знам колко са)остави на вцепеняване и маисторство с тояга :) тва беше от мен :)

да ама тва майсторство с проклятие много дух иска само за една битка ми зима .. БАЯ.. а аз ако трябва да се бия поне 10.. нз дали и 4-те раници ще ми стигнат. ми аз сам качил 5 командир на наемници. 4 вътршна конц. болест ми е на макс доколкото ми позволява да дигам сащото е и за замъгляването и за вцепеняване и загуба на фокус и няколко точки за майсторство с тояга имам сащо 4 точки контра атака и 3 мистична въртележка.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Мистик на мрака
« Отговор #7 -: Септември 18, 2011, 11:15:20 pm »
да ама тва майсторство с проклятие много дух иска само за една битка ми зима .. БАЯ.. а аз ако трябва да се бия поне 10.. нз дали и 4-те раници ще ми стигнат. ми аз сам качил 5 командир на наемници. 4 вътршна конц. болест ми е на макс доколкото ми позволява да дигам сащото е и за замъгляването и за вцепеняване и загуба на фокус и няколко точки за майсторство с тояга имам сащо 4 точки контра атака и 3 мистична въртележка.

видях как са ти точките и според мен не са много добре разпределени..болест,замъгляване и отровен облак+маисторство с проклятията са ти задължителни просто..жцепеняването също трябва да тие на макс а относно проклятието на мрака-има една опция в мен'то герой-->умения срещу уението има бутон "умението да не се ползва в битка" така че можеш да го пускаш само последната битка :) ама първо си наемри 2 наемника както ти казах и пробваи а ако не стане можеш да пробваш с преразпределянето :) успех :)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Мистик на мрака
« Отговор #8 -: Септември 18, 2011, 11:18:32 pm »
всъщност ако не си ползвал безплатното преразпределяне на точките може да го използваш сега за да не си хабиш диамантите виж дали над бутона за преразпределяне ти пише 0 диаманта ако е така си късметлия  ;)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

nedko666

  • Гост
Re:Мистик на мрака
« Отговор #9 -: Септември 19, 2011, 12:50:57 am »
всъщност ако не си ползвал безплатното преразпределяне на точките може да го използваш сега за да не си хабиш диамантите виж дали над бутона за преразпределяне ти пише 0 диаманта ако е така си късметлия  ;)

е аз вече го ползвах , но имам диаманти

nedko666

  • Гост
Re:Мистик на мрака
« Отговор #10 -: Септември 19, 2011, 12:53:14 am »
видях как са ти точките и според мен не са много добре разпределени..болест,замъгляване и отровен облак+маисторство с проклятията са ти задължителни просто..жцепеняването също трябва да тие на макс а относно проклятието на мрака-има една опция в мен'то герой-->умения срещу уението има бутон "умението да не се ползва в битка" така че можеш да го пускаш само последната битка :) ама първо си наемри 2 наемника както ти казах и пробваи а ако не стане можеш да пробваш с преразпределянето :) успех :)

а щях да питам.. какво точно дава тая ловкост кво означава oпределя скороста на героя по време на битка.. какво ще рече това....

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Мистик на мрака
« Отговор #11 -: Септември 19, 2011, 06:00:08 am »
дава по-голям шанс за избягване на удар. да го избегнеш а не да го блокираш има разлика. на мистиците и стрелците е задължително ловкостта да е висока защото не носят на толкова бой колкото воините.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)