Автор Тема: Маркиране на наемници  (Прочетена 1495 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Маркиране на наемници
« -: Септември 19, 2011, 09:44:00 am »
Когато ти умре наемник в многостепенна, и го съживиш с елексир на живота, за следваяата битка той е демаркиран! Не знам винаги ли е било така (мисля че преди не е беше), или е някакво нововъведение, но днес по инерция се метнах на един бос със 4 наемника. Другото масово явление е, да плячкосаш някой само с героя :). Не е ли по-логично наемниците да са маркирани по подразбиране, вместо обратното?
Другото което ми направи впечатление, са кървавите предмети от награди (тези з по 30 здравина). При загуба, тия предмети си губят процентното здраве на общо основание. Така за 4-5 битки, докато надушиш тактиката за дадената зона, и предмета ти е духнал. Предлагам да се направят да губят по 1 здраве на битка, независимо дали печелиш или падаш. Мисля че 30 битки са достатъчно малко, ако се опасявате от фермене.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Маркиране на наемници
« Отговор #1 -: Септември 19, 2011, 03:30:41 pm »
Когато ти умре наемник в многостепенна, и го съживиш с елексир на живота, за следваяата битка той е демаркиран! Не знам винаги ли е било така (мисля че преди не е беше), или е някакво нововъведение, но днес по инерция се метнах на един бос със 4 наемника.


Винаги е било така, просто след като го съживиш кликаш на "Карта" и съживения е активен отново..........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Маркиране на наемници
« Отговор #2 -: Септември 19, 2011, 03:34:24 pm »
Че е жив, жив е. Обаче не е маркиран по подразбиране.