Автор Тема: плячка  (Прочетена 5537 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
плячка
« -: Септември 21, 2011, 06:44:26 pm »
може ли да попитам как герой 56 ниво може да удари герой 63 ниво и защо да не може обратното,биеш се в зоната уж всичко чисто и изведнъж те удари някой няколко нива по малко от теб и те е победил даже
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #1 -: Септември 21, 2011, 06:46:38 pm »
може ли да попитам как герой 56 ниво може да удари герой 63 ниво и защо да не може обратното,биеш се в зоната уж всичко чисто и изведнъж те удари някой няколко нива по малко от теб и те е победил даже
Ами нормално е ти си в зона виждаш само играчи 7ма категория като си 63 ниво.Обаче в зоната ако има някои 5-6 категория той те вижда и съответно може да те нападне.
Играта провокира малките да нападат големите,но не и обратното  ;).

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #2 -: Септември 21, 2011, 06:56:08 pm »
винаги малките бият и после се подиграват,поредната недообмислена игрова схема,добре си беше преди всеки да си ходи по своите зони(всяка жаба да си знае гьола)когато ме удари някой 10 нива по малък от мен ме мачка а когато нападна някой в зоните с 3-4 нива по голям модификатора пак обратно кога ще има нещо логично направено,преди имах питане защо стрелците ми пропускат толкова често и ми бе отговорено, защото противника е 3-4 нива повече от тях,взех наемници 6 нива повече от противника и пак същата работа при същите показатели и сега пак не виждам логика малките да бият големите  ???
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #3 -: Септември 21, 2011, 06:59:04 pm »
Ами според мене пък няма логика някои 69 ниво да удря някои 25 ниво постоянно и да го отказва от играта.Според теб щом има логика добре.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #4 -: Септември 21, 2011, 07:11:49 pm »
има логика 7-ма категория да се бие със 7-ма категория както и другите,преди защо не можеше да ходиш другаде преди да си вдигнал категория,това е логика а не просто да кажеш пак нещо в защита на играта,и няма наистина логика долна категория да побеждава горна,как тогава ние ако ги ударим ще ги откажем от играта щом те ни удрят и побеждават  *hihi*
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #5 -: Септември 21, 2011, 07:19:28 pm »
Твоята логика я знаем спокойно.Преди си е за преди нещата се променят вземи да свикваш най-после.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #6 -: Септември 21, 2011, 07:24:56 pm »
абе ти и митика за адвокати на играта ли се вживявате,никой не ти иска мнението,когато станеш модератор се меси искам те да отговорят ако може ако не такива като теб не искам да ме учат,не знам ти откога я играеш тази игра но аз съм я почнал от начало и в момента съм първи по опит така че имай малко уважение ветераните навсякъде би трябвало да са на почит  :P
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #7 -: Септември 21, 2011, 07:29:57 pm »
абе ти и митика за адвокати на играта ли се вживявате,никой не ти иска мнението,когато станеш модератор се меси искам те да отговорят ако може ако не такива като теб не искам да ме учат,не знам ти откога я играеш тази игра но аз съм я почнал от начало и в момента съм първи по опит така че имай малко уважение ветераните навсякъде би трябвало да са на почит  :P
Не мога да разбера защо все когато не ти отърва нещо ме правиш адвокат на играта?Може би ще обясниш това?
А уважение се печели,но не с някакви мизерни битки и фалшива слава и самочувствие.Така,че когато си го заслужиш повярваш ще го получиш.До тогава има много време обаче порасни малко преди това,обаче не само на години.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #8 -: Септември 21, 2011, 07:34:04 pm »
Брейй, ти си бил много голям бе! Значи ти можеш да нападаш по-слаби а те немогат. Аз като съм с екипировка на героя и наемниците 65- а ти с 65+ не е ли същото като да нападаш по-ниска категория играч? Аз нали не обичам да говоря ей така, разгледах ти херотата, и ще ти кажа че какъвто и да си неможеш да биеш герой по-ниска категория без наемници. Не бъди алчен ветеране, оставяй малко злато за надници  8)
« Последна редакция: Септември 21, 2011, 07:37:13 pm от helllfire »

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #9 -: Септември 21, 2011, 07:53:30 pm »
може ли да попитам как герой 56 ниво може да удари герой 63 ниво и защо да не може обратното,биеш се в зоната уж всичко чисто и изведнъж те удари някой няколко нива по малко от теб и те е победил даже
:D :D :D :D :D  q se razrevi sega W    
[Войн]
framel
   60    56    Виж    
4    W    
[Войн]
valldim
   61    56    Виж    
5    W    
[Войн]
VOIVOD
   63    56    
« Последна редакция: Септември 21, 2011, 07:57:53 pm от vitq »
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

pithtath

  • Гост
Re:плячка
« Отговор #10 -: Септември 21, 2011, 08:08:50 pm »
Всеки си ходи по зоните framel, освен че високите категории могат да ходят и в ниска категория зони. Ако искаш да не те удрят дечица - стой си в зоните на кат. 7.
А друг е въпросът, че отдавна трябваше да направят всеки да ходи където си желае за плячка.
А съвсем нормално е на висока кат. да не е разрешено да удря ниска. И съвсем нормално е да е разрешено обратното.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #11 -: Септември 21, 2011, 08:32:48 pm »
нормално е както на вас ви е угодно  8)
с полицай,радио и mitika не се спори

pithtath

  • Гост
Re:плячка
« Отговор #12 -: Септември 21, 2011, 08:52:16 pm »
Предполага се, че по-високите категории са по-силни. Каква е разликата дали те е нападнал някой кат. 5, 6 или 7?

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #13 -: Септември 21, 2011, 08:59:50 pm »
Предполага се, че по-високите категории са по-силни. Каква е разликата дали те е нападнал някой кат. 5, 6 или 7?

Никаква,това е една голяма конспирация срещу фрамел,на всички ни е гадно но се правим ,че ни е хубаво вече 3 години,но засега само той има смелостта да говори за големия заговор.Но той като стар и опитен играч вече разкри иволвер и митика...адвокатите на екипа лъснаха,ти сигурно си някой от програмистите,аз съм измислил играта,но се правя на потребител.....нямам търпение за още пикантни разкрития.....

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:плячка
« Отговор #14 -: Септември 21, 2011, 09:11:14 pm »
всички показатели са само за да има с какво да се замазват очите,мога да дам десетки доказателства за абсолютни абсурди,тука и преди казах е като при ротативките сядаш като си мислиш че имаш шанс но % си е нагласен за загуба,никога при показатели в наша полза не сме имали толкова успешни удари,блокове и избягвания както ако е обратното,преди имаше една тема абсурди.com май ще трябва пак да се направи но да не се трият доклади и мнения на играчите,отивам в зона и всички наемници и героя ми по всички показатели и умения превъзхождат във всяка 1 точка боса но пак падам(абсурди,com) *hihi*
с полицай,радио и mitika не се спори