Автор Тема: Приключенски терзания  (Прочетена 17190 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #60 -: Септември 23, 2011, 09:26:37 am »
Шамана сега не, след рестарта може. Идеята сам герой да бие бос е възможна само с перфектни епични кървави оръжия, които да притежават точно определени показатели. Самото им изкарване е въпрос на късмет и едва ли ще се пробвам. Моето предизвикателство ще е да ги победя с пълно парти без кървави оръжия, което само по себе си е достатъчно трудно с преследвач за главен герой.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #61 -: Септември 23, 2011, 09:59:11 am »
Само за един час доктора ще стане фен на ИХ ще цъка всяка свободна минутка и ще ме пита за какво ли не в скайп когато съм на линия  :D
Запази си диамантите и недей опитва повече да го минеш с това парти само се набутваш. Имаш противник - АНАЛИЗАРАЙ ГО!
Намираш слабите му места, подбираш съответния клас който е най-подходящ за случая, обличаш го с необходимата екипировка /атрибурите трябва да са сметнати предварително- шанс за избягване, за удар, мин и макс. поражения, с крит, без крит, чисти поражения и средно аритметично за битката/. След всичко това симулираш с изходящите стойности битката. Ако всичко е точно ще ти остане само да отидеш и да му покажеш как става :)
досега в никоя категория сам герой не е побеждавал бос това да го победи 1 герой ще е с помощ зад кулисите.с такива показатели означава да му нанася 30 000 на удар защото повече от 3 пъти няма да и избяга при нейната точност,стига сте си говорили глупости,давам доклад как с 1 герой,3 ловеца и 2-ма преследвача при смъкване на живота и в началото с 25 000 тя остава накрая със 41 000,този който прави такива противници трябва и да ги тества и наградите наистина трябва да са добри(колкото пъти и да пиша за тях никой не ги коментира)глупостите които се правят са очевидни с всяка категория показателите на противниците са увеличават многократно с всяка категория а нашите със минимален процент,колко категории обхвата не е увеличаван,дяволския арбалет обхват 5,поражения 258-389,ловкост 12,точност 12-------олекотен стреломет обхват 5 поражения 340-523,ловкост 14,точност 14,разликата не е голяма при огромното увеличение на показателите на противниците,даже и ни намалиха пораженията понеже сме прекалено силни а после и техните,логика пак 0къда са вече феновете на играта-един мой познат фен копуваше по 10 000 диаманта на месец,друг наливаше по 3-4 000 лв.в саюза си сега и двамата след като са дали толкова средства вече не играят,предпочетоха да не си хабят нервите вече,много лесно ще се раздвижи пак играта и ще стане развлекателна но има много инати и по техния път не всички продължават да вървят
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #62 -: Септември 23, 2011, 10:22:24 am »
Просто наеми преследвачи ниво 69. Ако имаш място, разбира се. Така ще спестиш от качването на прекалено голяма ловкост. А ако намериш конфигурацията:

Оръжия 7, майсторство с мет. ножове 10 и избягване 7 - може да се концентрираш само върху критичния. Дори и малко повечко сила може да си позволиш да вдигнеш. Все ще ти е от полза. На първо време си сметни колко критичен ти маха ловкостта на тарантулата. След това можеш да мислиш как пък да докараш нейната успеваемост до 25%.
Ако искаш мога и да подчертая по-важното  *hihi*
« Последна редакция: Септември 23, 2011, 10:24:01 am от helllfire »

pithtath

  • Гост
Re:Приключенски терзания
« Отговор #63 -: Септември 23, 2011, 10:24:09 am »
1. Ако helllfire не бие сам тарантулата - ще го направя аз. Обречена е вече. И нека да е ясно, че това може да стане само с главен герой преследвач.
2. И framel, престани да постваш битки, където продължаваш да упорстваш и да ползваш арбалетчици срещу тарантулата. Много плахо си използвал само един преследвач при това крайно недъгав. Много те моля. Имам по-добри в кат. 5, и с почти същите щети...и...ками няма да помогнат, само метателни ножове!
« Последна редакция: Септември 23, 2011, 10:30:37 am от pithtath »

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #64 -: Септември 23, 2011, 10:39:46 am »
а защо не коментирате крайно недъгавите награди и ние да не сме милионери та искате нашите наемници да станат като богове,какви са тези мисии невъзможни,я се огледайте колко играча има добре облечени,повечето са пълна скръб понеже нямат никакви възможности и само си съществуват в играта,а и щом имаш страхотен преследвач мини само с него като компания приключенията в твоята категория,говоря винаги като едно цяло за играчите а не за 1-2 ненормални играчи,за тях ли се прави всичко,играта си е ъсипана отвсякъде отдавна и всеки го знае,защо не направите 1 анкета да видите освен адвокатите на играта колко ще защитят нововъведенията,щом има нововъведение трябва да се допитат потребителите и да се види те как ще реагират,поне това се прави навсякъде където има средно интелигентни народи
с полицай,радио и mitika не се спори

pithtath

  • Гост
Re:Приключенски терзания
« Отговор #65 -: Септември 23, 2011, 10:46:51 am »
Не мога да мина сам нито едно приключение в кат. 5., тъй като ако босовете излизат сами, то те не могат да се преодолеят само от главен герой. Но за финалната стъпка в кат. 7 при тарантулата - ще мога. Не е нужно да си милионер, за да се облечеш добре.

Имате кървав кристал в крайна сметка в кат. 7. Трябват ти по две прекрасни ножки за всеки преследвач и бижута. + какви да е брони с ловкост и точност, за да изпълниш условията. За това не трябва да си милионер.
« Последна редакция: Септември 23, 2011, 10:55:05 am от pithtath »

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #66 -: Септември 23, 2011, 11:02:38 am »
във 6-та има сам мамут него пробвайте с герой 6-та,и в 5-та нямаше ли пак сам мамут накрая,и колко излиза екипирането на 1наемник със кървава екипировка я се вземете малко в ръце че вече прекалявате

   Наемник    Клас    Ниво    Надница
   25    Стрелец    67    27924
   26    Стрелец    64    25576
   27    Войн    67    33828
      Позиция на Пазителя (30%)
     Без използване на бойна позиция
   30    Стрелец    67    31194
   Merc    Стрелец    67    47662
 
Общо надници:    166184

това как се коментира
една задача давам за пример победи 12 врагове в еди къде си награда от 100-150 000 злато трябваха ми 20 битки за да завърша задачата и даде 131 000 злато това не е ли срамота за награди 7-ма  :'(
с полицай,радио и mitika не се спори

pithtath

  • Гост
Re:Приключенски терзания
« Отговор #67 -: Септември 23, 2011, 11:12:35 am »
...тъй като ако босовете излизат сами, то те не могат да се преодолеят само от главен герой...

Не четеш, framel.

Мисля, че екипът е доста несправедлив по отношение на това, че прави играта удобна за framel и крайно неудобна за pithtath. Един единствен мижав бос (тарантулата) се появява, който да може да се преодолее с преследвачи, и него искате да орежат. Нямам писмена вече просто...

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #68 -: Септември 23, 2011, 11:22:17 am »
framel, не ме разбирай погрешно, аз не съм Нео и със сигурност не живея в матрицата :) Това което ти пишем тук има за цел да ти помогне. Не го правим защото се мислим за велики или защото си нямаме работа, ние сме редовни играчи също като теб. Епичния бос предполага епични усилия, но не задължително епична екипировка. Иска се малко мисъл и желание. За разлика от оръжието  броните и бижутата може да са редки и легендарни. Твоето парти може да е много добро, но за тук не става. Питх няколко пъти ти написа как ще стане. Последен жокер от мен - ако за мистик и стрелец е задължително парти с преследвачи, то свирепия и пазителя могат да минат и с ловци. Не е необходимо нещо фантастично, трябва само малко да се помисли.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #69 -: Септември 23, 2011, 11:52:08 am »
всеки герой има парти с което сформира отряд за масово унищожение на гадове:) въпроса е в това че някои хора не си правят сметката да разбират от всеки един клас герой/мерк; оръжие и боен стил с дадените умения. не защитавам играта обаче адски много ме кефи фактта че е като шаха иска много мислене. сядам и си размърдвам мозъчните клетки и същевремнно си отпочивам от деня а не да сетя да затъпявам пред компа както става в други игри. човек не може да почне научен кое как но при малко желание може да намери с кой да говори. всяко едно оръжие изисква дадени умения. при яростния може да вдгнеш за 2 оръжия и да ползваш само мечове и ками но пък може и да вдигнеш за яростен замах и да му сложиш копие. при достатъчна точност и яко копие битката може да приключи преди да е започнала. пазителя може също да се развие като преследвач. ловеца до трета може да е мачка с арбалета но от там нагоре се почва с лък защото -20%л/т няма как да се компенсират. за да победиш трябва да отцелееш а не само да хвърляш канонади от удари. арбалети на еркове може се сложат само за босове като костенурки защото там минуса не се усеща. за тарантулите и подобни арбалета си е чисто самоубийство. преследвача си вика човек давай с камите имат блок дават повече точност не им падат щетите. е и аз си го мислех това преди ама си промених мнението. сега съм за мет. копия и мет. ножове заради продължителното прицелване. при яки оръжия може да приключиш боя с един удар. мистика може да е боец може да е лечител може и да е чист маг а може да бъде и боен маг. въпрос на избор. стратегии бол но иска мислене и познаване на силните и слабите страни на тези стратегии защото излезеш срещу бос срещу който стратегията е слаба не си нищо повече от камикадзе.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #70 -: Септември 23, 2011, 12:08:27 pm »
Не четеш, framel.

Мисля, че екипът е доста несправедлив по отношение на това, че прави играта удобна за framel и крайно неудобна за pithtath. Един единствен мижав бос (тарантулата) се появява, който да може да се преодолее с преследвачи, и него искате да орежат. Нямам писмена вече просто...
кое е удобно за мен не разбрах,нямаш си и представа колко са ми излезнали всички наемници и героя,и на пръсти се броят хората с така добре екипирани наемници и герой и с такива умения,нали редовно разглеждам всички които са на по предни места  в класацията,и пак не коментирате наградите и какви са тогава тези комплекти от дроп които се падат да ходим с тях да бием 1-ва категория ли за какво изобщо се пускат,мислите си че като битките,ремонтите и цените се дигнат баснословно много ще се пускат повече смс-и но ефекта стана обратен,преди се скъсвах да майсторя о поръчка но сега за 6 месеца да съм правил на 2-3 човека,майсторите си седят,на аматьора от 3 дена не съм изхарчил и 1 ход,а е на комплекти в 6,7 категория макар че даже няма и лентички,валлдим същата работа майстор на епични във всички категории а на комплекти 6,7 категория и даже няма и 1 лентичка и той седи за кураж да го имам,всичко се съсипа и пак не си го признавате по добре си мълчете и си четете оплакванията без да ги коментирате.и не само аз се оплаквам във форума
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #71 -: Септември 23, 2011, 01:04:00 pm »
на какъв език трябва ти каже човек че колкото и перфектни да са арбалетчите няма как да бият тарантулата и други босове от нейния тип. досущ дрънкаш като един колега ее кой съм аз вдигам 100кг от лежанка без проблеми няма начин някой да ме бие. с една подсечка така хубаво го накарах да си размаже носа в пода че чак ходи при мед. сестрата от много фукане. а да видим тебе колко пъти босове трябва те използват за метла преди да вземеш да четеш какво ти се пише а не да си знаеш само твоята.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #72 -: Септември 23, 2011, 01:24:47 pm »
на какъв език трябва ти каже човек че колкото и перфектни да са арбалетчите няма как да бият тарантулата и други босове от нейния тип. досущ дрънкаш като един колега ее кой съм аз вдигам 100кг от лежанка без проблеми няма начин някой да ме бие. с една подсечка така хубаво го накарах да си размаже носа в пода че чак ходи при мед. сестрата от много фукане. а да видим тебе колко пъти босове трябва те използват за метла преди да вземеш да четеш какво ти се пише а не да си знаеш само твоята.
абе ти малоумен ли си,ай ти не четеш какво пиша,казвам че вече играта не е рентабилна във всяка гледна точка нищо не се дава а само се иска,я разгледай саюзите кажи ми колко грача има добри останаха само (евала им правя от саюза на зелосите)само те са се нахъсали да са номер 1 но и при тях има играчи с по 10-15 героя,казвам че не искам да бия тарантулата а че играта трябва да се направи приятна за всички а не за група хора със големи възможности,целта каква е да останат героите а да се прогонят хората това искам да разбера,само при зелосите останаха добри герои(не искам да обидя другите саюзи)но заради тези промени 99% от играчите отидоха на дъното
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #73 -: Септември 23, 2011, 01:28:34 pm »
Никаква,това е една голяма конспирация срещу фрамел,на всички ни е гадно но се правим ,че ни е хубаво вече 3 години,но засега само той има смелостта да говори за големия заговор.Но той като стар и опитен играч вече разкри иволвер и митика...адвокатите на екипа лъснаха,ти сигурно си някой от програмистите,аз съм измислил играта,но се правя на потребител.....нямам търпение за още пикантни разкрития.....
ето тази е насоката на играта,и много още я разбират но им е писнало да спорят с телевизора четете какви са почти всички теми във форума,макар че вече почти не се пише,аз дето ви давам теми за свободни сичинения,и мога да ви гарантирам че между ушите имам достатъчно мозък не ме мислете за глупав  8)
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #74 -: Септември 23, 2011, 01:38:07 pm »
добре де викаш това което казал питх е само за преследвач ами веднага ще ти дам един пример. ако си воин с две оръжия едни добри мечове ти гарантират поне 4к щета ако не си забравил точността и имаш крит и от двата меча едни 5 преследвача с прицелване 2 оръжия м. с мет. ножове 10 и яки ножки ще свалят достатъчно живот за да можеш ти да я довършиш. пазител също може да я мине с як меч и брони заедно с 5 ловеца с изтрел в главата орлово и унищожител също не е лоша идея да нацепят боса и ти да му видиш сметката накрая може и 4 ловеца с преследвач или яростен с замаха и м. с копие.
ловеца и преследвача си е ясно :) едни с други се допълват яко. ако си светъл мистик според мен тактиката ще е като с пазителя само че с тояга и прилична броя яко на ловкост дано те проусне достатъчно пъти за да я убият мерковете. тъмния с вцепеняването и проключтието даже ще помогне на мерковете. мерк с вцепеняване може да се потърси и за другите класове. това е в общи линии тактиката според мен срещу бос срещу който повече 1-3 рунда няма да изкараш. щом той те убива в за затова време трябва комбинация която да убие него преди да успее да удари.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)