Автор Тема: Приключенски терзания  (Прочетена 17186 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Приключенски терзания
« Отговор #75 -: Септември 23, 2011, 03:54:16 pm »
Не знам тъмен маг с обратни поражения на 5 дали няма да е от полза при тарантулата? Какъв % щети ще връща към противника? Някой пробвал ли е?
Защото ме съмнява парти от 5 преследвача да издържат на въртележката.Ще трябва се комбинира екип от професионалисти  :D

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #76 -: Септември 23, 2011, 03:55:10 pm »
досега със всичките ми герои 3-ма мистици и 3-ма воини съм завършил всички приключения до 7-ма категория даже и първото в 7-ма,целта е да убиеш боса преди да те доближи понеже колкото и ловкост да имаш най много 3 пъти да пропусне а после с 1 удар те смачква,с валдим единия ми войн за шамана сложих даже 2 ками и всички точки на точност,докарах 730 точност и сила 362 и при негова ловкост 620 и блок 120 и  4 пъти му избегна ударите ,5 пъти го блокира и успя 3 пъти да понесе удари,значи от 12 удара 3 успешни,при обратна конфигурация каква ли ще е статистиката и това бяха най успешните ми атака от 10 ходения,не казвам той колко пъти ме е ударил а с тези показатели аз колко % имам успешни точността минава неговата ловкост както и силата блока и пак сметките грешни
с полицай,радио и mitika не се спори

pithtath

  • Гост
Re:Приключенски терзания
« Отговор #77 -: Септември 23, 2011, 04:00:27 pm »
...целта е да убиеш боса преди да те доближи...

Да, и досега щом си успявал, значи играта е построена за теб и против мен, защото аз всеки път трябва да си намирам арбалети и дори да наемам ловци, ако се наложи. Кой сега е ощетеният? А? М? Аз милионер ли съм?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #78 -: Септември 23, 2011, 04:55:36 pm »
Не знам тъмен маг с обратни поражения на 5 дали няма да е от полза при тарантулата? Какъв % щети ще връща към противника? Някой пробвал ли е?
Защото ме съмнява парти от 5 преследвача да издържат на въртележката.Ще трябва се комбинира екип от професионалисти  :D
много просто ако ги удари умират. хватката с тях е следната. тарантулата използва въртележката едва в ръкопашен бой. ако ножките са поне 2 обсег прицела сваля с 1 остава 1 обсег. при това положение имат шанс да и направя комбинирана атака с критове. ако успеят да ги направят достатъчно мощни сумарните щети от тях или ще съборят тарантулата или ще е достатъчен един удар от героя и е доло преди още да е успяла да атакува. минуса на тази тактика че героя трябва да е така екипиран за да избегне въртележката или да издържи един удар за да не се убият взаимно. това при положение че е воин. ако пък намериш ножки с бонус обсег за да имат 2-3 удара преди въртележката вече е я отпиши.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #79 -: Септември 23, 2011, 05:03:06 pm »
много просто ако ги удари умират. хватката с тях е следната. тарантулата използва въртележката едва в ръкопашен бой. ако ножките са поне 2 обсег прицела сваля с 1 остава 1 обсег. при това положение имат шанс да и направя комбинирана атака с критове. ако успеят да ги направят достатъчно мощни сумарните щети от тях или ще съборят тарантулата или ще е достатъчен един удар от героя и е доло преди още да е успяла да атакува. минуса на тази тактика че героя трябва да е така екипиран за да избегне въртележката или да издържи един удар за да не се убият взаимно. това при положение че е воин. ако пък намериш ножки с бонус обсег за да имат 2-3 удара преди въртележката вече е я отпиши.
Че нали ножките имат максимум по 2 обсег?С продължителното прицелване стават с 1 обсег.И ще разчиташ на този 1 обсег и с надеждата и 5те преследвача да уцелят и да бутнат 105к кръв ли?Да не забравяме и умението гигант на тарантулата което все пак действа на ножките и въпреки на 1во ниво пак ще сваля доста щета.и какво ще стане когато този обсег свърши?Една въртележка и 1-2 преследвача са долу.Ако имаш късмет няма да има вцепенени поне за да пропуснат и те рунд.И на следващият рунд си долу и ти.Тези преследвачи по колко крит вкарват на тая тарантула,че с 5 удара искаш да свалиш толкова кръв?

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #80 -: Септември 23, 2011, 05:15:55 pm »
тия преследвачи трябва да правят над 15к крит за да може боса да падне при главен герои свиреп войи...обаче продължителното прицелване не е сигурно и нищо чудно тарантулата да избегне един-два удара-все пак дават 100% шанс за критичен удар,не 100% за успешен..май наистина би било по лесно за главен герои мистик на тъмнината-като му махне 'гигант' и аз бих ползвал наемници без продължитело прицелване,но да имат шанс за критичен удар 50%,и ако имаш късмет може и да го вцепениш и да го биеш  *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Приключенски терзания
« Отговор #81 -: Септември 23, 2011, 05:19:09 pm »
ако правят 15к крит може и да стане работата  :D само не знам от де ще ги намериш тия терминатори да вкарват 15к крит на гигант :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #82 -: Септември 23, 2011, 05:24:15 pm »
5к крит правеше преследвача на gogo75 преди малко му гледах битката.Не помня обаче с колко щета беше точно самия преследвач.Ако му се сложат перфектни кървави оръжия може да докара прилични щети при крит.
И главен герой войн с боен вик + 4 преследвача само с кървави оръжия макс щети + тъмен маг с вцепеняване и се надяваш мага да вцепени тарантулата в първите 3-4 рунда,а преследвачите да бият само критични удари и ще падне от раз  :D :D.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #83 -: Септември 23, 2011, 05:25:56 pm »
най-добрия начин да се победи боса е войн да ползва тъмен маг с проклятие на мрака(преди имаше такива наемници и ако някои е запазил тук може да му е от най-голяма полза) *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #84 -: Септември 23, 2011, 05:28:44 pm »
може да погледнете и битката с тарантулата която е преди боса тя също може да се анализира и тя е интересна,оставил съм я да се гледа нямам намерение да се бия скоро,тази тарантула е само със 20 ловкост и от всички удари на стрелците има само 1 критичен,на последната битка преследвача със 1000 точност и шанс за критичен удар 165% от 3 удара успява с 1 критичен,при ловкост 800 и избягване 7(това умение съм скептичен че изобщо действа)избягва 1 удар и е вън от битката,другия дето е с ками успява да избегне 1 удар и да блокира друг и той вън,има ловкост 640 и избягване 7,просто давам сравнения на тези които ще ходят да си правят сметката

да не забравяме че има обещание да се мине тарантулата само с 1 герой преследвач без наемници  *hihi*
« Последна редакция: Септември 23, 2011, 05:31:01 pm от framel »
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #85 -: Септември 23, 2011, 05:31:57 pm »
ней. по-горе споменах за с по 2 ножки и както каза питх да имат към 4к макс щета. и казах че е за отписване защото може да я биеш а дали зара ще го допусне е друг въпрос. ако имате идея как да падне преди да е направила просвувата си въртележка казвайте. в всяка игра с герои която съм играл имаш ли си работа с опонент като тарантулата търсиш тактика да го удариш и свалиш пръв не го чакаш да те подпука. просто мисля как може да стане с нейните камъни по нейната глава. пък и никъде не съм написал че преследвачите огма ще отцелеят а поне да я ранят достатъчно за да я събори героя преди да му е видяла сметката. и изброих по-горе кое смятам че може я събори. яростни със замаха и копия преследвачи с прицелване или хайде с адски много шанс за крит и яки ножки може се опита и с мет. копия и щит за да има шанс за блок защо не. ама колкото и да си напъвам мозъка не виждам тактика която да не изксва късмет. ако някой знае такава ще го изслушам нямам нищо против. иманно заради такива главоблъсканици играта ме кефи. омръзнало ми е от игри които слагат такива тъпи чудовища за противници че само да си се екипирал и сложил точките където трябва което също е улеснено и те са доло.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #86 -: Септември 23, 2011, 05:49:36 pm »
преследвача има ножки с по 12 ловкост и точност=24 точност и 24 ловкост от комплекта на горянина амулета е с точност 22
бонуси от пълния комплект:   Точност +46, Критичен удар +18%, Сила +54
комплекта на съвършенството
каска 28 точност и 28 ловкост
броня точност 14 ловкост 35
ботуши точност 13
наметало точност 9
ръкавици точност 23 и ловкост 23
бонуси от пълния комплект:   Ловкост +46, Точност +46, Сила +46, Здраве +2400, Броня +3200
колан точност 24 ловкост 12
пръстени общо с точност 78 ловкост 54

има стелт 5,избягване 7,майсторство с метателни ножки 10,майсторство с 2 оръжия 7

другите бонуси на частите не съм ги дал
кажете какво още да направя по преследвача
ако продам екипировката ще купя 1 епичен чук без да ходя да се бия,и казват че бил слаб,аз всеки ден се сблъсквам със такива преследвачи  >:(
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #87 -: Септември 23, 2011, 06:40:02 pm »
910(690) ловкост + избягване 7 = 75% шанс за избягване
1380(1048) ловкост без избягване = 75% шанс за избягване
1260(960) точност = 100% шанс за успешен удар
176(146) критичен = 50% ефективен в битка
статс за преследвач срещу тарантулата
В скобите са стойности за свиреп след -24% боен вик.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #88 -: Септември 23, 2011, 06:41:38 pm »
другите бонуси на частите не съм ги дал
кажете какво още да направя по преследвача
Супер си е като умения е като 5та категория,а комплект от дроп идеално повече надали може се напраи  :D

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #89 -: Септември 23, 2011, 06:59:21 pm »
910(690) ловкост + избягване 7 = 75% шанс за избягване
1380(1048) ловкост без избягване = 75% шанс за избягване
1260(960) точност = 100% шанс за успешен удар
176(146) критичен = 50% ефективен в битка
статс за преследвач срещу тарантулата
В скобите са стойности за свиреп след -24% боен вик.

Сигурно ли е, че избягването се добавя като процент към вече изчисленият шанс ловкост/точност?
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!