Автор Тема: Приключенски терзания  (Прочетена 17169 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #90 -: Септември 23, 2011, 07:31:20 pm »
Супер си е като умения е като 5та категория,а комплект от дроп идеално повече надали може се напраи  :D
всичко е от изработка не е от дроб даже и епични има просто съм писал само точността и ловкостта,и за 200 диаманта за рефреши и от 3 месеца проверяване всеки ден по всички таверни по добър не съм намерил,нали за тази цел се пуснаха новите умения да не се намират лесно добри наемници,много философи а като им гледам екипировката и тази на на наемниците е за 50 диаманта общо,на чужд гръб лесно е да се присмиваш изкарай нещо по добро и тогава говори,на пръсти се броят тези с качествени наемници и герои
едната кама е със поражения 150-748,обсег 1+1,минимални поражения +111,критичен удар 24%,другата  поражения 115-573,обхват 1+1,критичен удар +25%
от комплекта имам бонус още 18% критичен може да се желае повече поражения на едната ножка но който майстори той знае как се изкарва по поръчка,за мечове изхабих 6 чука това са 300 проби и едвам изкарах 4 каквито исках,една изработка на кървав предмет колко излиза та се правите на чукнати,е пробвай да облечеш 5 наемника и герой с кървави и то да са избрани
и да питам ако някой бие тарантулата какво ли ще избере да вземе епичния чук или да продължи за рестартирането понеже тарантулата е 9-та задача на рестарта след нея има един древен алигатор и накрая древен крилат звяр,те ли какви ще са   *xxx*

наградата ако биеш тарантулата
Задача: Унищожи Господарката на Паяжината в Аракнидия (Гигантска тарантула), провинция Зеленият рай. Върни се в таверната на Имперския град за наградата си.

Награда:
Злато : 100000 - 150000
Диаманти : 5 - 10

за какво да ги похарча  :D
« Последна редакция: Септември 23, 2011, 07:34:23 pm от framel »
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #91 -: Септември 23, 2011, 07:52:53 pm »
фрамел отдавна е дъвкано милион пъти за наградите но резултата е един и същ. може да не ти харесва наградата за стъпката но има награди за изпълнено в категорията приключение които си струват усилията защото като ги комбинираш всички стига да имаш този къмсет за следващата категория ще смениш цялата екипировка само ако купиш силен комплект. това е обяснението в общи линии когато се повдигне въпроса. може да питаш и иволвър веднъж за един предмет от награда колко диаманти са му предлагали. има си уникални награди които си заслужават просто това не може се отрече. за рестарта например я се замисли като вземеш занаятчийкия бонус пък и бойния. що за герой ще имаш след няколко месеца. ще е по-силен и по-добре екипиран от когато и да било. ето това ще ти е наградата за изпълненото приключение. епичния инструмент също не е за пренебрегване. при такава награда е ясно че ще го пуснат толкова трудно приключението че да го минат само малцина в началото преди да им се хване цаката на босовете и тези малцина ще са адски силни след време и може би няма да имат догонване. на играта мога да и посоча само два единствени минуси сериозни сещам се и за няколко нищожни като възможността да си сменяш псевдонима но те няма значение сега. двата сериозни са да се балансират героите за да нямат воините еднолична доминация и това че прекалено много неща зависят от късмета. други сериозни минуси не съм виждал. ако се оправи шанса при изработките например няма да има нужда си милионер за да си вземеш нещо яко от аукциона.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:Приключенски терзания
« Отговор #92 -: Септември 23, 2011, 07:59:05 pm »
framel, гледам си постигнал успех с преследвача си :). Хайде сега още 4 и да им оправиш още щетите. И си готов. И може да си дадеш 500те диаманти на себе си :).

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #93 -: Октомври 11, 2011, 05:51:25 am »
тарантулата падна но за съжаление уби и Askold(ще трябва да се поработи върху защитата му) :)

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #94 -: Октомври 11, 2011, 08:08:51 am »
тарантулата падна но за съжаление уби и Askold(ще трябва да се поработи върху защитата му) :)
Bravo, bravo, bravo! Малшанс или нисък шанс за критичен Каквото и да е няма значение защото днес ще я биеш :)

pithtath

  • Гост
Re:Приключенски терзания
« Отговор #95 -: Октомври 11, 2011, 09:10:49 am »
 *bravo*. Радвам се, че все още има играчи, които знаят как да играят.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #96 -: Октомври 11, 2011, 01:48:47 pm »
Е супер щом един път е паднала значи пак ще падне и само малко късмет да не удари главния  ;)

pithtath

  • Гост
Re:Приключенски терзания
« Отговор #97 -: Октомври 11, 2011, 01:55:23 pm »
Askold e добре, просто е ниско ниво :). Скоро ще я минаваш профилактично. Може да пуска хубави нещица :).

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #98 -: Октомври 11, 2011, 04:34:19 pm »
Да аз сега видях,че е чак 61 ниво само главният герой с екипировка от 6та.Иначе е супер.
Единият му преследвач гледам има 7600 здраве ако може всички така да ги направи да издържат по един удар от залп като този ще я бута без проблем.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #99 -: Октомври 14, 2011, 05:05:27 pm »
да питам защо на едни тарантулата излиза 66 ниво а на други 69 ниво
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #100 -: Октомври 14, 2011, 05:23:19 pm »
да питам защо на едни тарантулата излиза 66 ниво а на други 69 ниво
Ами преди да цъкнеш за битка с тарантулата трябва да ти изписва в кой диапазон от левели може да се падне.И понеже явно пада на различни левели трябва да има нещо от сорта на Ниво:
66 - 69

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #101 -: Октомври 14, 2011, 07:38:07 pm »
аз съм на нея и на двете приключения и досега я дава 69 ниво
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #102 -: Октомври 14, 2011, 07:42:24 pm »
аз съм на нея и на двете приключения и досега я дава 69 ниво
шанс ...
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #103 -: Октомври 15, 2011, 05:39:34 am »
аз съм на нея и на двете приключения и досега я дава 69 ниво
Виж просто какво ниво ти изписва преди да се сбиеш с нея.Защото ако изписва Ниво : 69,а на другите им я дава 66 явно има проблем,но ако си изписва примерно Ниво : 66-69 няма проблем и всичко е въпрос на късмет кой левел тарантула ще падне.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Приключенски терзания
« Отговор #104 -: Октомври 15, 2011, 02:04:34 pm »
    Аракнидия   
Многостепенна бойна зона
Мястото, от което дори и местните се страхуват. Никой от тях никога не си е позволявал да пристъпи по тези места, опасани с гъсти и лепкави паяжини, които от време на време се поклащат от внезапно подухващия мраз, идващ от вътрешността на пещерите зад тях. Тук-таме могат да се видят пашкули, с подаващи се от тях човешки крайници – сигурен признак, че глупците, които все пак са решили да любопитстват... не са стигнали много далеч.

Възможни врагове :
Корабокрушенец, Корабокрушенец стрелец
Ниво :
68 - 69
Количество :
Група 3
с полицай,радио и mitika не се спори