Автор Тема: O.O  (Прочетена 2984 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
O.O
« -: Септември 24, 2011, 11:54:19 am »
от 1 година не съм влизал и всичко ми е странно затова ще задам няколко въпроса  :)
Какви са тези нови умения на всички герои и специализациите , какви са тези кървави предмети и ограничението за сменяне на гилдии валидно ли е още
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:O.O
« Отговор #1 -: Септември 24, 2011, 11:58:34 am »
Това ще ти помогне разгледай последните теми и ще си отговориш на всички въпроси
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?board=1.0
И не няма ограничение за смяна на гилдиите.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:O.O
« Отговор #2 -: Септември 24, 2011, 12:05:22 pm »
Това ще ти помогне разгледай последните теми и ще си отговориш на всички въпроси
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?board=1.0
И не няма ограничение за смяна на гилдиите.
Благодарско
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:O.O
« Отговор #3 -: Септември 25, 2011, 05:41:19 pm »
ще задам още няколко въпроса ,за да не пускам нови теми
1- за мистик на светлината важи ли разпределението 1-жизненост 2ловкост 1точност 1интелект
2- кои умения да вкарвам първоначално
3- ако споделите и кои са му слабостите ще съм ви благодарен
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:O.O
« Отговор #4 -: Септември 25, 2011, 05:59:46 pm »
Всичко зависи от това как ще играеш.Има мистици с по 50-100 точност и блъскани главно на ловкост има и такива с по 300 точност.Относно уменията е същото.Дали ще е лечител,дали ще добавя атрибути или ще е бияч сичко е различно.
Относно слабостите
1- малко лечение и неефективно срещу босове.За плячка е супер,но в компанията на още 2 такива мистика
2- божествена благословия е кофти умение за категории над 4та.Просто уменията на наемниците могат да са на макса и тогава умението не е толкова ефективно
3-няма вцепеняване
Заради тези 3 неща предпочитам тъмния маг.Отделно и доста по-добре е да взимаш атрибути отколкото да вкарваш на твойте.
« Последна редакция: Септември 25, 2011, 06:02:02 pm от Ivolver »

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:O.O
« Отговор #5 -: Септември 27, 2011, 05:12:51 pm »
вече ставам малко досаден ,но ще питам за стрелеца , ще е добре ли да вкарам в умението ,което намалява шанса да ме изберат за противник(и съответно ,когато съм сам има % да пропуснат ход) вместо отрова (призрачен преследвач съм)
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:O.O
« Отговор #6 -: Септември 27, 2011, 05:42:49 pm »
зависи каква стратегия и колко точки ти трябват за нея. принципно обаче невидимост има повече смисъл от отрова а и тя е безсмислена за преследвача. реално погледнато е антипровокация. съсдава вероятно да бият наемниците а не героя. когато умението се провали и изберат героя за противник повече опит за невидимост не се правят до края на битката.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:O.O
« Отговор #7 -: Септември 27, 2011, 07:53:42 pm »
От старта на новите умения имам Невидимост на единия герой,но няма никакъв смисъл от него защото до сега не съм видяла в никой доклад да е работило туй нещо................изводите за умението са за вас :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

pithtath

  • Гост
Re:O.O
« Отговор #8 -: Септември 28, 2011, 01:31:18 pm »
Много е полезно умението невидимост. Използвайте го винаги при преминаване на приключенски стъпки, включващи преодоляването на босове.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:O.O
« Отговор #9 -: Септември 28, 2011, 01:52:37 pm »
предвид пораженията на босовете невидимост е просто 50:50 шанс да спечелиш време за още един удар докато наемниците пукнат всички заради въртележка. ако някой играе с копия и ножки според мен е по-добре да си вдигна на макс майсторствата с тези оръжия и щита също на макс за повече блокс някой як щит може се докато 50% ефективен блок което в комбинацията с избягването би трябвало да е по-добра защита от невидимостта.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:O.O
« Отговор #10 -: Септември 29, 2011, 09:50:31 pm »
хора , от 5 героя невидимост файда никаква не съм видял..... провкоато провокира , боса мен удря :Д
(лично менение) .
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!