Автор Тема: 3 предложения  (Прочетена 2294 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
3 предложения
« -: Септември 25, 2011, 03:00:56 pm »
1.Предлагам атрибутите да се подобряват чрез злато. Примерната цена може да е нивото на атрибута +1. Така героите ще са по-мощни и съотвеотно по-конкуретно способни на босовете.
2.Битките на плячка също като тези на предизвикателство да не взимат точки за действие. Така ще има повече стимули за битки между героите.
3.За победителите в битки между герои независмо плячка или предизвикателството да има опит.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:3 предложения
« Отговор #1 -: Септември 25, 2011, 03:24:39 pm »
1.Предлагам атрибутите да се подобряват чрез злато. Примерната цена може да е нивото на атрибута +1. Така героите ще са по-мощни и съотвеотно по-конкуретно способни на босовете.
2.Битките на плячка също като тези на предизвикателство да не взимат точки за действие. Така ще има повече стимули за битки между героите.
3.За победителите в битки между герои независмо плячка или предизвикателството да има опит.
Виждам ,че си играл гладиатус
1-ако атрибутите на героите могат да се увеличават няма ли всеки да си прави по 5-6 героя с ,които да налива злато и ресурси в главния ,също така и ще е много трудно да се балансира защото винаги ще се намерят наляти говеда като в подобни игри на гладиатус съм виждал 5-6 ниво(включително и аз) със статуси еквивалентни на 40то.Ще трябва и всеки моб да се направи по-силен ,за да бъде равностоен на налятите типове ,но си правиш сметка ,че има хора  ,които имат 1 герой и играят само с него и така това ще е в тяхна вреда.
2-ако това стане ще има хора ,които по цял ден фармят ,след като проведенето предизвикателство не взима нито живот ,нито здраве и дух ,схващате на къде бия .Ще трябва дуелите да взимат здраве и дух
3-това е игра в ,която можеш да се развиваш само чрез вдигане на нива и затова според мен не трябва да се взима опит от страничните на основната линия на историята действия
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:3 предложения
« Отговор #2 -: Септември 25, 2011, 03:44:26 pm »
Аз съм против и трите предложения.
1.Много ще се наруши баланса с тази идея.Примерно сега на секундата мога да дам 500+ млн за атрибутни точки + ще продам и диаманти и познай какво ще стане.Накрая найстина ще мога да бия тарантулата в 7ма и сам  :D
2.Както AACC каза ще се печели така от фермене на други играчи без да губиш точки.Отделно играчите губят и доста злато така,че според мене е неуместно да се вкара това.За предизвикателството добре се направи ама то там нито печелиш нещо нито нищо.За това е добре да няма точки.Но за плячка според мене трябва да има.
3.Опит също не мисля,че е нужно да се дава.Според мене има достатъчно начини ако искаш и достатъчно места за да вдигнеш опит на картата,че и тука да взимаш опит.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:3 предложения
« Отговор #3 -: Септември 25, 2011, 03:47:45 pm »
идеята изобщо не бе от гладиуса:) както казах идеята ми е насърчаване на битките между играчи. пъки увеличаване на атрибутите по този начин малко ще се нормализира пазара от към цени което няма да налага цъкане на по 7 героя за да събереш злато за един предмет. а колкото до стария аргумент с ползване на мулетата защо пък не. къде по-лесно би било това отколкото да се учудиш от къде да ги измъдриш няколко милиона ако нямаш някой диамант за даване. пък и какво. който има диаманти продава някой и си нацъква героя който няма ще нацъква с мулета ето ти баланс между едното и другото.
Аз съм против и трите предложения.
1.Много ще се наруши баланса с тази идея.Примерно сега на секундата мога да дам 500+ млн за атрибутни точки + ще продам и диаманти и познай какво ще стане.Накрая найстина ще мога да бия тарантулата в 7ма и сам  :D
защо не:) да станем мощни като босовете и да пада яко бой по тях а не обратното :)
а за другото не знам за някои хора ама на мене ако не ми харесат наградите за приключения в някоя категория бих искал да пердаша на плячка а не по разните слаба зверове по зоните където няма никаква тръпка. дори да си остане вземането на точки поне опит да си дава:) който иска ще качва опит с бой на плячка който не иска нека върви да скучае при зверчетата.
« Последна редакция: Септември 25, 2011, 03:53:05 pm от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:3 предложения
« Отговор #4 -: Септември 25, 2011, 03:51:14 pm »
Не мисля,че това е баланс.Има огромна разлика между някои които може да отдели пари за 2000-4000 диаманти на месец примерно и време да наглежда и играе с 10-15 героя от някои който може да играе с 10-тина мулета без да има възможност да дава такива пари.
И отделно играта много ще се изкриви.Човек ще помни един герой основно.Ше го рестартира 1-2 пъти и героя ще стане терминатор с още 2к атрибута отгоре примерно след година.И сравнение с някои който почва тепърва играта доста ще е разликата.Също така и срещу босовете

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:3 предложения
« Отговор #5 -: Септември 25, 2011, 03:54:50 pm »
добре иволвър за първото ме убеди:) а и го предложих просто защото си мисля че няма да е лошо да са повече атрибутните точки за да няма такива фрапиращи разлики между герои и босове както става с тарантулата например.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:3 предложения
« Отговор #6 -: Септември 25, 2011, 04:00:17 pm »
Аз първото съм съгласен да се вкара,но само и само ако има някакво ограничение.Примерно да можеш да тренираш по 10 атрибута от всички и 15 за основните за героя на категория.
Така в 7ма категория ще можеш да си тренирал 70жизненост,70 сила,105точност и 105 ловкост,70 интелект примерно за стрелец.Пак дава някаква разлика и е малко по-добре от нищо.А може и да се намали цифрата малко ако е прекалена.Но и цените ще са скъпи за тренировка като за основните атрибути ще са по-високи естествено.
Може да се вкара такава тренировка и при наемниците.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:3 предложения
« Отговор #7 -: Септември 25, 2011, 04:07:15 pm »
100% съм съгласен с иволвър така наистина е по-добре:) ама и това за плячката ми се иска да стане. всъщност сега именно че не се печели опит от битките ме спира да си пердаша на плячка:)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:3 предложения
« Отговор #8 -: Септември 25, 2011, 04:11:19 pm »
Ами не е нужно според мене да се печели опит.Категория се вдига бързо особено ако искаш, после като качиш *9 ниво и ще се налага да си спираш опита.
Даже преди да се вкара тази опция с опита само така цъках защото печелих злато от играчите и не вдигах никакъв опит.Мисля,че трябва да имаш избор да печелиш злато без опит по някакъв начин.Въпреки,че сега може да се спира опита.
Като цяло ми е без значение това щом се спира опита дали ще го има или не не ми пречи.