Автор Тема: проблем с наемницик  (Прочетена 1547 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
проблем с наемницик
« -: Октомври 02, 2011, 04:08:37 pm »
Вчера вечерта си взех наемник призрачен ловец ниво 21 с залп 2 и пронизващ  изстрел 2 сложих му разни парцалки и го изпробвах в няколко битки нямаше проблеми .Днеска реших да премина "Ложата на костенурките" изиграх няколко битки и видях ,че ще се наложи да го пращам в Пирогов затова го демаркирах и продължих да се бия в зоната ,но скоро време забелязах ,че немога да го маркирам отново ,за да се бие .проверих;има достатъчно кръв и е активиран
username:AACC
 Beta
« Последна редакция: Октомври 02, 2011, 04:32:43 pm от AACC »
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с наемницик
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2011, 04:20:46 pm »
Ако съм разбрал правилно:

Въпросният наемник е бил отмаркиран , да речем , на втора стъпка , а след това сте се опитали да го маркирате , да речем , на 6-та стъпка?
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:проблем с наемницик
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2011, 04:25:40 pm »
Ако съм разбрал правилно:

Въпросният наемник е бил отмаркиран , да речем , на втора стъпка , а след това сте се опитали да го маркирате , да речем , на 6-та стъпка?

да
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с наемницик
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2011, 04:42:02 pm »
Тогава , всичко е наред.Няма как по време на различните стъпки да включваш и изключваш дадени наемници , ако в самото начало си ги маркирал.

Да речем , че имаш 3-ма наемника , от първата стъпка са маркирал и 3-мата да се включат в битката , то ако решиш да отмаркираш един от тях , след 2 стъпки , то той няма да може да бъде маркиран повторно на по-късен етап от многостепенната зона.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:проблем с наемницик
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2011, 04:45:31 pm »
Тогава , всичко е наред.Няма как по време на различните стъпки да включваш и изключваш дадени наемници , ако в самото начало си ги маркирал.

Да речем , че имаш 3-ма наемника , от първата стъпка са маркирал и 3-мата да се включат в битката , то ако решиш да отмаркираш един от тях , след 2 стъпки , то той няма да може да бъде маркиран повторно на по-късен етап от многостепенната зона.
Благодаря
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D