Автор Тема: кой ме е убил  (Прочетена 1386 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
кой ме е убил
« -: Октомври 03, 2011, 05:05:31 pm »
когато вляза в Ничии земи и някой ме убие после в статистиката не ми показва никаква информация
играч: spawn_varna   свят:3

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:кой ме е убил
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2011, 05:45:16 pm »
Струва ми се че си обявен за престъпник в тези земи..................провери.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен spawn_varna

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:кой ме е убил
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2011, 05:56:29 pm »
как да проверя? Пък и не виждам причина да съм обявен за престъпник. Нито аз съм атакувал някого нито съм правил нещо лошо по тях земи

newcomer

  • Гост
Re:кой ме е убил
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2011, 06:59:01 pm »
когато вляза в Ничии земи и някой ме убие после в статистиката не ми показва никаква информация
играч: spawn_varna   свят:3

Можеш да провериш дали гилдия собственик на дадената ничия земя те е обявила за престъпник чрез меню Статистика > Гилдии > Обявени престъпници. Гилдията те обявява автоматично за престъпник за срок от 48 часа в зависимост как си е настроила статуса на провинцията собственост. С няколко думи, трябва да си нападнал някой - или член на тази гилдия или при цивилизована ничия земя, кой да е герой.

Най-вероятно обаче плячкаджия те е нападнал в САМОТО градче на ничията земя. Данни за тези битки не се пазят в профила на героите - нападател и нападнат. Можеш да видиш кой е е нападнал и да проследиш анимацията на битката само ако имаш късмет да се появи в Стенвестника на играта.