Автор Тема: атаки и защити  (Прочетена 4266 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
атаки и защити
« -: Октомври 06, 2011, 09:30:00 pm »
:) преди малко разбрах че играчи категория 6та не могат да учатват в атаки над преден пост в 4та категория, но играчите от 6та категория могат ли да защитават замък от 4та категория?
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атаки и защити
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2011, 09:34:02 pm »
ако може да бъдат прегледани и битките например битката в която аз участвах заби на рунд 3 и оттам нататък нищо просто съм победен
битките на стражата дори не се отварят
някой да ги прегледа и да ги направи да се виждат кой какво е бил, как да разберем какво е станало
D.hunter свят 3
« Последна редакция: Октомври 06, 2011, 09:38:55 pm от D.Hunter1 »

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атаки и защити
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2011, 09:37:49 pm »
както и да се види защо не е отчело геройте miroto и miroto2 които бяха във замъка но в битката ги няма и точките им стоят
благодаря предварително

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:атаки и защити
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2011, 09:45:04 pm »
:) преди малко разбрах че играчи категория 6та не могат да учатват в атаки над преден пост в 4та категория, но играчите от 6та категория могат ли да защитават замък от 4та категория?
Не

както и да се види защо не е отчело геройте miroto и miroto2 които бяха във замъка но в битката ги няма и точките им стоят
благодаря предварително
  Тези акаунти са били от атакуващите или от защитниците ?

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атаки и защити
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2011, 10:41:56 pm »
ако може да бъдат прегледани и битките например битката в която аз участвах заби на рунд 3 и оттам нататък нищо просто съм победен
битките на стражата дори не се отварят
някой да ги прегледа и да ги направи да се виждат кой какво е бил, как да разберем какво е станало
D.hunter свят 3
Аз ги виждам идеално!
Ти падаш още в първи рунд бре,някой си snif (мистик) те е опердашил  :D

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атаки и защити
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2011, 11:33:21 pm »
Какви ги говориш в първия рунд бе. Като стига до 4-ти и тогава забива...  ? За по горния въпрос акоунтите са защитаващи.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:атаки и защити
« Отговор #6 -: Октомври 07, 2011, 05:23:11 am »
За да не участват в битката или са били висока категория,или без точки,или са изработвали предмет по това време или не са били рефрешнати като са пратени към замъка.Нещо от тези работи случайно да е?Аз лично на последното залагам  :D

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атаки и защити
« Отговор #7 -: Октомври 07, 2011, 05:54:57 am »
не мога да разбера защо трябва да се рефрешват това е пълна простотия той е там ама не е там това е ваша грешка оправете си я
а относно моята битка пусни я да я гледаш не да дадеш направо край и ще видиш че след рунд 3 не става нищо спира

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атаки и защити
« Отговор #8 -: Октомври 07, 2011, 06:15:24 am »
а и защо щом играчи категория 6 не могат да участват в тия битки защо не го пише някъде, а пише това:
В защитата могат да участват само играчи категория 3 и нагоре.
толко ли е трудно да се напише от категория 3 до категория 5, все пак някой програмист просто трябва да смени текста не да прави кой знае какво , а не да разбираме тия работи след като питаме

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атаки и защити
« Отговор #9 -: Октомври 07, 2011, 08:42:01 am »
Аз мислих,че говориш за рундовете на обсадата,не за боя ти със snif.Там явно е визуален проблема,изкарал си някой рунд повече  :D
А този грешка с рефрешите и аз я забелязах от как направиха играта да не можеш да ходиш мигновено до замъка или предния пост.Като пуснеш геройчето да отива до предния пост примерно за 20-30 минути и след като е вече в предния пост,но не влезеш в играта да рефрешнеш изобщо не го показва,че героя е вътре в замъка или предния пост.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:атаки и защити
« Отговор #10 -: Октомври 07, 2011, 09:10:47 am »
По въпроса с рефреша мога да ви кажа как става най-лесно(според мен).От самото начало когато пуснете героя към поста чукнете на "Карта" и няма нужда да чакате 20 мин. и да излизате и влизате в акаунта, пробвайте и ще видите че ще стане на 100%, просто попитайте някой друг който е в поста или замъка след 20мин.(когато героя вече е пристигнал) дали ви вижда че сте там, аз действам така и никога не чакам пътуването, а героите винаги са си пристигнали на мястото където трябва и участват в битката.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атаки и защити
« Отговор #11 -: Октомври 07, 2011, 11:39:40 am »
аз не мога да разбера логиката на това 6та категория да не могат да участват в защитата/атаката на замък 4та категория, нека си има нормалните наказания , така се обезсмисля притежаването на замък от по ниска категория , защото никой играч не би искал да седи вечно в 4та категория.
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

pithtath

  • Гост
Re:атаки и защити
« Отговор #12 -: Октомври 07, 2011, 01:15:47 pm »
...защото никой играч не би искал да седи вечно в 4та категория.

Те затова са измислени стражите. А наказанието през 2 категории е толкова голямо, че просто се обезсмисля участието на въпросните герои.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:атаки и защити
« Отговор #13 -: Октомври 07, 2011, 01:40:32 pm »
Така си е герой 6та за да участва в защита на пост 4та той все едно е 2ра категория въпросния играч 6та категория.Няма никакъв смисъл от това и много добре си е направено това ограничение.Освен да го пребият като куче друго няма какво да стане и после ще трябва лечение доста.
А относно това коя категория кой замък може да пази отдавна е написано във форума още като влезна.Сигурно и като новина го е имало преди в играта.Това не е новост от последния месец и никой от екипа не ви е виновен,че не сте се информирали.
Относно рефреша да кофти е и той,но и за него се знае от много време как всички се оправят само вия не успяхте и не знаете до сега?

pithtath

  • Гост
Re:атаки и защити
« Отговор #14 -: Октомври 07, 2011, 03:03:30 pm »
И двамата дават активно достатъчно правилни отговори, затова са и trusted members. Просто проверявайте за съществуващи теми по-често, а дори и да не го правите - създайте нова и се отнасяйте учтиво в питане или коментар.