Автор Тема: Плячка / рекорди.  (Прочетена 15708 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

newcomer

  • Гост
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #15 -: Февруари 10, 2012, 06:12:45 pm »
Много моля без излишни конфронтации и най-вече думи, които нарушават душевното спокойствие на колегата форумен потребител. Запазете битките и спортната "злоба" за самата игра. Тук те са напълно лишени от смисъл и причиняват единствено обстановка на дискомфорт и ненужен антагонизъм. Спазвайте форумните правила и доказвайте силата на героите си в играта.

Предупреждавам, че всяко обидно и пълно с негативизъм съобщение ще бъде изтрито на място, а форумния потребител, който си е позволил такова отношение ще бъде изпратен на курорт за 7 дни. Ако смятате, че сте ощетени по какъвто и да е начин от модератор, моля пишете директно на CM Oton, като опишете подробно проблемната ситуация.

P.S. rossross, уверявам те че грешиш.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #16 -: Февруари 11, 2012, 12:08:57 am »
- I died to become immortal

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #17 -: Февруари 11, 2012, 12:23:58 am »
за мен има 2 вида плячкаджии едните които удрят без да се страхуват от загуба и се разхождат спокойно по зоните и страхливците които трепят само мулета или герои с по 2-ма наемника(мишоци)всеки трябва да има поне малко достойнство :)
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #18 -: Февруари 11, 2012, 12:31:38 am »
за мен има 2 вида плячкаджии едните които удрят без да се страхуват от загуба и се разхождат спокойно по зоните и страхливците които трепят само мулета или герои с по 2-ма наемника(мишоци)всеки трябва да има поне малко достойнство :)


Браво за приказката, точно това имах предвид като казах че съжалявам плячкаджиите мишоци дето удрят и бягат.......Ако си такъв смелчага остани 20 секунди да презаредя и да имам право на реванш......Но уви, от първия вариант на Фрамел са най-много 3-4 героя в цял Аяр.


P.S.Проверих в гугъл какво е Листопад, но пак не ми стана много ясно, бандитче надявам си да ми разясниш някога като си свободен.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #19 -: Февруари 11, 2012, 12:36:44 am »
Подкрепям мнението че трябва да има и някакво достойнство в плячката,а не да си градиш славата над мулетата а като видиш герой да палиш джапанките.

« Последна редакция: Февруари 11, 2012, 01:55:31 am от banditko »

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #20 -: Февруари 11, 2012, 03:34:29 pm »
моят рекорд е 9,7 млн. от една битка. някъде средата на декември беше но не помня срещу кой герой :)

Dan_Juan

  • Гост
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #21 -: Февруари 11, 2012, 09:16:47 pm »
Отворих тази тема за да могат колегите плячкаджии да публикуват най добрите си постижения а не да се джафкаме едни други.
Плячката е адреналин и неизменна част от играта. Много играчи се препитават именно с плячка защото не им е интересно да си пълнят раниците с ненужен дроп от зоните. Аз рядко плячкосвам, понеже сега вниманието ми е насочено към минаване на приключенията, но винаги се изкушавам да фрасна някой който е добре екипиран. Някой ден ще отделя повече време за плячкосването и тогава се пазете  :D
« Последна редакция: Февруари 12, 2012, 12:40:08 am от mitika »

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #22 -: Февруари 11, 2012, 09:26:28 pm »
Отворих тази тема за да могат колегите плячкаджии да публикуват най добрите си постижения а не да се джафкаме едни други.
Плячката е адреналин и неизменна част от играта. Много играчи се препитават именно с плячка защото не им е интересно да си пълнят раниците с ненужен дроп от зоните. Аз рядко плячкосвам, понеже сега вниманието ми е насочено към минаване на приключенията, но винаги се изкушавам да фрасна някой който е добре екипиран. Някой ден ще отделя повече време за плячкосването и тогава се пазете  :D

браво това трябва да е истинския плячкаджия в ИХ а не да се трепят мулета сами докато копаят,и аз съм на този принцип избягвам мулетата защото ми е под достойнството и ненужно да хабя ходове за да ударя някой копач,търся най добрите от категорията ми да си изпробвам героя и не отказвам никога ако някой иска да се срещнем  >:(
« Последна редакция: Февруари 12, 2012, 12:39:56 am от mitika »
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #23 -: Февруари 12, 2012, 01:03:17 pm »
аз пък пускам 3-4 голи мулета в опасните да се кефят "истинските" плячкаджий като ги бият и ми се получава, има един велик играч дето стои 59 от незнам колко време и не ги пропуска  :D

newcomer

  • Гост
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #24 -: Февруари 12, 2012, 06:49:23 pm »
Има много лесен и изключително надежден начин да се попречи на потенциален плячкаджия да обере събиращ някакъв ресурс герой. Заложен е като методика на противодействие срещу обирджии в играта и познавам хора, които го ползват.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #25 -: Февруари 12, 2012, 07:27:03 pm »
Има много лесен и изключително надежден начин да се попречи на потенциален плячкаджия да обере събиращ някакъв ресурс герой. Заложен е като методика на противодействие срещу обирджии в играта и познавам хора, които го ползват.

ще съм благодарен ако го споделите начина
аз лично пращам мулетата ми без 1 злато и наемници и пак има смели герои които ги удрят даже и с 5 наемника 
но пък да знаете след това какво хвалене и подиграване пада как са ми били всички герои а аз единия от прословутите плячкаджии цял месец го молех да се срещнем да се с пробвам мулетата но с наемници и същия господин нямаше смелостта 1 път да се съгласи,не знам какво щеше да стане ако се съгласеше но може би ще му накърня егото ако загуби от същите мулета,навремето колко срещи си устройвахме по няколко всеки ден а сега мижитурките за 10 секунди минават по всички зони в провинцията и даже да ги мернеш не остава време да реагираш вече са изчезнали  *hihi*
с полицай,радио и mitika не се спори

newcomer

  • Гост
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #26 -: Февруари 12, 2012, 08:07:18 pm »
@framel Хм. Бях останал с впечатление, че ако не чужденците, то поне всички българчета го знаят начина. Метода е стар, почти колкото плячката. Като отивате в зоните не сте ли забелязали явлението куп герои на едно от една фирма, сиреч една гилдия. Кой копае, кой охрана, кой без работа.

Между другото характерното на Статуса Охрана е, че се вижда от герои само от категорията на охраняващия. За всички други категории Статуса на такъв герой е "Без работа" и е доста подвеждащо и може да изненада неприятно някой кандидат-плячкаджия. За да бъда по ясен ще дам пример герой копач и охрана 5 категория турнати в зона на провинция Тъмногория (4 категория такава). 4 категория героите могат да видят баткото 5-та, но статуса му, както писах по-горе е "Без работа". Нападаш копача и баткото 5-та ти скача "изневиделица"

Та. На въпроса. Слагаш не герой, а герои охрана. Те ще скачат последователно на плячкаджията и ще види зор да ги пребори всичките. Колкото повече герои, по-добре. Виждал съм и по десетина охраняващи накуп, но ако геройчетата ти са прилично екипирани, няма нужда от такава бройка. Фактически превръщаш зоната в един малък "площад", а охраняващите герои стават нещо като "градска стража". Няма минаване това чудо, ако се изгради както трябва. Плячкаджиите стават камикадзета. То е хубаво да си камикадзе, ако има смисъл и точка по точка вземаш здравето, докато утрепеш копача, но ще повторя при правилно изградена защита няма начин да стигнеш до копача, чийто изкопан ресурс, всъщност е целта на обирджията.

Номера на плячкаджиите е да разпознаят Охраната. Удрят я и я утрепват първо нея, ако е един герой - системата дори не взема точка на действие в този случай. След това се удря копача. Но при многобройна охрана в зоната на събиране на ресурс става весело за плячкаджията.
« Последна редакция: Февруари 12, 2012, 08:10:54 pm от newcomer »

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #27 -: Февруари 12, 2012, 08:10:17 pm »
Това мисля че и фрамел го знае,но на муле т7 тия финтове не стават по всеизвестна причина.

newcomer

  • Гост
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #28 -: Февруари 12, 2012, 08:24:43 pm »
Това мисля че и фрамел го знае,но на муле т7 тия финтове не стават по всеизвестна причина.

Лаконично и мистериозно. Да те помоля да драснеш два, три реда и да изясниш какво точно имаш на в предвид. Този форум се чете от хора с герои от категории от 1-ва до 7-ма, а е възможно и аз да науча нещо ново?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #29 -: Февруари 12, 2012, 08:35:40 pm »
В К7 не можеш да имаш охрана от по-висока категория. Но пак можеш да пратиш n+1 на охрана.